Jump to content
GIGN Forum

Summer Sound Party Liepaja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

hah, visi tā safanojušies par Guano Apes, kamēr es viņus atceros tikai ar šo džinglu...

Lai nu kā, bet pa tām 2 dienām būs tikai 4 ārtisti? Tas nemaz nav pārliecinoši :<

jau nosaukti ir 11 :DD Vel 39 nosauks veelak! Jo bushot vairak pa 50 artistiem :DD Taa kaa nezinu kur tik maz raavi :DD aa tu njeemi LV artistus Dzelzs Vilks,Gustavo,SattelitesLV un vairak neviens LV artists netika mineets :)

Link to comment
Share on other sites

Atceros ka vienreiz uz fontain aizbraucaam mums laipni naktsmaajas piedavaaja tiko klubaa satikts chalis un notuseejaam kopaa liidz pat 7dienai.

Gūdmens? :D

Nepatīk visi šie festi hujesti, bet nu Guano Apes ir spēcīgs kārdinātājs- viss apzinīgais pusaudža vecums pie šamiem pagāja.

Link to comment
Share on other sites

Fail pasākums. Ja būs tikai tie mākslinieki kas ir tur minēti, tad konkrēti FAIL... un vispār, kā var tirgot biļetes, ja vēl nav programma???!! Nu cmon.... Nu ok, BBP arī tā bija, bet BBP ir pārbaudīta vērtība atšķirība no šitā žīdu pasākuma. +cena kosmosā par to lēto ballīti. Ja tur nebūs kā BBP dj teltis tad labāk ar čomakiem meža pie ugunskura piedzerties un bļaustīties.

Šis pasākums tīri kruķās uz Guano Apes, ja viņi labi uzstāsies tad izvilks tusu a ja nē, tad...

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Fail pasākums. Ja būs tikai tie mākslinieki kas ir tur minēti, tad konkrēti FAIL... un vispār, kā var tirgot biļetes, ja vēl nav programma???!! Nu cmon.... Nu ok, BBP arī tā bija, bet BBP ir pārbaudīta vērtība atšķirība no šitā žīdu pasākuma. +cena kosmosā par to lēto ballīti. Ja tur nebūs kā BBP dj teltis tad labāk ar čomakiem meža pie ugunskura piedzerties un bļaustīties.

Šis pasākums tīri kruķās uz Guano Apes, ja viņi labi uzstāsies tad izvilks tusu a ja nē, tad...

varbūt jau šodien brauc uz mežu? bez ugunskura k-vai. tb atvēsināties noderētu.

Link to comment
Share on other sites

varbūt jau šodien brauc uz mežu? bez ugunskura k-vai. tb atvēsināties noderētu.

A, jā, aizmirsu pieminēt, ka es dziļi atvainojos ja aizskāru jūsu (tie, kuri jau izķērnājuši naudu šai tusjofkai) jūtas. :lol:

Enivej, lai veicas, pēc tam palasīsu atsauksmes. :)

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

nevienā brīdī neminēju, ka šo pasākumu apmeklēšu vai man viņš būt īpaši mīļš.

ja Tev neinteresē šāds pasākums, tad ej atpūties citur. nevienam nekrata Tavs mega domu gājiens.

Pēc kā Tu spried, ka šis ir židu pasākums?

Nekur arī par tevi nebiju teicis, ka tieši tu iesi, pirms tu noreploji manu postu.

Esmu apmeklējis ļoti daudzus iepriekšējos BBP un tāpēc izsaku savas domas, ja tev neinteresē - nelasi, tas ir pavisam vienkārši.

Pēc tā, ka kļenčī naudu, jo viņiem vel nav ne iegūts respkets apmeklētāju vidū, ne programma, ne arī mākslinieki.. ok, ok Gustiņs un GA ir, bet nu...ar to ir par īsu. Par pārējām grupām, sory, bet neko nezinu. Čil?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...