Jump to content
GIGN Forum

Dators Slēdzas Ārā


Recommended Posts

Nu ko , Sveiki visiem.

Problēma sekojoša

- dators ieslēgts - forši strādā ... un tad pēkšņi izslēdzas monitors ( nu melns ) uz sekundi neko nedzirdu , un tad var dzirdēt to skānu kad kāda spēle ielago , un skaņa visu laiku atkārtojas ... un dators tā arī paliek .... Pēc tam izslēdzu , slēdzu atpakaļ iekšā un rāda - Safe Mode ; Safe Mode with Networking ( ko es arī paņemu visu laiku ) un Safe mode ar command prompt. Tad nu nākas dragāt Safe modā ( kā tagad ) un bez skaņas.

Risinājums ?

Kas varētu būt par problēmu ?

Nesakiet ,lai taisu system restore , jo tas no laika gala bijis Disabled

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi PSU (moš strāvu nevienmērīgi dod), pārbaudi vai cietais ir normāli iesprausts (tā 'ielagošanas skaņa' izklausās līdzīga tam, kad piespraud klāt ejošam datoram cietni - pie strādājoša PC darbā var cietņus spraust (vajag lai arī PC būtu attiecīgi nokonfigurēts) un tad tāda skaņa ir dzirdama.. nu bet es vados tikai pēc tā, kā tu to skaņu apraksti, iespējams ka nekas tamlīdzīgs).

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi PSU (moš strāvu nevienmērīgi dod), pārbaudi vai cietais ir normāli iesprausts (tā 'ielagošanas skaņa' izklausās līdzīga tam, kad piespraud klāt ejošam datoram cietni - pie strādājoša PC darbā var cietņus spraust (vajag lai arī PC būtu attiecīgi nokonfigurēts) un tad tāda skaņa ir dzirdama.. nu bet es vados tikai pēc tā, kā tu to skaņu apraksti, iespējams ka nekas tamlīdzīgs).

Šitas iet UP

+ Man liekas ka ar HDD viss ir kārtībā , jo nu , tad jau man Safe Modā arī slēgtos Dators ārā , vai ne ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...