Jump to content
GIGN Forum

Kā Tas Notiek?


badboy223
 Share

Recommended Posts

Novelc Steam client, uzinstalē, piereģistrējies, ieej spēļu sarakstā, pievieno iepirkumu grozam TF2, aizpildi prasītos logus ar vajadzīgajiem datiem, tajā pašā Steamā ( laikam uzreiz pat piedāvā instalēt ) ieej Library, uzinstalē TF2 ( kaut kādi 4-5 GB nu jau svērs... ) un spēlē.

Link to comment
Share on other sites

google.lv and english dictionary is two best teachers of EVERYTHING.Almost everything.

Paaudzies jo izskatās ka tev tf2 vēl spēlēt nedrīkst.Ja es kļūdos piedod, bet pašlaik tā izskatās.

Tieši tāpat gribētos pateikt katram kurš iesāk līdzīga tipa topiku šeit.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

google.lv and english dictionary is two best teachers of EVERYTHING.Almost everything.

Paaudzies jo izskatās ka tev tf2 vēl spēlēt nedrīkst.Ja es kļūdos piedod, bet pašlaik tā izskatās.

Tieši tāpat gribētos pateikt katram kurš iesāk līdzīga tipa topiku šeit.

tev vajag netikai English dictionary bet arī English lessons un steidzami.....

Link to comment
Share on other sites

tev vajag netikai English dictionary bet arī English lessons un steidzami.....

Es tavu viedokli neprasīju, un es nesaku ka angļu valodu zinu perfekti.Teikumu ar lielu burtu sāc vismaz.

Kāpēc es neiedevu linku un neko nepastāstiju? vienkārši - lai mācās pats atrast.Tā jau viss uz paplātes pienests, tikai jāpasniedzas.Mana attieksme šeit varbūt ir skeptiska bet tieši tāda bija arī pret mani.

P.S.

Mani posti šeit protams ir lieki, es to apzinos, bet atstāt bez atbildes nevarēju.

P.S.S

Topika nosaukums izklausās tā itkā autors vēlētos uzzināt kā rodas bērni.

Link to comment
Share on other sites

:D:D ImprovisE topošais skolotājs, heh, būtu jums pret mani tāda attieksme kad man vajadzeja palīdzību, bet tad visi mani nolika... :(

Kad es pirku steamto tf2 tas bija vienkārši- pakonsūltējos ar bReeTz, tad bReeTz man ieteica BOT'a un tad no kartes pārskaitīju 7.LS un pēc pāris min atnāca gifts (TF2).

P.S ImprovisE pirms (bet) (ka) dažreiz pirms (kā) vienmēr liekami komati :lolza::sparta::lolza::khehehe:

Edited by Tonja
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es tavu viedokli neprasīju, un es nesaku ka angļu valodu zinu perfekti.Teikumu ar lielu burtu sāc vismaz.

Kāpēc es neiedevu linku un neko nepastāstiju? vienkārši - lai mācās pats atrast.Tā jau viss uz paplātes pienests, tikai jāpasniedzas.Mana attieksme šeit varbūt ir skeptiska bet tieši tāda bija arī pret mani.

P.S.

Mani posti šeit protams ir lieki, es to apzinos, bet atstāt bez atbildes nevarēju.

P.S.S

Topika nosaukums izklausās tā itkā autors vēlētos uzzināt kā rodas bērni.

prasīji, neprasīji...kāda man starpība...pateikt "es tavu viedokli neprasīju" ir tikpat debīli kā pateikt "Latvijā viss ir kārtība un nav krīze."

Link to comment
Share on other sites

:D:D ImprovisE - topošais skolotājs, heh, būtu jums pret mani tāda attieksme, kad man vajadzeja palīdzību, bet tad visi mani nolika... :(

Kad es pirku steamto tf2, tas bija vienkārši- pakonsūltējos ar bReeTz, tad bReeTz man ieteica BOT'a un tad no kartes pārskaitīju 7.LS un pēc pāris min atnāca gifts (TF2).

P.S. ImprovisE, pirms (bet) , (ka) dažreiz pirms () vienmēr liekami komati. :lolza::sparta::lolza::khehehe:

Cita dibuā skabargu redzam, taču savā baļķi nepamanam!?

Nespēju atturēties, nesitiet pārāk stipri...

Edited by DominiX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prasīji, neprasīji...kāda man starpība...pateikt "es tavu viedokli neprasīju" ir tikpat debīli kā pateikt "Latvijā viss ir kārtība un nav krīze."

Un kur šeit sakarība? "es tavu viedokli šeit neprasiju" es teicu tāpēc ka vērsos pie topika autora nevis pie visas komūnas."Latvijā viss kārtībā" ir subjektīvs teikums, un katrs to var uztvert kā grib, lai gan krīzi noliegt nevar.

P.S.

Vēlreiz atvainojos par to ieraksts neatbilst tēmai.Ja vēlies turpināt saraksti, tad raksti man privāti, nevis piespamo kāda cita topiku, ko man tevis dēļ arī sanācis izdarīt.Ar personīga rakstura piezīmēm lūdzu arī nākamreiz rakstīt privāti, varbūt vismaz ievērošu tās.Kļūdīties ir cilvēka dabā.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...