Jump to content
GIGN Forum

Serious Gign.lv Second Encounter.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Tātad pēc veiksmīgi pirmā noritējušā Serios GIGN vakara, ir jūtama vēlešanās izspēlēt arī otro daļu ar maziem uzlabojumiem(skatīt zemāk).

Sāksim ar to, kas ir nepieciešams:

Serious Sam: The Second Encounter - Varat vilkt no Jūsu mīļākā torrenta, ja ir oriģinālais disks veljolabāk, vai arī izmantot šo linku, kur esmu jau atradis spēli.

Serious Sam: The Second Encounter v1.07 patch - Links

Mumble - Links

Labs garastāvoklis un ~2-4 stundas brīva laika.

-------------------------------

Šajā vakarā spēlei būs šādi parametri.

Līmenis - Serious GIGN mothafaka

Extra enemies - YES ( FUCK YEAH, visi iepriekšējā vakara dalībnieki šo noteikti atbalstīs )

Weapons/ammo/health stay - Yes

Respawn credīti - Infinity ( Jā diemžēl, to vajadzēs, jo pie jaunajiem setingiem ilgi izdzīvot būs faking neiespējami )

Extra enemy strength - 400% ( Iepriekš bija 0 )

Extra enemy strenght per player - 200% ( Iepriekš bija 10% )

* Principā šādi settingi tiks atstāti, ja tiks sasniegts iepriekšejais spēlētāju skaits, ja būs mazāks, tad vajadzēs samazināt setingus.

* Aizmirsu pieminēt, pie šādiem setingiem un pieņemot to, ka es biju tikai viens, šaut pirmo mobu man vajadzēja ~minūti.

--------------------------------

Kā vienmēr spēlētāju skaits ir 16, bet lieta tāda, ja kāds nosponsorēs dedicated serveri, tad spēlētāju skaits var būt bezgalīgs. Bet nu tādas extras pagaidām es nepieļauju.

Visi iepriekšējā vakara dalībnieki, kuri bija spēle un tie kuri nebija party pooperi automātiski iekļūst sarakstā ( ne pooperu skaits ir 10 ). Tātad reāli, ja visi iepriekšminētie atnāks, paliek tikai 6 vietas.

--------------

Tagad tikai atliek noskaidrot par datumiem.

Visi, kas bija iepriekš ierakstiet reāli, kad Jūs varat.

Mans piedāvātais datums ir ceturtdien (10.02) vai arī pirmdien (14.02). Laiks kā vienmēr - 21:00

Datums izlemts - ceturtdiena (10.02) - 21:00

Cerams deadlive vai boorings atkal varēs nosponsorēt mums lielisku trubu. :lalala: Paldies booringam par palīdzību iepriekšējā vakarā.

-------------------------

Visi pārējie gribētāji pierakstās šajā topikā. Atstājiet savu skypu šeit.

Kā jau vienmēr vietas tiek iedalītas pēc popularitātes GIGNā.

Pagaidām saraksts izskatās šādi:

1. Nak3D (ceturtdiena)

2. cash^ (ceturtdiena)

3. vincister (ceturtdiena)

4. AmE (ceturtdiena)

5. Banāna Telefons. (ceturtdiena)

6.

7. Deadalive (ceturtdiena)

8. Benchik (ceturtdiena)

9.

10.

11. Remontieris (ceturtdiena)

12. cash'a kolēģis (ceturtdiena)

13. Alvis (ceturtdiena)

14. Vairogs (ceturtdiena)

15. Poke (ceturtdiena)

16. Meerfs (50/50)

------------

Iepriekšējais Serious GIGN.lv topiks - Links

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pats serveris jau nekādus drausmīgos resursus nerij, vairāk jau prasās normāla truba. :) Starpcitu, ja Tu palaidīsi dedicated un spēlēsi no tā paša kompja, tad iespējams tev pašam piebremzēs spēle. Bet nu tur jāčeko, ja k-kāds mega monstrīgs pc, tad gan jau viss būs kārtībā.

Jā un pieraksti par datumu, kāds tev labāk.

Link to comment
Share on other sites

Emm, nekad neesmu spēlējis, šo spēli, bet varētu iztestēt.

Kā arī varu nohostēt uz sava pc, pc ir labs, vienīgā problēma ir internets, neteikšu, ka lēns, bet nu skatieties paši.

Detaļas:

2GB Ram,

3,2Gh'Z Proc.

Internets:

http://www.speedtest.net]1150046076.png

Izlemjiet paši, jo neesmu nekad hostējis, neko tādu.

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

i'm in! abi datumi der, tā kā man ir tīri vienalga. thumbsup.gif No cik sākas monstrīgs kompis? man dual @ 3.0ghz, un 4gb rams, un internets 6mb/s (ir ātrāks, ja draudzene nesēž pie pc un reizē neskatās tv :D )

Link to comment
Share on other sites

Tāks, tad datums ir izlemts - ceturtdien 10.02.

Es pieliku klāt spēlētājus, tie, kas ir ar zaļu krāsu ir apstiprināti un nekas nava jādara.

Tie, kuri ir oranži vai sarkani, iekavās ir ierakstīts, kas Jums jāizdara.

To ame:

Principā ar to kompi ar galiem pietiktu priekš 16 spēlētāju servera. Tā kā, ja kāds no augstākminētajiem netiks, tad stutēsim serveri pie tevis. :) ā jā, es ceru, ka 6mb/s Tu domāji uploadu nevis downloadu. :)

--------

Serious Sam: The Second Encounter kompja prasības.

Minimum System Requirements

OS: Windows 98/ME/2000/XP

Processor: Pentium 2 @ 300 MHz

Memory: 64 MB

Hard Drive: 150 MB Free

Video Memory: 8 MB

Sound Card: DirectX Compatible

Keyboard & Mouse

CD/DVD Rom Drive

Link to comment
Share on other sites

vari mani ari tad pierakstit es tad ari speletu ja vel ir vieta, bet cik skatos ir vel 3 pat :D

P.S. Skype: counnn kad uzaicini raksti gign serious :) !

P.S1. Gribeju paprasit cik ilgi domajat spelet kadas 2 h kur ? Jo man vel jauztaisa prezentacija bus pa vakaru tapec domaju max 2h kur varesu paspelet mos kadas 3 savadak 5-dien aizstavesana prakses darba obligati vaig uztaisit :D !

Edited by Vairogs
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, ka netiku tomēr uz First Encounter.

Es vēlos pieteikties arī uz Second Encounter, bet var gadīties, ka notiek tāpat kā iepriekš ka netieku, bet ja atrodas brīva vieta, tad būtu patīkami mani pieskaitīt pie spēlētājiem. Ja kas tad es ziņoju Vincisteram par savu stāvokli :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...