Jump to content
GIGN Forum

Unreal Tournament 99


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EEEEUUUUU. Atcerējos tikko geimu, kas tika griezts regulāri - vecais medal of honour. Fuck, tas bija tāds hīts. Es ar Jinu uztaisījām serveri un pēc pāris mirkļiem sakonektēja kaut kādi džeki no Brazīlijas, bļa, tie bija labie laiki.

bet nu labi - visu pēc kārtas :)

Link to comment
Share on other sites

EEEEUUUUU. Atcerējos tikko geimu, kas tika griezts regulāri - vecais medal of honour. Fuck, tas bija tāds hīts. Es ar Jinu uztaisījām serveri un pēc pāris mirkļiem sakonektēja kaut kādi džeki no Brazīlijas, bļa, tie bija labie laiki.

bet nu labi - visu pēc kārtas :)

Mle naacu ierakstit, kad noteikti vajag ieklaut sarakstaa Medal of Honour, pirmaa dala kas bija uz pirma playstation vnk puwnoja Aaaaaa....

SHito noteikti vajag, un Solder of Fortuna tik pat labs x):DD

Link to comment
Share on other sites

Mle naacu ierakstit, kad noteikti vajag ieklaut sarakstaa Medal of Honour, pirmaa dala kas bija uz pirma playstation vnk puwnoja Aaaaaa....

Vēl nedēļu/divas atpakaļ pie TV pieslēdzu PS1 un biju uzrukājis mazliet Medal of honor. Žēl, ka memory card saplēsta, būtu izgājis to spēli vēlreiz! :/ pečaļ.

EDIT: bet vēljoprojām palieku, ka vajadzētu uzspēlēt arī Age of Empires vai arī Empire earth. Varētu arī kāds bariņš savākties un izskriet cauri Serious Sam pirmajām divām daļām ; )

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Es mājās būšu ne ātrāk kā 22:00 un Nak3D nevaru sazvanīt, savāksieties paši. Serveri hostē BOT^a (meklēt stīmā), IP tāds pats kā otrajam Serious Sam (palasiet Skype history un iemetiet te). Sarunas Mumblē - GIGN.lv serverī.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...