Jump to content
GIGN Forum

Pieeektdieeenaaaaa!11


Cereza
 Share

Recommended Posts

Ņemot vērā, ka iepriekšējā piektdiena bija tik lieliska (correct me if i'm wrong), šo piektdien vajadzētu atkārtot pagājušās piektdienas notikumus. Satiekamies ap 19:00 - 20:00 Runcī, iedzeram šo to un tālāk dodamies uz Pulkvedi vai ko tamlīdzīgu (pagājušo reizi baļļuks beidzās ap 4:30, es gan neatceros KĀPĒC).

Anyway, šobrīd iekšā ir:

Cereza

Gludeklis

Deadalive

Nooke

Vaaai Tu arī nāksi? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es ļoti iespējams ar piedalos.

beidzās jo Mārtiņam nāca šausmīgi miegs, un es ar viņu kopā braucu mājās. un man ar bij laiks tīties prom, lai vel kādas muļķības nesadaru :D Es domāju manu izgājienu draudzīgi aizmirstam un nekad vairs nepieminam :D

Link to comment
Share on other sites

Es ļoti iespējams ar piedalos.

beidzās jo Mārtiņam nāca šausmīgi miegs, un es ar viņu kopā braucu mājās. un man ar bij laiks tīties prom, lai vel kādas muļķības nesadaru :D Es domāju manu izgājienu draudzīgi aizmirstam un nekad vairs nepieminam :D

Piedalies, piedalies, aiz kaajas atvilkshu, ja savaadaak neizdosies :D

Ahh, taatad juus abi bijaat vainiigi, jo es totaali neatceros, kuraa mirklii mees naacaam maajaas un taa, man neliels tukshums no mirklja, kad izeju no Pulkvezha un attopos pie dziivoklja durviim, saprotot, ka macho gulj un man nav atsleegas :D

Link to comment
Share on other sites

laimīgie, jums sestdienas brīvas.... :pizdiblee:

tas viss piederas pie lietas, ja tev 9:00 jābūt uz pekām, jāmin uz darbu 10:30 un tur jāpastaipa kastes ar dēļiem un skaiduplatēm.

šoreiz gan netieku uz burziņu ar jums. :(

Link to comment
Share on other sites

tas viss piederas pie lietas, ja tev 9:00 jābūt uz pekām, jāmin uz darbu 10:30 un tur jāpastaipa kastes ar dēļiem un skaiduplatēm.

šoreiz gan netieku uz burziņu ar jums. :(

:(

Turklāt man ir bail, ka mani atkal sitīs visu vakaru.

Kāds Tevi sita? Oh, noes, nabadziņš!

Link to comment
Share on other sites

Es arī uz nākamo. Šajā reizē gludeklis, ar savām pārgudrībām, atbaidīs visas cērtamās meitenes.

Īstenībā padomāšu :) Varbūt arī piekāpšu.

Naakamais prieksh manis spiid tikai uz marta beigaam :( Nelauzies :D

Link to comment
Share on other sites

nuu.. ar vaļīgo ir jautri, bet mājās atnācu ar viņas draudzeni :D

viss kartiba karoč :D

es domaju, ka ilgi neviens pasākums neparsitīs pagāšo 5dienu, bet vakardiena bija vel āsomīgāka..

es ar benčiku norāvām pulkvedim jumtu. protams nākot majas dziedājām visu ceļu (līdz purvciemam)(ejot pa barona ielas vidu) un jā, draudzenes vārds ir Viktorija, jeb uzvara :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...