Jump to content
GIGN Forum

Serious Sam Vakars.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Otrdien (08.02.2011), plkst. 21:00.

Laidīsim vaļā Serious Sam: The First Encounter (Nē, tas nava HD, bet gan vecais) uz cooperative.

Kas tev ir vajadzīgs?

Serious Sam: The First Encounter Parastā versija, ne HD ( Var novilkt no kinozal.tv / torrentz.eu )

Patch v1.05 ( Links )

Mumble 1.2.3. Lai varētu bļaustīties spēles laikā.

Pēc defa pagaidām ir tikai 16 vietas, bet ja būs vairāk gribētāju, tad var domāt arī ar vairāk vietām ar dedicated serveri. Bet nu pa defu vietas tiek pirmajā kārtā iedalītas zināmiem cilvēkiem.

~30-15 min. iepriekš savācamies skypē. Meklējam mani - niks Nak3Ds

Visi gribētāji piesakās šeit.

Pagaidām spēlē.

1. Nak3D

2. cash^

3. DominiX

4. Banāna Telefons.

5. vincister

6. Poke

7. AmE

8. Deadalive

9. Meerfs

10. Noyd

11. bencik

12. TreasureBox

13. Ausī šāvējs

14. b0r1ng

15. ilja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Count meh in. Nekad neesmu to spēli spēlējis, bet es vienkārši esmu tik seksīgs, ka man padodas visas spēles. Nezinu vēl vai uz 8. būšu brīvs, bet ja jums tas viss process ievilksies līdz mazliet vēlākam vakaram - tā pat pievienošos :)

Skaipā mani var atrast - dominix15.

Link to comment
Share on other sites

Pag, iet līmeņus kopā, vai vienam pret otru šaudīties?

Ja līmeņus, tad i'm in!

Aizvakar ar čomu otro encounteru izgājām :D

EDIT: tad es ar spēlēšu :Pthumbsup.gif

EDIT2: POKE, spēlēsim tā, ka katrs uztaisīs savu čaru, tad join'os nakedam, un mēs visi iesim līmeņus... Jānorunā par unlimited ammo, un bezgalīgajām dzīvībām.

es esmu par bezgalīgajām dzīvībām (var nomirt, vnk nomirt vari 1000000x reizes, bet spēle nebeigsies, kā arī esmu par friendly fire :D bet par unlimited ammo bišk vienalga, ja būs daudz cilvēku, tad tā pat ātri viss notiksies. Kā arī mobiem mazu boost'u var uzlikt.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Pieņemsiet mani pulciņā? Nēsmu nekad spēlējis,un nezinu vai man pavilks,ša apskatīšos.! Nu,ja nak3ds ņem,tad piedalos.

LOL tā spēle ir kvadrātaina,nu nekas.! :) ceru parādīties listē.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Mērfs ir manējais bandīts, ar kuru kopā esam daudz Semu kapājuši. :thumbsup:

Oook. Pieliku klāt. Nu tad jau rīt būs riktīga gaļa. Ja pasākums izdosies, tad citu dienu varēsim otro encounteru uzraut. :)

Es domāju spēles opcijas varētu būt šādas.

Grūtības līmenis - Serious

+10% enemy str per player.

Limited ammo.

Weapon/armor/health stay - yes.

Unlimited life points.

FF - off.

Link to comment
Share on other sites

AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

This rocks :sparta:

To speeli pirms gadiem 10 man liekas speeleeju LAN pwned !

Es noteikti piedalos, noteikti !!!

Protams pirmais encounters ir nepaarspeejams, kas ir tas ir, bet speleshu to ko tauta nolems.

Peace Yoo !!!

Link to comment
Share on other sites

Šodien ~ sākot no plkst. 20:30 sākam savākties skypā. Meklējam mani, skype niks pirmajā postā.

Kad būsim savākušies, iesim uz mumble, links uz downloadu pirmajā postā.

Pirms satiekamies skypā, lūdzams pirms tam jau ieinstalējat Semu un Mumble. Visi ienāksim skype čatā un tiks paziņots mumble kanāls kurā iet iekšā.

Ar Mumble principā nekādas problēmas nevajadzētu būt. Ja nu tomēr kādam ir līkas rokas, tad šeit ir video pamācība latviešu valodā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...