Jump to content
GIGN Forum

Tetovējums Un Tā :)


Cereza
 Share

Recommended Posts

Agresija? Es tev uzdevu jautājumu.

tavs komentārs par tetovēšanu bija šāds

tāpēc es prasu, vai tavs vārds ir b0r1ng (jo, ja nav, tad tu acīmredzot uzdodies par to, kas tu neesi) un vai tava avatara bilde ir bilde ar tevi? Jo atkal, ja nav, tad tēlo kādu, kas tu neesi.

Spriežot pēc tavas logikas, tu esi FF, ja būt tiešam tad Clauda fans un uzskati sevi par mačo... M8, tas ko tu izsaki ir muļķības. Vai tu piedāvā forumos likt savus vārdus un uzvārdus + pārbaudīt pases datus? man jau nekas nav pretī, bet ko teiks skolnieku armija?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Spriežot pēc tavas logikas, tu esi FF, ja būt tiešam tad Clauda fans un uzskati sevi par mačo... M8, tas ko tu izsaki ir muļķības. Vai tu piedāvā forumos likt savus vārdus un uzvārdus + pārbaudīt pases datus? man jau nekas nav pretī, bet ko teiks skolnieku armija?

Tā ir tava nevis mana loģika, izlasi varbūt savu pirmo komentu. Pēc tam pats arī vari atbildēt uz savu pēdējo postu, kurā tu melns uz balta (nu ok, melns uz gaiši zilpelēka) uzrakstīji, ka tas ko tu pats saki, ir muļķības. Apsveicu, esi apgājis pilnu apli un sapratis, ka raksti muļķības.

Link to comment
Share on other sites

oi vsp tetto lika cietumniekiem un zagliem, un vel visadiem noziedzniekiem

pec tam citas kulturas to parnema kareivji, izgreznojot sevi lai ienaidnieku baidas un lai visi zin ka vins ir kareivis.

laika gaita to parnema Jakudza, un mybe tikai kautkadus 100gadus to neesi nēgeru gangsteri un reperi

Boring tu dirs vel trakak ka es kadreiz piedirsu te heh ;D

Link to comment
Share on other sites

oi vsp tetto lika cietumniekiem un zagliem, un vel visadiem noziedzniekiem

pec tam citas kulturas to parnema kareivji, izgreznojot sevi lai ienaidnieku baidas un lai visi zin ka vins ir kareivis.

laika gaita to parnema Jakudza, un mybe tikai kautkadus 100gadus to neesi nēgeru gangsteri un reperi

Boring tu dirs vel trakak ka es kadreiz piedirsu te heh ;D

pa purnu nah!

ej izgulies

Link to comment
Share on other sites

oi vsp tetto lika cietumniekiem un zagliem, un vel visadiem noziedzniekiem

pec tam citas kulturas to parnema kareivji, izgreznojot sevi lai ienaidnieku baidas un lai visi zin ka vins ir kareivis.

laika gaita to parnema Jakudza, un mybe tikai kautkadus 100gadus to neesi nēgeru gangsteri un reperi

Boring tu dirs vel trakak ka es kadreiz piedirsu te heh ;D

Šis čalis ar vēsturi uz Jūs.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šeit rakstu par vēlu, bet nu varu tomēr sniegt visai noderīgu info.

Sākumā gribu teikt to, lai par Vadimu aizmirsti. Pirms gadiem 2, 3 pie viņa taisīt vēl bija visai ok, bet šobrīd viņam ir sācies konveijers un viņam sanāk nu tiešām reti pretīgi tetovējumi - norautas līnijas, nepareizi ēnojumi, citviet par biezu, citviet par smalku - kas ir pats galvenais, arī cenas kādas bija pirms vairākiem gadiem tādas arī ir šobrīd. Man vēl ar viņu paveicās, divus pirmos viņš man uztaisīja patiešām labus, pat labākus kā es biju iecerējis, bet trešo jau es dabūju pārlabot pie cita meistera. Tagad vienozīmīgi, visiem tetovējuma gribētājiem iesaku džekus no RīgasTintes - visi kā viens, jauni, bet pieredzējuši mākslinieki un ar patiešām lieliskām prasmēm gan zīmēt, gan tetovēt. Vēl jo vairāk gribu ieteikt Kasparu Daugmani, viņš ir cilvēks, kuram lieliski izdevās izlabot, visai sūdīgi radīto, Vadima darbu un radīt vēl pārīs jaunus priekš manis. Viņam tikai vajag zināt aptuvenu ideju un tālāk jau viņš Tev sataisīs daudzus un dažādus variantus. Īsāk sakot, viņu var iekš draugiem sameklēt, ja slinkums iet uz salonu, un tad jau tālāk atliek vien sarunāt ko un kā. Par cenām. Tie čaļi gan nav lēti, bet ja runa ir par tetovēšanu, tad man šķiet, ka par lētumu nemaz nedrīkst runāt. Par pēdējo savu tetovējumu, kas ir ~20x10 samaksāju, ja preizi atceros, 100ls? Bet tetovējumā ir loti smalki burti un visai sarežģīts ēnojums. Īstenībā jau arī nemaz nav tik dārgi.

Bet galvenais ko gribēju pateikt, cilvēki, aizmirstiet par Vadimu, sabojāsiet sev nervus un kā zināms, skopais maksā divreiz! ^_^

p.s ā, es arī varu iedot Kaspara telefona numuru, ja kādam ir interese, rakstiet pm'u.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...