Jump to content
GIGN Forum

Counter Strike


GB_
 Share

Recommended Posts

Man uz kompja stāv p47 instals un v21 patch. Par cik pats izmantoju tikai šo kombināciju, tad meiģināšu viņu augšupielādēt arī priekš Tevis, jo saprotu tavu rūpalu.

Kad es viņu augšupielādēšu - es nezinu, jo ar manu anomālo LTC upload`u tas ir briesmīgi lēni. Bet šodien būs!

Link to comment
Share on other sites

Tavs links nedarbojas.

Ja tev ir minimālas krievu valodas zināšanas, tad vari droši pēc izvēles lejupielādēt visu ko tev vajag csam te >>> http://counter-strike.cn.ua/DreamHC/Page2.html

Pats tur lejupielādēju 1. un 2. un viss iet, ja ir lagi, tad nav versijas vaina, bet tieši kaut kāda uzstādījuma, pieņemsim rate ; )

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Klau, a kāpēc kad kāds grib nozagt TF2 visi viņu apdirš un liek linkus uz Steam veikalu?

Tajā pašā laikā CS var nozagt tepat pie failiem..

Tapēc,ka TF2 ir mīļa un pūkaina spēle,kuru zagt ir negods!

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas vel spele cs ( parasti tie ir tie, kas spele ap 5gadi un vairak) nu nevar but, ka juus esat tadi bomži, kas 5gadu laika nevar atrast 5$! vnk noperkat un viss!

Un kur slēpjas šis "prikols" iegādājoties spēli? Tas "Orange Box" sūds, kas mētājās augšā?

Pamato savu viedokli - kāpēc man būtu jāpērk stīmots cs, ja es viņu varu iepist no flasha, kuram instals tūr jau ir vairākus gadus?

Link to comment
Share on other sites

Un kur slēpjas šis "prikols" iegādājoties spēli? Tas "Orange Box" sūds, kas mētājās augšā?

Pamato savu viedokli - kāpēc man būtu jāpērk stīmots cs, ja es viņu varu iepist no flasha, kuram instals tūr jau ir vairākus gadus?

pateiksi paldies spēles veidotājiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...