Jump to content
GIGN Forum

Paraadnieki


jerrico
 Share

Recommended Posts

P.S. Par Creditreform, Lindorff un pārējiem sūdiem - pirms gadiem 5 tas viss strādāja - nedod dievs tev parādīties tajā sarakstā - kaut vai pārāds jau sen nomaksāts - pēc tam ne kredītu ne līzingu neviena sevi cienoša iestāde nedeva. Bet pašlaik visai Latvijai ir tik sadirsta kredītvēsture, ka formējot jaunu līzingu/kredītu viņi vienkārši pateiks, ka lai kredītu dabūtu - janomaksā parāds kas uzrādās Lindorfā vai Creditreformā.

Un šeit ir neianse, ka viņiem nekas nav jāmaksā - jāmaksā ir tai firmai, kurai tu esi pārādā, un tāda summa, kāda tā ir atbilstoši līgumam, ņemot vēra soda procentus. Ja parādu piedziņas firma ir uzlikusi 5 Ls par saviem pakalpojumiem - nu to vēl var piemaksāt, bet ja firma ir uzlikusi vairak - noteikti ir vērts maksāt pa taisno savam kreditoram - un paralēli izklaidēties ar ļoti jautrām telefonsarunām ar pārādu piedziņas kantoriem - atkarībā no ta, cik lieli analfabēti tur sēž, attiecīgi arī tiek draudēts ar aizvien jautrākam soda sankcijām.

Link to comment
Share on other sites

Ar izpildītāju joki mazi

Ok, bet kā tagad ir - ja es sodu esmu nomaksājis - tas tiesu izpildītājs joprojām man var piesieties? Jo tīri teorētiski es viņa vēstuli pastā esmu izņēmis pāris dienas pēc soda nomaksas (lai arī viņa atnāca uz turieni pirms nomaksas). Vai arī tas neko nemaina? Un sodu es samaksāju jau pasen, pirms 4 mēnešiem - vai jau nebija laiks viņam dot kādu ziņu par sevi? Kaut vai kontus nobloķēt, lai es zinu, ka viņš vēl interesējas par mani?

Un jā, sods bija 20 Ls + tam izpildītājam kādi 20Ls vēl klāt, precīzi neatceros, bet nu uzrēķināts tur bija pamatīgi, tāpēc arī negribējās vērt maciņu vaļā par vienu atgādinājuma vēstulīti.

Link to comment
Share on other sites

Hren viņu zina. Tev jāmēģina runāt ar izpildītāju, ka sods bija nomaksāts pirms saņemi aicinājumu.

Katrā gadījumā nepieļauj, ka uz tevi karājas parāds tiesu izpildītājam - vai nu nomaksā vai risini. Kā jau teicu - izpildītājs atšķirībā no parādu piedziņas kantoriem ir juridiski tiesīgs parādu piedzīt un arī kruķīt parādam klāt procentus - ja tagad neliksies ne zinis, pēc 2-3 gadiem tev var sanākt nepatīkams pārsteigums, ka no 20 Ls summa ir uzaugusi līdz pārsimts Ls - šī gan ir ierasta izpildītāju prakse - nenozīmīgas summas audzēt par astronomiskām - sākotnēji nosūtot vienu ierakstīto vēstuli un pēc tam nedot nekādu ziņu līdz brīdim, kad summa jau ir mērāma simtos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...