Jump to content
GIGN Forum

Summer Sound Party Liepaja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Deadalive davai braucam.:) Sanācis ir tā ka šoreiz braucu viens. Līdzi nemšu tikai peldbikses un dvieli. :xd3:

Pie Nightmare vel var naktsmajas sarunaat :) Jo cash arii tur paliek :)

Tiem kam vel nav biljete vel var paspet ar ZZ vai TELE2 aizsutit bezmaksas sms SUMMERSOUND uz 1626 un sanjems atlaizhu kodu ar kodu pa 10Ls var tiketu vel dabuut...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Pie Nightmare vel var naktsmajas sarunaat :) Jo cash arii tur paliek :)

Ko tu irs :D Cash ar brandžu paliek, man pilna mašīna, es domāju, ka nebūs ērti, ja būs vēl 5 purni. Jau tagad +/- 10 uz divām mazām istabām būs kā būs.

EDIT: Ha hā, vecais prikols ar Posts: 1,337 :khehehe:

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Tas ZZ šits ir 10 LS uz vienu dienu vai uz abām? Ja uz abām, tad kāds labvēlis varētu man to tiketu nopirkt un par naudas pārskaitīšanu vai apmaiņu pret biļeti varēsim sarunāt vēlāk. 20 LS ir pārāk šerpi festam uz 2 dienām, kurā tā pat var tikt iekšā, tikai ar tikšanu ārā ir kā ir...

cash - arī tāds variants der. Tu varētu varbūt viņa kontaktu man iemest, mhm... steamā piemēram?

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Kādam vajag vienu biļeti uz divām dienām? Vienu rīt paķeršu priekš DominiX.

EDIT: O, Monta gaida ciemos! Tikko draugos ielika ļoti piemīlīgu bildi :D Kādam vēl ir aizķēries viņas nr? :D

ka šo draugos atrast? :D

es rit izdomāšu vai gribu braukt. ja būtu normāli kur palikt, tajau laikam varētu aizšaut.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...