Jump to content
GIGN Forum

Summer Sound Party Liepaja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Kāda atšķirība, jūras smiltis un ballīte jau vien ir super pasāciens, + vēl fests ir tas, kas aizrauj. reku pie manis jau laikam paliek Bot^a ar kaut kādiem vīriem, man būs daži līdz, varbūt ja labi sarunā varēšu vēl pāris cilvēkus izmest pie sevīm, garantiju nedodu, bet sētā uz soliņa arī varēs izgulēties :D

+ no mana šķūņa pasāciens ir 5min gājiena attālumā...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cash bleee, es dzirdeju ka tu uz mezhu braucot domaa savu malku vest lidzi :DD C`mooon, kas notiek? :) Parlieciba zudusi, ka vajadziigaas pagalas pats saviem spekiem salasiisi? :DD

P.s. Larins arii pieteicaas, iet tavu malku kurinaat :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Par vešanu smejas, kurināt gan braši piesakas :mIm: Izskatās, ka paliekam pie Murdziņa. Šis saka, ka jailbaits vairs nepaķer. Jāpatestē :lol:

Ar ko brauksim vēl nezinam. E30 2,5l varētu būt ne visai patīkams patēriņš.

Link to comment
Share on other sites

Man pagaidām vairāk gribētos ar cash sēdēt krēslos, kā Dr. Vatsons un Š. Holmss un tukši dirst (dzert) par nekriento pasauli, nekā valkāties kaut kur apkārt. Tagad jāizdomā, kā to apvienot :D

P.s. Bot^a laikam nebūs.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne reizi neesmu tur bijis (ieskaitot BBP), un soreiz ar neplanoju, bet ieveroju ka guano apes, tad nu varetu aizshaut maybe, tapat shaja weekenda nekadu planu nav... ta ka maybe maybe!

sen sen, kad vel biju stiligs snoweris taas dziesmas taa vilka, kapec gan tagad neaizlaist un atkal paklausities!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...