Jump to content
GIGN Forum

Dungeon Siege 2


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Dungeon Siege 2 vakars.

Spēlētāju skaits 2 - 8.

Datums - 26.02(Sestdiena)

Sākums - 19:00

---------------------------------------------------

Lietas, kas nepieciešamas lai spēlētu:

Dungeon Siege 2 -

Links uz torrentu / Kā vienmēr varat vilkt arī no Jūsu iemīļotākā saita. ( Diemžēl, ja Jums būs krievu versija, es nezinu vai varēsiet spēlēt kopā ar mums, labāk neriskējiet un dabūnat angļu versiju )

Dungeon Siege 2 v2.2 patch -

v2.2 patch

Pēc patča liekam virsū v2.2 kraku -

Links

Elys DS2 Succubus Manager v4 -

Links

Hamachi -

Links

Mumble -

Links

Labs garastāvoklis un reāli dahuja brīva laika.

( WARNING! Šis nava pusiju vakars, ir plāns spēlēt pat visu nakti līdz rītam, protams ar pauzēm ēdienam, pīpēšanai un etc. stafam. )

---------------------------------------------------

Pagaidām pieteikušies:

1. Nak3D (Archer)

2. vincister (Skatīsies uz vietas)

3. Meerfs (Battle Mage)

4. Outlawz

5. Banāna Telefons.

6. AmE (Archer or Mage)

7. Cereza (Warrior)

8. Surrounders

Atceraties, ja pieteiksieties, tad esat gatavi spēlēt ilgi.

---------------------------------------------------

Sāksim vākties no 18:30 GIGN.lv mumblē, sliktākajā gadijumā rakstat man uz skype - Nak3Ds , es novirzīšu Jūs tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu okey. Es piesakos. 5dien draudzenei žetons, cerams, ka būšu izgulējies uz sestdienu un nekur nebraukšu ciemos.

Moš vēl pierakstāmies ar kādiem čariem spēlēsim, lai jau tagad varētu izbalansēt, jo, ja būs 8 magi, tad būs diezgan lielā dirsā :D

EDIT: es ar magu, un good luck ar to arčeru

ņemot vērā, ka spēlēsim tikai vienu nakti, iziesim līdz 3 kartei, tas nozīmē +- 25 - 30 līmenis, un arčers ir ļoti monotons čars.

EDIT2: ja tā padomā, tad skilla līmenis kačājos no visiem party memberiem, moš tad arī būs mazliet interesantāk ar arčeru.

Es tad vai nu arčers vai mags, izdomāšu.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Es ar arčeru.

Un ideja jau ir iziet visu spēli, ja vairs nevarēsim vilkt, vienkārši ieseivosimies un tad sarunāsim nākamo reizi.

Btw, ja savāksies tikai 6 spēlētāji, tad varēs pie sevis partijā ņemt 1 botu.

Ideja šāda.

Multiplayer Modifications:

--------------------------

The game can be now played with a team up to 8 players and 12 characters. The followind modes are available:

8 x 1 = Up to eight players can play using only their main hero.

6 x 2 = Up to six players can play with their main hero and one additional party member or pet.

4 x 3 = Up to four players can play with their main hero and two additional party members or pets.

3 x 4 = Up to three players can play with their main hero and three additional party members or pets.

2 x 6 = Up to two players can play with their main hero and five additional party members or pets.

Link to comment
Share on other sites

Mobi būs attiecīgi vairāk, ja ir vairāki spēlētāji? Ja nē, tad botus nav jēgas likt klāt, izdrāzīsimies visai spēlei cauri anormālā tempā, kā arī tas aizņems laiku - likt viņiem skillus un armoru.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nepieteiksies neviens meelee, tad es to ņemšu, tikai un vienīgi nak3d iemesla dēļ :D kā arī ir vajadzīgs kāds, kas visus mobus paņem uz sevis, citādāk jautri izskatīsies kā skraidam riņķī un galinam :D hit'n'run

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nepieteiksies neviens meelee, tad es to ņemšu, tikai un vienīgi nak3d iemesla dēļ :D kā arī ir vajadzīgs kāds, kas visus mobus paņem uz sevis, citādāk jautri izskatīsies kā skraidam riņķī un galinam :D hit'n'run

Es buushu meelee, es nekad savaadaak nespeeleeju ^_^

Link to comment
Share on other sites

Dungeon Siege 2 vakars.

Spēlētāju skaits 2 - 8.

Datums - 26.02(Sestdiena)

Sākums - 19:00

---------------------------------------------------

Lietas, kas nepieciešamas lai spēlētu:

Dungeon Siege 2 -

Links uz torrentu / Kā vienmēr varat vilkt arī no Jūsu iemīļotākā saita. ( Diemžēl, ja Jums būs krievu versija, es nezinu vai varēsiet spēlēt kopā ar mums, labāk neriskējiet un dabūnat angļu versiju )

Dungeon Siege 2 v2.2 patch -

v2.2 patch

Elys DS2 Succubus Manager v4 -

Links

Hamachi -

Links

Mumble -

Links

Labs garastāvoklis un reāli dahuja brīva laika.

( WARNING! Šis nava pusiju vakars, ir plāns spēlēt pat visu nakti līdz rītam, protams ar pauzēm ēdienam, pīpēšanai un etc. stafam. )

---------------------------------------------------

Pagaidām pieteikušies:

1. Nak3D (Archer)

2. vincister (Skatīsies uz vietas)

3. Meerfs (Battle Mage)

4. rezervēts

5. Banāna Telefons.

6. AmE (Archer or Mage)

7. Cereza (Warrior)

8.

Atceraties, ja pieteiksieties, tad esat gatavi spēlēt ilgi.

---------------------------------------------------

Sāksim vākties no 18:30 GIGN.lv mumblē, sliktākajā gadijumā rakstat man uz skype - Nak3Ds , es novirzīšu Jūs tālāk.

nu es taču jau pieteicos sen jebiorio

Link to comment
Share on other sites

Piesakos. Spelejis nekad neesmu līdz ar to nav nojausma, kas būšu

EDIT: Laikam mani var svītrot ārā. ja vien kāds nepastāstīs kā DS2 palaist uz Win7 x64.

Single player nepalaižas - netiek tālāk par chara izveidi.

Options pamainīt nevaru - windows izbļauj, ka exception detected un ds uzreiz nokrašo. Firewallu jau mēģināju pat pilnībā atslēgt, nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

Piesakos. Spelejis nekad neesmu līdz ar to nav nojausma, kas būšu

EDIT: Laikam mani var svītrot ārā. ja vien kāds nepastāstīs kā DS2 palaist uz Win7 x64.

Single player nepalaižas - netiek tālāk par chara izveidi.

Options pamainīt nevaru - windows izbļauj, ka exception detected un ds uzreiz nokrašo. Firewallu jau mēģināju pat pilnībā atslēgt, nepalīdz.

Tu mēģināji startēt caur to - Elys DS2 Succubus Manager v4 ?

Also check dungeon siege 2/DSVideoConfig.exe -> Pie primary video driver izvēlies to, kas nava ar TnL beigās.

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām nesaprotu, kas tev neaizgāja, jo es palaidu uz win7 64bitiem... ša, uzmetišu visus tos pačus virsū, un ja neies, tad ar man vajag zināt :D

pēc instalācijas viss gājas norm, paspēlēt var (BESĪ REZOLŪCIJAS PROBLĒMAS!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Lai spēlētu ar hamachi:

A) CAN JOIN THE GAME BUT CAN'T START ISSUE

So, you get "Communication established. Connecting to host" and it just sits like that. Here's what you have to do:

Firstly make sure you both have the same version installed/patched, say 2.2 for example. ok, of course you already knew that but the tricky part is the following:

Both you and your friend check the DungeonSiege2.exe size. The exe's have to be exactly the same in order for the game to work. Check to see if your exe is 18.1Mb and your buddy's exe isn't actually 6.14Mb (the 2.0 version's exe). Don't know why but DS2 sometimes keeps the old exe even after updating to 2.2...

Just send your 18.1Mb DungeonSiege2.exe to your friend and it will work.

Remember: the key is having exactly the same exe.

B)CAN'T SEE ANY SERVER THROUGH HAMACHI

You have all probably read the guide where the server had to disable his primary network. This is USELESS does not help except for 1 step which I will remind in my post.

1. Update your hamachi and game to the latest version (not absolutely neccesary but this was tested with hamachi 1.0.2.5 and with DS2 ver 2.2)

2. Right click My Network Places > Properties > Advanced (from the upper tab) > Advanced Settings (you should now see your primary network and hamachi) > Click on Hamachi > Move it up on the first place with the up arrow from the right > restart computer

3. connect and play

notes: you may connect anytime you want, the server doesn't have to start the game, it can also sit in lobby and launch with you, it works either way.

-IF YOU GET communication established. "Connecting to host" OR "Initializing communication with host... please wait..." check point (A)

C) NICK NAME ALREADY IN USE ISSUE

If you get this then disabling your network comes in use. Join the lobby in game, and then enable your network card again and refresh for games. Simply unplugging your internet cable while joining the multiplayer lobby might not work but you could give it a try.

...to disable your network adapter go in Control Panel > Network Connections (in Classic View mode)> right click your adapter > disable

you do the same to enable it.

Slinkums tulkot, visi tāpat tak saprot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...