Jump to content
GIGN Forum

Star Wars The Old Republic


SuperBad
 Share

Recommended Posts

http://swtor.com/

kāds šo taisas spēlēt? ilgi nav jāgaida, aprīlis vairs nav aiz kalniem ^^

Pats spēlēšu, preorderošu kā varēs, iespējams panemsu C.E, vel neesmu kārtīgi izlēmis :)

Es grasos spēlēt Impērijas pusē, ganjau kā Sith Warrior vai Bounty Hunters.

Vaicāju jo meklēju cilvēkus ar ko kopā varētu spēlēt, mybē latviešu gildi izveidot n shit :)

Man pašā spēlē jau priecē tas ka ne obligāti vajadzēs uuuber pc + full voiced. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

lol. iečekojāt guild wars 2? nav mēneša maksas un 100 reiz kurtās pa star wars. old republic ir wow tik ar citu skinu - nekā jauna...Diablo 3 ar vairs nav aiz kalniem.

Pat Lord of the Rings online ir labāks par GW2, Tetrim ir labāks multiplayer par GW2...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pat Lord of the Rings online ir labāks par GW2, Tetrim ir labāks multiplayer par GW2...

Lotro ir pilnīgs mēsls salīdzinot kaut vai ar GW pirmajām daļām :D

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Šodien sāku spēlēt. Godīgi sakot jau mazliet apnika tikai paniekojoties apkārt pa starting zonām ar pāris klasēm. Doma ir rulēt augšā hīleri, jo tā ir vienīgā loma, kurai wowā es nekad nepiedūros. Nevaru tikai izlemt ko vai kurā pusē. It kā liekas, ka empire pusē būs lielāka iespēja sastapt interesantus cilvēkus, un tas arī ir vienīgais, kas man patika wowā - sēdēt ventrilo, reidot un maukt vaļā bg prīmeidus.

kāds no gigniešiem spēlē?

Link to comment
Share on other sites

Man par šo spēli nav viedokļa, jo neinteresē MMO vairāk, bet vienu gan es zinu.

Jancho vajadzētu, tikai tā profilaksei, izbanot no Citas Spēles sadaļas par sava smirdīgi dauniskā viedokļa diršanas visos topikos pēc kārtas. Lielāki dolbajobu spēļu jomā par šo eksemplāru es neesmu drošs vai GIGN kādreiz vēl piedzīvos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Es labprāt izmēģinātu, bet tomēr palikšu pie wow. Viņš ir pārāk dārgs, bet trialus mēģināt nav jēga, jo jebkuram MMORPG fun sākas tikai max lvl. Bet dabū to, un izrādās sūds, nebūtu patīkami. Privātajos noteikti pat vairāk BUG nekā wowa privātajos būs.

Link to comment
Share on other sites

Viņš ir pārāk dārgs

vai tad wow ar visiem ekspanšeniem nesanāk vel dārgāks?

Spēlēju jau kopš early access pirmās dienas, bet esmu ticis tikai līdz level 27 ar savu trusty scoundrel un jau ir uznācis brutāls slinkums ielogoties - spēle man sagādā ļoti minimālu jautrību. Pārāk mehāniski līdzīga wow un tas savulaik tika atspēlēts līdz vemšanai. Būtu vel labi, ja būtu labāka kaste, lai var spridzināt uz max, bet ir jāspēlē uz low, lai warzonas pārlieku nebremzētu. Viens skrīns no Taris, kad man vel bija vizuāli pievilcīga jaka. Tagad es skraidu apkārt ar kaut kādu pilnīgi slimu apmetni un izskatos pēc ghetto supervaroņa. :XD2:

NTH38.jpg

Edited by beagle
Link to comment
Share on other sites

vai tad wow ar visiem ekspanšeniem nesanāk vel dārgāks?

Spēlēju jau kopš early access pirmās dienas, bet esmu ticis tikai līdz level 27 ar savu trusty scoundrel un jau ir uznācis brutāls slinkums ielogoties - spēle man sagādā ļoti minimālu jautrību. Pārāk mehāniski līdzīga wow un tas savulaik tika atspēlēts līdz vemšanai. Būtu vel labi, ja būtu labāka kaste, lai var spridzināt uz max, bet ir jāspēlē uz low, lai warzonas pārlieku nebremzētu. Viens skrīns no Taris, kad man vel bija vizuāli pievilcīga jaka. Tagad es skraidu apkārt ar kaut kādu pilnīgi slimu apmetni un izskatos pēc ghetto supervaroņa. :XD2:

Ir tomēr atšķirība vai WoW jau ir nopirkts un ir visi expansion + tā spēle joprojām ir ar vislielāko spēlētāju skaitu MMORPG vai arī sākt no nulles spēli, nolikt piķi un beigās aplauzties, jo spēle hujņa. Djengi na vetjer, tāpēc daudzi turpina spēlēt WoW, jo zina par ko maksā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Spēlēju, 4 4ari jau 50 lvl. Nav dārgi, gribi full spēli 7 ls mēnesī un viss. Nekas nav wowam līdzīgs, vot GW2 Lotro, tie visi ir wow kloni. Šeit vismaz aizej kačāties un uzkačāties un ir interesanti, nav visu laiku 1 un tas pats. Bet wow un gw abus spēlēju, tur jautrība sākas max lvl un uzkačāties ir pain in the ass, un max lvl arī, viss pilnīgi vienveidīgs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...