Jump to content
GIGN Forum

Video Kājām Otrādāk.! :/


Noyd
 Share

Recommended Posts

Īstenībā ir 2vas problēmas.

.bmp failus sametu videomatch un uzlieku video only un avi formātu, tad sāku viņu pārveidot .avi formātā, pēc pabeigšanas video ir kājām otrādāk,respektīvi 180 grādus savādāk! Pie rote man stāv none, vienīgais risinājums ir uzlikt 180, tad vajadzētu būt,bet tas takš nav normāli.

2prob ir csā tie bmp faili taisās tik ilgi, 1sec viņš uztaisa pie 10failiem. Tas ir tā bezmazvai 5sec= 5min gaidīt, vaitad tam tā jabūt?

Jā un video tik tiešām bremzē pats pa sevi, vai tam tā ir jabūt pirms viņu kastrē video vegasā? Iemetīšu pie reizes video, lai jūs saprastu par ko iet runa.! ;/

http://www.failiem.lv/down.php?i=cisoug&n=test.avi

PS pie failiem.lv viņš man rādās normāli,nau kājām gaisā,bet winampā kājām gaisā, wtf?

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Ja , man moderātori atļautu uzstaisīt normālu tutoiralu , kā uzstaisīt viegli mūviju tagat , nevis kādu tur 2009 gada , tad nebūtu problēmas :D

Problēma tu laikam ierakstiji uz 30 fps :) un videomach tev arī stāv 30 fps ( es īsti nezinu vai tur ir tāda opcija , jo nelietoju) respektīvi viņš tev ies lēnāk :) ja gribi ātrāk ieliec AVI failu iekš vegasa un tur pātrini 3 reiz ātrāku , sanāk ka tev viņš ies 90fps un būs normālā ātrumā..bet es daru tā ieielu bmp failus vegasā ( ja vajag varu pamācību uzstaisīt). un pātrinu un saglabāju nevajg nekādus video machus tur un virtualdub :)

par tiem grādiem tiktiešām nevaru palīdzet!

Edited by yoyedinwE
Link to comment
Share on other sites

Nu nu nu, frapsis reāli izēd, ja salīdzina ar bmp, kur nu vēl, ja ir labs kompis ar lielu cietni un labu video - var bmp'ot visu dienu, sakārtot pa mapēm un bez videomachiem vai citiem brīnumiem pa taisno spert iekšā vegasā - kvalitāte uz urrā, manuprāt, nesalīdzināma.

EDIT* Kas attiecas uz problēmu - nomaini startmovie movie 90 uz 30, process notiks 5reiz ātrāk un nebūs nevēlamā slowmoušena, kas tevi tur traucē. Pie pirmās filmas pilnīgi pietiek ar 30fps, man pašam tā arī nav bijis pacietības un galvenais - tehnikas, lai izmantotu 90, to labāk atstāsim hardcore pro mūvīmeikeriem. Kas attiecas uz videomach, kā jau minēju - nafig neizmanto viņu, laid bildes iekšā pa taisno vegasā, efekts tieši tas pats, vien uz pusi mazāk darba un pieņemu, ka nebūs tava 180 grādu gļuka. Dod ziņu, ja vajag palīdzēt ar pamācību, no galvas neatceros, bet pagooglēt kopīgi varam. ;)

Edited by eziic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nu nu, frapsis reāli izēd, ja salīdzina ar bmp, kur nu vēl, ja ir labs kompis ar lielu cietni un labu video - var bmp'ot visu dienu, sakārtot pa mapēm un bez videomachiem vai citiem brīnumiem pa taisno spert iekšā vegasā - kvalitāte uz urrā, manuprāt, nesalīdzināma.

EDIT* Kas attiecas uz problēmu - nomaini startmovie movie 90 uz 30, process notiks 5reiz ātrāk un nebūs nevēlamā slowmoušena, kas tevi tur traucē. Pie pirmās filmas pilnīgi pietiek ar 30fps, man pašam tā arī nav bijis pacietības un galvenais - tehnikas, lai izmantotu 90, to labāk atstāsim hardcore pro mūvīmeikeriem. Kas attiecas uz videomach, kā jau minēju - nafig neizmanto viņu, laid bildes iekšā pa taisno vegasā, efekts tieši tas pats, vien uz pusi mazāk darba un pieņemu, ka nebūs tava 180 grādu gļuka. Dod ziņu, ja vajag palīdzēt ar pamācību, no galvas neatceros, bet pagooglēt kopīgi varam. ;)

es par to pašu labāk ielikt vegasā bez nekādiem tur videomacheim un sataisīt ;D.. Tur tač ir daudz vieglāk un nevajag muģīties !

Link to comment
Share on other sites

yoyedinwE uzmeikosi tut? Vairāk intresē specefekti,etc vegasā.!

Es iemetu vegasa .bmp failus, un 20sec fragments man tur ir pie 39min un nez cik tur sekundes. Help me.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...