Jump to content
GIGN Forum

Serious Gign.lv Second Encounter.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jā, aizmirsu pateikt, paldies BOT'ai par serveri. :) Man lagu nebija vispār, nezinu kāpēc citiem bija tik traki.

Enivei, domāju, ka nākamo varētu kādu citu oldskūlīgu karti paņemt. Vispār šo oldskūl spēļu vakarus varētu likt kā tradīciju. Vismaz 1x nedēļā.

Nākamo varētu paņemt Unreal Tournament - Face karti. aiiik? :D

Link to comment
Share on other sites

Var jau mēģināt Serious Sam 2, bet tas vairāk izskatās pēc lēta pakaļdarinājuma, vairāk nava tās odziņas. Un arī vecāki kompji laikam īpaši nevarēs pavilkt.

Es pačekošu ko interesantu vel var palaist.

Link to comment
Share on other sites

Otrajam Semam vajadzēs daudz jaudīgāku PC. Var jau mēģināt.

Galvenais, lai nav Serious Sam 2 - šitas tiešām smirdēja.

Tagad taču iznāca Serious Sam: First Encounter HD - pirmā daļa, tikai HD - bliežam šito.

Kā tad būs? Bliežam šo sestdien?

Torrents: ThePirateBay (Serious Sam: First Encounter HD)

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Es ļoti šaubot, ka Serious Sam velreiz spēlēsim, visi, kas gribēja varēja mierīgi rakstīt iepriekš un datumi būtu izdomāti. Otro reizi iet pēc tik neilga laika, man personīgi nebūs vairs interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Nu 2 sems nav nopietni spelets, bet nav vairs tas, kas nu ir tas ir.

UT vai Quake 2, buutu super, jo principa abas speles nav speletas uz izieshanu, ta ka atvalinajums ir beidzies, centishos tikt, bet nu jau mana ierashanaas ir ar lielaku ? ziimi :fsckinsad:

Anyway im in, ja laiks atlauj :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mes man liekas piratisko spelejam thats for sure :)

Es balsotu par kaadu 5dienas vakaru decembra otraja puse, bez random cilvekiem, max kaadi 8 cilveki un bliezham. Obligati vajadzetu teamspeak, es kaut ka esmu pieradis visu, kur dara komanda caur teamspeak darit, atvieglo visu pasakumu un nav haoss, jo cik atminos Serious Sam, ja kads aizskreja uz priekshu, tu nomirstot piedzimi blakus vinam, ta ka dazhreiz kads friiks vienkarshi panem rush un tiek sabojta visa spelee.

Es balsotu par 1 dalju, ja laiks sanaktu varetu otro pakert, bet cik es atceros mes atsevishki vinas spelejaam :)

Steigas nava, bet domaju varetu kaut ko iekustinat kaadu gadu nav spelets sis te pasakums...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...