Jump to content
GIGN Forum

Summer Sound Party Liepaja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Wolfinj 95procenti ka viss ir shtokos...Bus jums vieta...Kontrolpakete izmaxaas jums 10Ls abos virzienos savaks jus kur vajadzes un piegadas kur vajadzes un 7dienas vakaru atpakalj tiesh itapat, savaks un nogadaas...Reikjiniet ka ar busu kratiities pa 6ls vai mikrinju pa 7ls sheit sanak izdevigi..Mashinaa ir kondishka un aizmuguree nav shaurs... Audjiks ka nekaaa... Bagazhnieks jadala uz visiem :DD

Vakaraa pec darba ap 20:00 es tev tad iedoshu shofera tel.nr. un visu sarunasim ...Izbraukshanas laiks oriontejoshi uz 16:00 ierashanaas 18:30,jo vinsh medz apdziit priekshaa braucoshaas mashiinas arii pa labo pusi,nevis pa kreiso kaa pienakas :DD pipat mashinaa nevar alu dzert var :)

P.s. Kodus uz summersound vel var dabuut , shodien draugam pasuutijaam un vinsh nopirka biljeti narvesenaa,pa 10Ls +1ls komisija...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Audjiks ka nekaaa...

vinsh medz apdziit priekshaa braucoshaas mashiinas arii pa labo pusi,nevis pa kreiso kaa pienakas

Audi pelēks 100'ais?

Ja tā, tad pagājušo reizi bija pāris momenti, kad gandrīz apkakājos :D un agresīva braukšana mani parasti ne visai baida.

WolfBlade, gl & hf :muahaha:

Kādam no jums pidiņiem vajag 2 dienu biļeti pa čiriku? Šodien braucu vienai pakaļ, pārevējam ir vēl otra.

Link to comment
Share on other sites

Kāds no alus brāļiem pie sevis centrā izmitināt varēs? Es aizņemu ļoti mazu platību, kad saraujos un gaisa bojātājs ar neesmu. Nav nepieciešamība uz lielām ekstrām, varu gulēt tur, kur nokrītu... Nav lielas vēlmes vilkties ar kājām mājās, kas ir aptuveni 10-12 km...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Vajag biļeti uz 2 dienām pa 10Ls :) mans tel 27783887

Ceru aizbraukt vienā gabalā uz Liepāju :xd3:

+ nesaprotu tos kuri uztraucās kur palikt. Domaju ka naktsmajas varēs atrasrt 5 minūtēs (pie maziņajām teltī :D )

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

Drošs tuvums varētu būt ap 5-10 km no notikuma vietas + kādā slēgtā sētā, bez magnetolas iekšā. Mašīnu demolēšana un izzagšana iet uz urrā tajās dienās. Es mašīnu atstāšu kaut kur savā galā, te pat ne smakas no summer soundiešiem nebūs :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, uz ko tik cilvēki nav gatavi Summer Sound dēļ...

Viena meitene piedāvājās par benzīnu norēķināties ar dibenu un par biļeti vēl nedaudz savādāk :10cm:

Ved vinju uzreiz pie manis :DD

Wolf viss ir sarunaats... Ritaa no ritaa sazvanisimies...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tak pie biļetes netiku šodien pa lēto :D aizbraucu uz staķiku, a telefons izlādējies, kods sms bij :D

tagad majas tik tiku, nav vairs spēka k-kur braukt.

ceru ka rīt varēs vel pa lēto iehavot, jo 16ls negribas maksāt.

kāds pa kādi 12ls netirgo? :lalala:

edit: pēc šī posta ar mani sazinājās VID un piedāvāja nopirkt biļeti pa lēto :D

so, ieradīšos tomēr to liepāju tricināt.

p.s. cik ar naudiņu runāju, šis man piedāvāja gulēt busiņā, kam es ar piekritu. fak juu telšu pilsētiņa. (moš tomēr telti paņemt?)

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

tur tak visaam mazinjajaam telshu pilseetinjaa bus vietas teltiiis :DD nafig nekur negribu iet...Jaaiziet tikai Guano Apes pacholeet... :)

nemīz. man nevelk gulēt telšu pilsētā ne ar ne bez mazajām. protams, ja es būšu labi ieņēmis (kā tas ar parasti notiek) tajau varēšu gulēt kaut uz soliņa. :superlol:

Link to comment
Share on other sites

cash cikos jus izbraucat? :) Cik saprotu tu ar 3 mazinjajaam brauc kopaa? :)

P.s. IR vel 2vas brivas vietas mashinaaa Riga-Liepaja , Liepaja-Riga... izbraukshana 16:00

Deadalive tev transportu nevajag?J

Asn DeaDalive brauc ar Manuvietuienjemregjistreetais...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...