Jump to content
GIGN Forum

Gign Uderground Paintball !


bencik
 Share

Recommended Posts

Sveicinati !

Pacelsu augsa jautajumu par paintball vecajas Veldzes fabrikas pagrabo, neesmu viniem zvanijis, bet cik atceros vini solija 1 janvari veert vala.

Cik noprotu vecais sastavs bija gatavs shadai avanturai, tad sazvanam un, izvelamies datumu un maucam ?

:sparta:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sveiki, vīri jaunajā gadā :) Teddy paziņoja, ka Jums ir doma saorganizēties uz paintball spēli jaunajā laukumā, kas atrodas Matīsa ielā 8, tieši pretī Vidzemes tirgum (Bujušā Veldzes teritorija) Info par vietu varat atrast. www.paintballriga.lv mājas lapā.

Runajot par spēlētāju daudzumu, ir tā, ka mierīgi šajās telpās var spēlēt aptuveni 20 spēlētāji (lielākais bija 53, bet tad gan bija stipri par daudz), tāpēc uz jautājumu vai 8 vs 8 nebūs par daudz, mierīgi varu atbildēt, ka tieši laikā. Atgādinu, ka pazemes telpas slejas ap 3500 M2, kas tiešam ir daudz!

Tātad mājas lapās www.paintballriga.lv un www.buaas.lv ir ievietota informācija par jauno laukumu, bildes, ka arī spēļu grafiks, kur Jūs varat apskatīties rezervētās dienas un rezervēt savējo, piesakot man.

Dažas bildes jau šeit :

post-27958-0-22932700-1294918014_thumb.jpg

post-27958-0-35533900-1294918021_thumb.jpg

post-27958-0-65260800-1294918030_thumb.jpg

post-27958-0-65722000-1294918040_thumb.jpg

Edited by Busas
Link to comment
Share on other sites

O, ja būs brīvdiena, tad aiziešu noteikti pačolēt :) Pats gan visdrīzāk nespēlēšu, bet aiziet līdz Andrītim un pavērot GIGN spēli gan es gribētu ;/

Droši, pazemē ir milzīga telpa, kur var uzkavēties, iedzert aliņu un galu galā uzspēlēt spēļu automātus, kas ir bez maksas :P

Man tikai vajadzētu precizēt datumu, kas varētu būt arī darba dienā, jo pazemē nav svarīgi diena vai nakts :) Es piedāvāju datumus līdz 23 decembrim. Tā pat kā pagājušo reizi ir jāizveido saraksts ar spēlētajiem, jarezervē pie manis un lai dūmi rūc pazemē. (Mums ir dūmu mašīna :P )

www.paintballriga.lv

www.busas.lv

Link to comment
Share on other sites

Paldies, Andri (Busas) par informāciju.

Man ir viens jautājums- vai pasākuma izmaksas Rīgā ir tādas pašas kā Jūsu laukumā Saulkrastos?

Tātad pieņemsim, ka varam spēlēt 8 vs 8 un ideālā variantā 10 vs 10. Es domāju, ka jo vairāk jo labāk.

Vadoties pēc pieredzes organizējot iepriekšējos pasākumus, vajadzētu runāt šo vismaz mēnesi uz priekšu- teiksim 12 vai 19 februārī.

Ko citi saka ?

Link to comment
Share on other sites

Im in bitches ! :)

Balsoju par 12 februaari, man liekas labak kaadu menesi pirms zinat datumus, lai tad varam kartiigi visi ierasties, skriet mums nav kur, jo pagraba jau laika apstakli visu gadu liidziigi :thumbsup::sparta:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Paldies, Andri (Busas) par informāciju.

Man ir viens jautājums- vai pasākuma izmaksas Rīgā ir tādas pašas kā Jūsu laukumā Saulkrastos?

Tātad pieņemsim, ka varam spēlēt 8 vs 8 un ideālā variantā 10 vs 10. Es domāju, ka jo vairāk jo labāk.

Vadoties pēc pieredzes organizējot iepriekšējos pasākumus, vajadzētu runāt šo vismaz mēnesi uz priekšu- teiksim 12 vai 19 februārī.

Ko citi saka ?

Ar izmaksam varat iepazities www.paintballriga.lv. uz reiz saku, ka izmaksas ir tādas pašas, vienīgā atšķirība, ka nav starta komplekts, bet peintbola ekipējums, kas nozīmē, ka 5 Ls ietilpst viss peintbola nomas ekipējums, bez 100 bumbiņām. 100 gb. maksā tā pat kā visur - 2 Ls.

12 februāris jau ir aizņemts :)

Attejot malā no Underground paintball spēles :) Vēlos Jums sniegt informāciju par Pasaules mēroga "Ultimate Woodsball league" sēriju, kura pirmo reizi tiek organizēta arī Latvijā. Info skatīt šeit:

Busas.lv

playuwl.com

paintball.ru

sportacentrs.com

paintballriga.lv

Edited by Busas
Link to comment
Share on other sites

Aprunājos ar dažiem cilvēkiem par datumiem un lielākai daļai ir vienalga.

Tāpēc organizējamies uz 12. februāri.Tikko sapratu, ka 12. datums jau ir aizņemts. Tapēc šaudīsimies 19. februārī. . Pasākumu varētu sākt 13:00 pēcpusdienā.

Tie, kas plāno piedalīties, lūdzu piesakieties, lai mēs zinām kopējo cilvēku skaitu.

Šobrīd jau skaidrs, ka piedalīsies:

Krish

Worm

benchik

Deadalive

Link to comment
Share on other sites

Es piesakos arī , protams ja tas pagrabs beidzot būs iztīrīts. Savādāk Spalva man par to pagrabu šausmu stāstus sastāstījies. Visādi mēsli, stikli mētājas stūros . Par datumu nestrīdos , izbrīvēšu gan jau.

© Hivits.

Tad jau kāds krāsas bumbiņas nomainīs pret īstām lodēm.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko Krish liekam 12 februari ?

Sazvanisi to vietu piebukeesi datuminu ?

Kaa jau mineju pirma roka ir civlekiem, kas ar mums jau bijusi uz iepriekshejiem peintbola pasakumiem, un ja paliek paari briivas vietas, nemsim pulka parejos, ta ka pagaidam paliekam pie veca sastava :thumbsup:

No Hard feeling :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...