Jump to content
GIGN Forum

Summer Sound Party Liepaja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ja maksāsi par benzīnu un biļeti, aizvedīšu Tev šito :D

Hmm, uz ko tik cilvēki nav gatavi Summer Sound dēļ...

Viena meitene piedāvājās par benzīnu norēķināties ar dibenu un par biļeti vēl nedaudz savādāk :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Larins

Viņai vajag sponsoru, bet es neesmu tik skumjš. Pieņemu, ka Tu arī :)

Tom

Pie Friendiem acīmredzot pievienoju kaut ko randomā bakstot pa ekrānu, pat nepamanīju :) Bet tā kā Tu neticēsi, tad pieņemsim, ka, jā, mēģinu Tev ieziepēt, lai Tu atklātu labākās medību vietas rajonā :pedobear:

Link to comment
Share on other sites

Sazvanījāmies. Un es savu biļeti redz dabūšot tikai ar 2 izpildītiem priekšnosacījumiem... :D

Cikos diez viņi būs Liepājā? Būs tik jābrauc pie šamiem sadzerties un laist ielās, ja laiks būs kaut cik, kaut kā pieņemams :D Bļin, es tavu nr gūdmen papisu, bet nekas. Man ir gena un genam ir visi nummuri :D Vajag visiem novākties, nopīpēties, nodzerties un meklēt mazās piedzīvojumiem kur nu pagadās :D

Link to comment
Share on other sites

Bļin, es tavu nr gūdmen papisu, bet nekas. Man ir gena un genam ir visi nummuri :D Vajag visiem novākties, nopīpēties, nodzerties un meklēt mazās piedzīvojumiem kur nu pagadās :D

Zin kaa tiem kam ir draudzenes,tie nevar taa vnk njemt un mochiit kaa uziet...Man ir sava kompanija, bet satikties iekshaa satiksies , ritaa piemeram cashu gaidu ciemaa ar alu :DD Tuborgu vai D-light :DD

Link to comment
Share on other sites

Izvēlies vienu!

( plz, plz, plz izvēlies zaļo, jo mazās no lietus baidās kā suns no mieta... )

Čalim tagad ne līdz sarunām, jo jāvelkas vēl pāris km pa lietu... Pēc aptuveni pusstundas uzzināšu kas un kā.

Cikos būsiet? Kur un kad tiekamies?

Link to comment
Share on other sites

Wolfs ir mashinaa,mazaas tiek savaaktas un saak kustet virzienaa uz A9 shosi araa no Rigas...Cash pirms 30min jau bija arpus Riigas... DeadAlive ar Manuvietuienjemregjistretais jau jabuut kaut kur Liepajas rajonaaa... Kaut kaa taa :) Waziks arii jau skjiet ir Liepajaa un kabina :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...