Jump to content
GIGN Forum

Summer Sound Party Liepaja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Tā arī nesapratu, kurš man zvanīja un prasīja, vai cash blakus... Kā mans nr pie visiem izklīdis? :>

Tas biju es. Pidiņš vārdā naudiņa atrausies no manis. Nevarēja divu dienu laikā pat atnākt mani satikt :D nr iedeva goodmens.

bet vispār es ar Reģistrēto un Wolfu (tagad viņu sauc par bārdaino) baigi labi atlaidām :)

Laik-apstākļi gan bij psc ;(

Tā fūre grāvī gan bij bik amizanta :unsure:

tagad dzeru vēsu aliņu un ir baigi labi.

Link to comment
Share on other sites

Es biju kaa centraale-kaa dispičers... Tikai cash p1mp1s parpiipeeja jumtu , un man uzmeta...vot d1rsa :) Vakar bija faking suudigs laiks,tas veejsh zb...bet taa jau super, iespaids n1ce :) Shitais festinsh cienigi aizstaaja un arii turpinaas aizstaat Beach paartiju :)

Link to comment
Share on other sites

Vagnis var fakin' nomirt! Es divas dienas zaļajās neiekāpu, jo vakar biju iemidzis es, bet šorīt - gulēja viņš. Pabrokasto un tad ej gulēt!!! Mēs vēl izrunāsimies...

Plankošana naktsmurga dzīvoklī bija fuken episka. Caurstaigājamais nams, cilvēki nāk un iet, alkohols nebeidzas, no kaut kurienes uzrodas mistisks banāns, arbūzs un pica brokastīs ( wūūt ). Pats vēl arī sabiju vismaz pāris random dzīvokļos. Pārēdos, piedzēros, izspaidījos ar mazajām un tad var atkal doties uz bič... tb summersound

Pasākums izdevies, par spīti lietum, aukstajam vējam un pludojošajām tualetēm, kuru vietā es labāk izvēlējos kādu kāpu pleķīti. Vēl daudzi episki feispalmi un momenti, kurus tagad stāstīt vienkārši nav spēka.

Ā, jā - TAAAAAAAGIIIIIIILLL!!!!!!!!!!!

P.S. VIP šogad smird. Viņiem nekā nav par velti, pat friškas ir dārgākas :D Ieejot viņus pārčamda 100x ilgāk un tas aizņem vairāk laika nekā izčamdīt 5 parastos :P Mazas VIP zonas. Vobšem par to galīgi padomāts nebija, smagi ieberzās ar šo vien, jo nākošgad VIP negribēs ņemt dafigā cilvēku...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

A vot viņš nemāk savākties, visu dienu nosēž dzīvoklī pīpējot/dzerot/guļot un nav jau jābrīnās, ja blackoutā paspējis aiziet līdz bīčam, no kura diez vai kaut ko jēdzīgu atcerās :D

Kas tur amizants ar fūri, drošvien kāds pimpis dzina un dabūja rauta malā vai arī šoferis iemiga... Nav pirmo reizi redzēts skats, ka fūre tikai tā ieslīpi nobraukusi no ceļa, bet nav apgāzusies :)

Tas vieglais bija lielāks wtf, jo līkumā, pa iekšmalu norauts lejā...

Link to comment
Share on other sites

Vēl vakar Vagnis man ap 30 reizēm atkārtojās, ka šorīt jāiet pie gūdmena uz darbu ar anti-poxenieku. Šorīt ap 5:30 ieveļamies naitmēra dzīvoklī un viņam pēkšņi palika poxuj, jo viņam gribas gulēt. Same story arī vakar :D Arī deadalive mēs laikam kādas 2 minūtes ļoti intensīvi centāmies sastapt, bet tad es dzirdēju frāzi "Man beidzās alus, sieviete!" un ar pilnīgu pokerfeisu tika čāpots uz citu telti :D

P.S. Es laikam tomēr dabūšu solīto banu, jo naudiņa man banu solīja... laikam katru reizi, kad es uz viņu paskatījos vai viņam ko pateicu :D

P.P.S. 20 santīmi :DD

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Virtuvē bija konkrēta svalka, izlaistīta šmiga, pa stūriem sanikātas cigaretes un šmiga, random čaļi guļ gultās un no rīta jāsāk prašņāt, kas tie tādi ir :D Edžum visu rītu neļāvām noskatīties filmu, jo vienai važīnai vajadzēja mūziku :D

Link to comment
Share on other sites

Garos komentaros neizpludisim, bet nu te mazs rezumee :D :D :D

Par ko te tika diskutets, vel ar vien nav zinams...

lduypboe8peu8xqrh5uy.jpg

Te Huseins nodarbojas ar sev tikamakam lietam :D

60jd82jbai6d8h12of.jpg

Un beigu beigas Deadalive wtf masina, bez sikakiem komentariem :D

9lbjqp8rkjdn0adcv65.jpg

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Pasakums kopumā bija foršsss!!!!!!!!!

Pastāstīšu cik atceros:

Patika Kombuļu Ineses dziedāšana caur telefonu x)

Patika maziņā kas visu laiku gribēja ar kādu nolaist un tā arī nearvienu nenolaida(Deadalive viņa gribēja ar tevi, bet tad tev bija bārda jānodzen) :D

Nepatika sliktie laika apstakļi.

Nepatika tas ka telšu pilsētiņā par miegu varēja aizmirst. (TAGIIIL!!!)

Nepatika tas ka nebiju spējīgs atcerēties, kur atrodas telts, kurā pirmo vakaru, pavadiju nakti :D

Deadalive izdevās sazvanīt tikai otrā dienā. :slap: Paldies Reģistretajam ka,otrajā naktī piešķīra man vietu teltī. Reģistrētā teltī tiešam gāja jautri :D

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

Pasākums bij labs. Paldies par jautro kompāniju. Mājupceļš gan bij šausmīgi jautrs :D Kombuliene vispār rāva no kājām nost :superlol:

Mašīnā jau ar nebij neko mierīga gulēšana, uz ielas vislaik kāds tusēja. Tik mašīnā bij krietni siltāk :)

Vispār kopumā pasākums patika. Laiks un miera traucētāji protams besija.

Link to comment
Share on other sites

1majaaa vakaraaa, pec tam kad nolija laika apstaklji tak bija ideali...Ne veeja, ne lietus... bet 6dienas vakaraa,gana bija atstojs ar to veeju un lietu,bet nu man lietus meteliii bija forshi :) Reali no pasakuma dzirdeju tikai

Guano Apes, - to ko gaidiju to arii dabuju pretiii

3dziesmas no Lingas - centos Jurko ieraudziit neredzeeju :)

GACHO- 1mo reizi patikaas :)

Toploader- labaks nekaa gaidiju :)

Gustavo- staigaju pec aliem,jo neaizrauj

Ivo Fomins, - atstaaju savu balsi, tas bija to veerts,pat shodien v el nevaru parunat ..

Ac/Dc- vot tas bija naijsiks :) iztrakoties...

1majaa vakaraa iekshaa izdzerti 3ali ,2trajaa jau 12 + 1 izlietais

Gaidu nakamo gadu, :) Ceru ka vinji turpinaas attiistiities..

Ah jaa LOL :) Liepaju bija iekarojusi AVATAR MEITENE :DD Visu laiku mukaa,a vinja ar savaam Avatar kaajaam mums sekoja... tas bija LOL....

Cash laikam joprojam ir MIRIS :DD

P.s. INFO,no SHOFERA:-= wolfinsh jau arii shoferis tiko iegajis gulet Wolfs 7diena ritaa 9:00 zvana un saka ka grib majas,ka uz darbu jaiet :DD

Uz Liepaju braucot, visi esot normali partiju brauciena laikaa taisiijushi, bet tagad majas braucot, visi galigi nost :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Ejiet jūs visi nahuj.

Dzert beidzu svētdienas pusdienlaikā, bet vēl joprojām esmu pālī. Galvā visu laiku skan kalbass un apkārt runā miljons cilvēku. Izskatās, ka Liepājā esmu atstājis veselo saprātu un vēl dahuja lietas padirstas. Nekad vairs ar tiem srannajiem dzērājiem nekur nebraukšu. Manuprāt, šis ir mans smagākais athodņaks like ever. Nav jau brīnums - konstants pālis kopš piektdienas pēcpusdienas.

Nightmare, lielas bučas Tev. Vēl joprojām nesaprotu kā Tu mūs pacieti un neizmeti ārā.

EDIT: Vagija pareizi saka "galvā ir tāda dirsa vēljoprojām".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

HA. saņem. tas pa to, ka mūs uzmeti.

Man gan viss izcili :)

Pasākums patika, kompānija ar patika. Tik meitenes mani vislaik apvainoja :(

aa jā, uz pablo mēs toč vairs nekad neiesim ēst pusdienas. :fsckinsad:

Mazas porcijas ne? Vajadzeja uz DOKU jums iet..Tur to pilno porciju iekshaa dabuut ir UNREAL... :)

Cash bleeee man tevi laikam veselu gadu atkal jagaida,lai tavu roozhu satiktu :) ZB...Shitaa uzmeti man :DD Cik tu vispar no pasha pasakuma atceries? :DD

Es papisu savu flashu bichigajaa....Tur bija vajadziigas bilzhas :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Nightmare, lielas bučas Tev. Vēl joprojām nesaprotu kā Tu mūs pacieti un neizmeti ārā.

Man ir raksturs. Es cietos sakostiem zobiem, pārējiem jau bija zajebala, bet Jums par labu, visi vērsās pie manis pirms gāja teikt kaut ko Jums :DD

Nē viss ok, būs iemesls izberzt visas malas.

Link to comment
Share on other sites

Važīnu buss aizripoja mājās bez incidentiem? Pirmo reizi vienā vietā redzēju tik daudz važinu, ka bail palika :D Lekt ārā pa logu, jo blakus istabā bija pārāk baisi skati, bija pēdējais, ko es atceros no svētdienas rīta/pusdienas... Ā, jā, dibena tēmas bija pārāk nepareizas un mana kreisā auss joprojām džinkst un nestrādā pareizi ://

Kaut kādā randomā atpeld čalis, kas izrādās bija sestdienas Vagijas vīrs un nāk iekšā dzīvoklī nojārēties, pirms braukšanas prom. NAAAISS!!

Meitenes mani apbižoja daudz un dikti. :thumbsdown: Dabūju izkauties par cigareti, kuru beigās tā arī nedabūju. Nosūcu no naudiņas ap 10 cīgām svētdienas rītā ( pats vainīgs, neatstāj pilnu paku virtuvē, TIK REDZAMĀ VIETĀ! )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...