Jump to content
GIGN Forum

Nopelni 30 Ls Par Muviku


shadow.
 Share

Recommended Posts

Ir jāuztaisa cs muviks

Konkurss - moviemaking (CS 1.6 video veidošana)

Konkursa materiāli - pov & hltv demo (48prtcl/steam)

Konkursa ilgums - no 28.02 līdz 08.04-09.04

Dalībnieku skaits - neierobežots

Balvas ir šādas :

1. vieta - 30 LVL, slot+reg nick+money visos PICK CS serveros uz mūžu, 800 foruma ipointi, foruma lietotāja grupa "MMC 1st" pelēkā krāsā uz 1 mēnesi pēc konkursa noslēgšanās

2. vieta - 10 LVL, slot+reg nick+money visos PICK CS serveros uz mūžu, 700 foruma ipointi, foruma lietotāja grupa "MMC 2nd" pelēkā krāsā uz 1 mēnesi pēc konkursa noslēgšanās

3. vieta - slot+reg nick+money visos PICK CS serveros uz mūžu, 600 foruma ipointi, foruma lietotāja grupa "MMC 3rd" pelēkā krāsā uz 1 mēnesi pēc konkursa noslēgšanās

4. vieta - slot+reg nick+money visos PICK CS serveros uz 6 mēnešiem, 500 foruma ipointi, foruma lietotāja grupa "MMC 4th" pelēkā krāsā uz 1 mēnesi pēc konkursa noslēgšanās

Sīkak apskatīt te - http://pick.lv/f/index.php?showtopic=24188

Ceru uz tiešām labu muviku arī no jūsu puses :)

Link to comment
Share on other sites

Shadow, par ko tu dirs epix'am. Viņš tikai normālu faktu minēja, ko bieži pielieto radošajos konkursos Latvijā. Ja neesi par tādu appišanu dzirdējis, tad labāk pats paklusē, jo es, piemēram, arī neredzu nekādas garantijas, kad naudu saņemšu.

Link to comment
Share on other sites

Shadow, par ko tu dirs epix'am. Viņš tikai normālu faktu minēja, ko bieži pielieto radošajos konkursos Latvijā. Ja neesi par tādu appišanu dzirdējis, tad labāk pats paklusē, jo es, piemēram, arī neredzu nekādas garantijas, kad naudu saņemšu.

Mūsu komuns pastāv no 2008. gada!

Kapēc mums bojāt savu slavu ( protams cik nu viņa ir, bet tomer)

Šo projektu vadu es, un es neesmu no cilvēku čakarētājiem. Tā kā varu galvot, ka nekas tāds nenotiks ( protams, kādu garantiju tad varu dot?)

Bet teiksim piemers, kad gign bija logo konkurs, kur varēja vinēt iPodu. Tad kapēc nevien tā nebaidījas?

Vnk tagad ir reāla iespēja nopelnīt lieku kapeiku.

Balvas saņemšana ies caur (i-banku) Tādejādi būs pierādījums ka esi maksājis.

Ja gribi drošību, tad pirms muvika došanas parraksti pari textu "PARAUGS" un kad saņem naudu tad textu noņem nost, atsūti pabeigtu failu un lieta pabeigta. Mums ir muviks, kādam no jums ir nauda. Visi ir laimīgi.

Link to comment
Share on other sites

Jaa jaa, un sociaalaaas garantijas, apmasaatu zobaarstu un analogu ari gribat? :D Pasauksim vel notaaru, lai sataisa dokjus arii. Kaada jums dalja, taapat nepiedaliisieties, nauda par daliibu nav jaamaksaa, vieniigi jaaiegulda savs laiks mazliet. Kadam tapat piedurs.

Link to comment
Share on other sites

Es ticu, ka šajā gadījumā neappisīs ar balvu. Es vienkārši piebalsoju epix'am, jo pats esmu piedalījies radošajā konkursā un pēc tam saņēmis ziņu - paldies, ka piedalījāties mūsu konkursā, diemžēl mums tur fig kaut kas sūdaini nesanāca, un tāpēc vinnētāju šajā konkursā nav. Pēc 2 mēnešiem redzu savu darbu izmantotu reklāmā.

varat pamēģināt vēl reklāmu ielikt: http://vault.alienwarearena.com/ , varbūt tur kādam interesēs.

Anyways, veiksmi, es labprāt paskatīšos konkursa uzverātāju video.

Link to comment
Share on other sites

Shadow, par ko tu dirs epix'am. Viņš tikai normālu faktu minēja, ko bieži pielieto radošajos konkursos Latvijā. Ja neesi par tādu appišanu dzirdējis, tad labāk pats paklusē, jo es, piemēram, arī neredzu nekādas garantijas, kad naudu saņemšu.

Forumā ir vismaz mēnesi garas runas, darbības par demo iesūtīšanu, naudas vākšanu, viss atspoguļojas forumā.

Drikst zinat cik jau ir pieteikushies un cik daudz cilveku reali kaut ko ir uztaisijushi?

Konkurss tika atvērts šorīt 4:00 +/-, neliela reklāma (informācija) veikta šorīt, atsaukušies kā potenciālie dalībnieki - sākot ar 4-5

Es ticu, ka šajā gadījumā neappisīs ar balvu. Es vienkārši piebalsoju epix'am, jo pats esmu piedalījies radošajā konkursā un pēc tam saņēmis ziņu - paldies, ka piedalījāties mūsu konkursā, diemžēl mums tur fig kaut kas sūdaini nesanāca, un tāpēc vinnētāju šajā konkursā nav. Pēc 2 mēnešiem redzu savu darbu izmantotu reklāmā.

Tāpēc esmu klāt ierakstījis, ka video sūtīšana tikai privāti, ar domu, ka video autoram par savām pūlēm nav jāpublicē savs garadarbs, un izvēloties tikai labākos - tie tiek publicēti, tie, kas teiksim nav TOP4 vai kāu TOP laika gaitā izdomāšu netiks publiskoti (video), izņemot pēc pašu vēlmes u.tml

P.S. sveiks AmE

Link to comment
Share on other sites

nu tik sāksies , bet jūsu forumā pirmā vieta iegūst 35lvl šeit 30lvl.

1. vieta - 35 LVL, slot+reg nick+money visos PICK CS serveros uz mūžu, 800 foruma ipointi, foruma lietotāja grupa "MMC 1st" pelēkā krāsā uz 1 mēnesi pēc konkursa noslēgšanās

edit

sapratu.

Edited by BotE.
Link to comment
Share on other sites

Jā, administrācijā tūr ir daudz lohu. Tas pats foruma klauns Aivis. Bet nu, ne par to ir šis stāsts.

aizstāvis. /facepalm.

bet vēl nevaru saprast, kā var izdomāt kaut ko tik stulbu kā naudas pasūtīšanu kontrstraikā, diezgan epic

ja pieņem ka pick = chill (vispārējais apgalvojums).. Let the flame wars begin trollface.jpg

aizmirsu pateikt - čau korij, ES ESMU SAULĪTE!

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

es to mineju kaa faktu, jo gignaa te jau ir visadi konkursinji bijusi ar labam balvam, tikai lieta taada, ka balvas forshi meedz nepienakt :)

p.s. tie pikieshi gan tadi nervozi :D es piemeram pirmo reizi par tadu komjunitiju dzirdu, uzticiba 0.

nedirs, es tev teicu! :D:D

bet jā, pats arī tur iegriežos, būs būs tas atalgojums

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu ka PICK diez vai ir finansiāli baigi izdevīgs projekts, bet bez lielas vēlmes taisīt LABU cs mūviju ir problemātiski. Par 30 latiem jau var taisīt, bet tas būs slikt mūvijs viena elementāra iemesla dēļ - vajag daudz darba ieguldīt, bet normāls cilvēks labāk pa tām 50 stundām ko vajag nosist uz LABU mūviju normāli pastrādāt un nopelnīt gandrīz vai 5-6 reizes vairāk... IMHO!

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Peec kaada principa notiks veerteshana? Noteikti jau kadam saveejam tiks ieskjiebts 1st PRICE? :) Eziiit davai aizsuuut! :) Eiropa taapat mus nesapratiiis! :)

Vērtēšana privāti starp tiem, kuri atļāvās nozieot kādu naudas summiņu, nevis publiski, kurš kaut ko sadomā - pohuj balsošu vienalga par kuru.. savējiem? nē, neinteresē mums, no kurienes (projekta), kurš ir, galvenais ir rezultāts + no mūsējiem diez vai kāds ir ar samērā normālu mm pierezi.

Tur neder filmas no malas, cik sapratu, viņiem tur atlasīti demo, kurus var izmantot. :)

tieši tā.

Es saprotu ka PICK diez vai ir finansiāli baigi izdevīgs projekts, bet bez lielas vēlmes taisīt LABU cs mūviju ir problemātiski. Par 30 latiem jau var taisīt, bet tas būs slikt mūvijs viena elementāra iemesla dēļ - vajag daudz darba ieguldīt, bet normāls cilvēks labāk pa tām 50 stundām ko vajag nosist uz LABU mūviju normāli pastrādāt un nopelnīt gandrīz vai 5-6 reizes vairāk... IMHO!

kaut kur jau minēju, ka summa var augst laika gaitā, uz doto brīdi, piemēram no 30ls pirmajai vietai summa paceļas uz 35, bet nu jā..

Link to comment
Share on other sites

Vērtēšana privāti starp tiem, kuri atļāvās nozieot kādu naudas summiņu, nevis publiski, kurš kaut ko sadomā - pohuj balsošu vienalga par kuru.. savējiem? nē, neinteresē mums, no kurienes (projekta), kurš ir, galvenais ir rezultāts + no mūsējiem diez vai kāds ir ar samērā normālu mm pierezi.

Thats the problem, right there.

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu ka PICK diez vai ir finansiāli baigi izdevīgs projekts, bet bez lielas vēlmes taisīt LABU cs mūviju ir problemātiski. Par 30 latiem jau var taisīt, bet tas būs slikt mūvijs viena elementāra iemesla dēļ - vajag daudz darba ieguldīt, bet normāls cilvēks labāk pa tām 50 stundām ko vajag nosist uz LABU mūviju normāli pastrādāt un nopelnīt gandrīz vai 5-6 reizes vairāk... IMHO!

Tu esi debīls vai arī izliecies? Kāpēc lai kāds maksātu 5-6 reizes vairāk par cs mūviku vispāŗ?: :DDDDDDDD Nezināju, ka Latvijā vispār par mūviku taisīšanu kāds pelna, un jā, nemaz nepelna. Srsly, tu esi daunis. Un reāli, nedomāju, ka, piemēram, grozny, nezinu vai viņš ko taisa vispār vai ko, bet, ka viņš savus mūvikus taisītu par naudu? Nedomāju gan. Tākā, labāk neposto sūdu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...