Jump to content
GIGN Forum

Piedavaju Hostot Modern Warfare 2 Serveri


NEzverins
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

Varu piedavat hostot AlterIW MW2 serveri, kurs jau ir atverts visiem aptuveni meenesi!

Serveris ir darba kaartibaa, un ir nokomlekteets ar adminiem un pluginiem, kas padara speeli patiikamaaku!

Serveris ir darbojas vairaak kaa 15h dienaa, vienigais kas ir par problemu, ir, ka Deticated servera versija, kas ALterIW paslaik ir 0.3b crasho dienaa reizi vai 2 bez erroriem, bet man tam ir rissinajums ar Auto Restart toolu!

Serveris atrodas Riigaa, un parsvara tur speele latviesi un krievi.

Tatad piedavaju turet serveri ar Gign izveletu nosaukumu un reklaamaam ja tas ir nepieciesamas.

Kontaktpersona - Jekabs

e-mail - [email protected]

skype - grenday7

Par cenu varam vienoties!

P.S. atvainojiet ja ieliku nepareizajaa sadaljaa!

Paldies par uzmaniibu!

post-30027-0-43464200-1296309369_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Atsuuti man pa PM cik esi gatavs maksaat par gign nosaukumu savam serverim meenesii un ganjau kaut ko sarunaasim

Jus laikam mani parprataat :D

Es biju domajis hostot speciali jums serveri ja jums tas interesee, vai tad man kautkas jaamaksaa>? vai tieshi otraadi, vai ari kautko nesaprotu :)

Link to comment
Share on other sites

Tas bija jāsaprot tā, ka GIGN nemaksā kādai trešajai personai par serveru hostēšanu, bet hostējas paši. 15 stundu aptaims nekādi netiks uzskatīts par nopietnu projektu. Ja tu vēlies ar hostingu pelnīt, tad aptaimam jābūt ir 24/7 ar pieļaujamām profilaksēm pāris reizēm teiksim pusgadā vai vēl labāk - gadā.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

15h dienaa izklausaas nopietni. Ilgaak mamma nelauj kurinat elektribu?

varbut ne tas ka neljaus, bet diemzel ar naudu nav taa, ka varetu kupinat datoru visu nakti.. taa jau varetu ari 24/7 bez problemam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...