Jump to content
GIGN Forum

Nopelni 30 Ls Par Muviku


shadow.
 Share

Recommended Posts

Tu esi debīls vai arī izliecies? Kāpēc lai kāds maksātu 5-6 reizes vairāk par cs mūviku vispāŗ?: :DDDDDDDD Nezināju, ka Latvijā vispār par mūviku taisīšanu kāds pelna, un jā, nemaz nepelna. Srsly, tu esi daunis. Un reāli, nedomāju, ka, piemēram, grozny, nezinu vai viņš ko taisa vispār vai ko, bet, ka viņš savus mūvikus taisītu par naudu? Nedomāju gan. Tākā, labāk neposto sūdu.

groznijs salipinas klipus tapat vien, ieliks krievu muzicinju un 35ls kabata.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi debīls vai arī izliecies? Kāpēc lai kāds maksātu 5-6 reizes vairāk par cs mūviku vispāŗ?: :DDDDDDDD Nezināju, ka Latvijā vispār par mūviku taisīšanu kāds pelna, un jā, nemaz nepelna. Srsly, tu esi daunis. Un reāli, nedomāju, ka, piemēram, grozny, nezinu vai viņš ko taisa vispār vai ko, bet, ka viņš savus mūvikus taisītu par naudu? Nedomāju gan. Tākā, labāk neposto sūdu.

200x150Troll-Physicsjaunakie-28.jpg

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

/Offtopic/

Mūviju meikošana jau visai pasen, pie nopietniem, pazīstamiem un labu reputāciju ieguvušiem meikeriem, ir maksas pakalpojums, kas nav nekas traks. Un šādas summas par visai labu, kvalitatīvu un visai laikietilpīgu darbu ir vēl salīdzinoši mazas( kaut gan sākumam - ir okej ). Lipināt kopā frepsotu sūdu varētu ik katrs, bet pašam izveidot efektu vai efektu kopu, apakšā uzlikt oriģinālu ( tiešajā nozīmē - pašizveidotu/pasūtītu ) treku, sinhronizēt to visu, izveidot filmu kā filmu, nevis kā fragu secīgu pārlekšanu ar pārejām - lūk tas ir darbs, kas maksā naudu.

/Offtopic/

Vēlu veiksmi savākt kārtīgu daudzumu ar labiem un skatāmiem klipiņiem, lai balsojums ir pagrūts :)

Link to comment
Share on other sites

Tu esi debīls vai arī izliecies? Kāpēc lai kāds maksātu 5-6 reizes vairāk par cs mūviku vispāŗ?: :DDDDDDDD Nezināju, ka Latvijā vispār par mūviku taisīšanu kāds pelna, un jā, nemaz nepelna. Srsly, tu esi daunis. Un reāli, nedomāju, ka, piemēram, grozny, nezinu vai viņš ko taisa vispār vai ko, bet, ka viņš savus mūvikus taisītu par naudu? Nedomāju gan. Tākā, labāk neposto sūdu.

Es runāju ka te prasa mūviju pēc pasūtījuma... paldies par jaukajiem vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... manuprāt jūs nesaprtāt ko es biju domājis.. :pizdiblee: Es domāju ka cilvēki ieguldīs milzīgu darbu, es tieši runāju par labajiem mūvijiem, nevis 5 minūšu 13-year-old-pro-creatīvu, un nav fakts ka vēl vinnēs, tādējādi izriet - vai ir vērts to darīt?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...