• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
jerrico

Paraadnieki

Recommended Posts

Man baigi interesee, kas notiek ar visiem shitiem paraadniekiem, kuri piemeeram nopeerk tele2 akcijas telefonu un nemaksaa reekjinus? Panjem smscrediitu uz kaadiem 150ls un nemaz negrasaas atdot? Labi, saprotu to ka kaut kaados regjistros tiek iekljauti, bet kas taalaak? Procenti aug, bet cietumaa tachu nevar ielikt par to? Kaads vareetu taa siikumainaam apstaastiit visu. Zinu, tikai to ka tagad briest vienotais paraadnieku regjistrs, tobish ja TELE2 buusi uzmetis, tad arii televizoru krediitaa nedos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vienotie reģistri ir jau sen.

Ja tu neapmaksā rēķinu vai vēl ko citu, lielākoties tavs parāds tiek cedēts piedzinējiem, kuri no sākuma pa mierīgo brīdina. Ja arī tad nesamaksā, tad šķīrējtiesa (atkarībā no līguma) un atvilkumi no oficiālajiem ienākumiem vai mantas pārdošana izsolē.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkreetaak nevies vienotie, bet viens liels vienots regjistrs.

Jaa, to es zinu, bet kas taalaak? Ja mantu nav, vai iipashumi sarakstiiti uz gjimenes locekljiem/citiem cilveekiem? Gribeetos dzirdeet kaadu sakaamo no kaada reaala cilveeka, kuram ir bijushas taadas shaizes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par cietumu - tas spīd tad, ja ņemot kreni esi apzināti melojis.

Un nav atšķirība vai pāris mazi vai viens liels reģistrs, jo jau tagad viņi tiek čekoti brīdī, kad gribi kreni vai vēl ko. Ja būsi uzmetis Tele2, tad jau tagad neviens tev TV līzingā nepārdos.

Edited by kRi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par cietumu - tas spīd tad, ja ņemot kreni esi apzināti melojis.

Tas sanaak kaa? Njemot tur kaut kaadu smscredit, vai vel kaadu caur internetu tachu nav jaanoraada kaadiem meerkjiem paredzeeta nauda.

Tas par to cietumu droshivien taa nopietnaak, ja caur banku njemtu kaadus 10k?

Vai par kaut kaadaam summaam liidz 1k Ls kas taads vispaar iespeejams?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tur jau vairāk domāts par krāpanu, datu sagrozīšanu, etc. Neuztruacies, ja par 1k parādiem liktu cietumā, tad tur puse Latvijas sēdētu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar parādu piedzinējiem ir tāda lieta, ka viņi nevar ierosināt lietu, ja tu šiem katru mēnesi aizsūti 3 Ls. Nezinu, tas skaitās kā atliktais maksājums, vai pamazām tiek dzēsts no parāda, bet darbā kolēģim visu laiku zvana parādu piedzinēji - šis tik saka, ka nav naudas, pasaka, kad būs un noteiktajā laikā aizskaita simbolisku samaksu (šos 3 Ls), lai liek mieru.

Par lieliem parādiem runājot, vai parādiem, kuri netiek atmaksāti, hmm, tiesas ceļā novērtē mantu un tad to atņem. Ja nav ko atņemt, tad vēršas pie galvotāja. Ja nav galvotāja (kā tas ir SMS Credit) un tiek ignorēti maksājumi, sāc baidīties. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par tiem 3Ls izklausaas mazliet episki. Tagad jau pat bezpajumtnieks var panjemt shitos visus flashkrediitus, ko tad taadam nabagam atnjemt? Ieliks cietumaa tikai priecaasies. Paldies, nujau mazliet skaidrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz bomžiem jau kredīti ir sen noformēti. Par to neuztraucaties. Tie čaļi ir "aizsisti"! Viss pareizi rakstīts. Ja ir šitādi parādi, tad vienā dienā ierodas parādu piedzinēji un nafig visu atņem. Ja tev vispār nekā nav, ko atņemt (visu naudu esi nodzēris un dzīvo gopņikā), tad, protams, tev neko nedarīs, bet parādu arī nost neviens tā pat vien nedzēsīs. Ja ar laiku tev nauda uzradīsies, tad tevi atradīs un būs jāmaksā vēlāk.

Ja gribas tikt vaļā no pardādiem, tad jāiet uz privātpersonas maksātnespēju (bankrots). Tā ir ļoti laba opcija. Domāju, tiem, kuri nevelk dzīvokļu kredītus tas ir jādara jau vakar.

Beefs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ja nav ko ņemt nost un nestrādā utt., tad po*** ,bet problēmas sāk parādities,ja strāda oficiālu darbu un nauda tiek pārskaitīta uz kontu,kurš 95% gadījumu ir uz parādnieka vārdu,tad gan viņi(nē nē,ne jau nlo),var pieslēgties tavam kontam,bankas vsp to izdara tik zibenīgi,ka nemaz nepaspēj attapties,ka saproti,ka šomēnes galdā būs tikai maize(labi ja) un ūdens !Katrs gadījums jau ir citādāks(citam apgādājamais utt.),bet piem.,ja esi ņēmis kredītu kādus 100ls vai vēl kaut kādu niecīgu summu,Tiesas nebūs,viņiem tas ir finansiāli neizdevīgi!

Pats gadus 3 atpakaļ biju bik ieberzies,pirmais darbs,kredītus tai laikā vispār pakaļ svieda,nu karo4 viss beidzās,ka darbā izmantoju visu viena mēneša atvaļinājumu un ārzemes melnu muti nokapāju,lai atdotu :blelohs:

Edited by joJO^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ble viņi prabjot visus galus, lai tevi atrastu, man draugos.lv sms kredit atrada. Nācas atdod, sāka psiholoģiski gruzīt, ka būs tā un šitā, tā jau ir viņu metode. Tāpēc jau viņi velk garumā, lai tie procenti sakrātos, un tad viņiem ir nozīme likt tiesā, lai tevi tiesā iesniegtu, viņiem ir jāmaksā 200ls. ja esi paņēmis 150ls viņi sakrās tos procentus un tad tevi gruzīs tiesā!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ble viņi prabjot visus galus, lai tevi atrastu, man draugos.lv sms kredit atrada.

Ja nemaldos tad tā darīt nav likumīgi, viņi nedrīkst piesieties sociālos portālos:)

Vajadzēja paziņot draugiem adminstrācijai un sūtītāja profils tiktu dzēsts.

Edited by 0.7lb

Share this post


Link to post
Share on other sites

tad jau policija ari nedrikstetu meklet caur dr.lv, lai gan mentiem jau lielaks likuma speeks. Kr4 tadi kantori ir jamet uz ausim, tik ir jadoma lidzi kaa to darit, enfuego sanak nofeiloja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manai mātei nekādi kredīta izsitēji pie durvīm neklauvēja. Viņu pievienoja pie melnā saraksta, dēļ kura viņa nevar paņemt vairs neko uz sava vārda. Parāds radās dēļ nenomaksāta telefona. Viņa pārvācās uz angliju, tur viņas vārds nekādos melnajos sarakstos proti nebīj. Parāds sen nomaksāts, bet vai viņas vārds ir izdzēsts no melnā saraksta, nav ne jausmas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manai mātei nekādi kredīta izsitēji pie durvīm neklauvēja. Viņu pievienoja pie melnā saraksta, dēļ kura viņa nevar paņemt vairs neko uz sava vārda. Parāds radās dēļ nenomaksāta telefona. Viņa pārvācās uz angliju, tur viņas vārds nekādos melnajos sarakstos proti nebīj. Parāds sen nomaksāts, bet vai viņas vārds ir izdzēsts no melnā saraksta, nav ne jausmas.

Ja nemaldos tad,ja tiek melnajā listē tad tas ir no 5-10 gadi,kad ir problemātiski dabūt preci uz kredīta,noformēt piem. mazcenas telefonu utt.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemaldos tad,ja tiek melnajā listē tad tas ir no 5-10 gadi,kad ir problemātiski dabūt preci uz kredīta,noformēt piem. mazcenas telefonu utt.!

Nav zvanīts. Nu - teorētiski melnā liste tāds sūds vien ir. Kantori tev aizdod naudu tāpēc, ka grib nopelnīt no procentiem. Ja kaut kādu iemeslu pēc tu liksies viņiem uzticam, tad viņi tev aizdos neskatoties uz visām listēm.

Listes ir lai average Joes neaizdotu naudu.

Tomēr nevajag domāt, ka ja tev vairāk nezvana/neatgādina par parādu, tad par to ir aizmirst. Mūsdienās ir tāda lieta kā datubāzes... ;)

Beefs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz dziiives! Bija nesamaxaats TELE2 un LMT, katraa pa kaut kaadiem 30Ls... Pec 4 gadiem summa jau bija 300Ls sakrajusies!Protams ka Pauls konsuls,paradu piedzineeji samekleeja rokaa! Pat ar darba devejiem jau bija vienojushies,ka tiesas celjaa vilks no algas nost... Nu ja tu kaut ko nesamaxaa tu esi MELNAJAA SARAKSTAA un tev neviens neko nedos! ne smscredit, ne tv lizingaaa ne mazcenas telefonu ar pecapmaksu!Kamer nebuusi nomaxaajis un iznjemts no saraxta!.. Larins joprojam maxaa, bet nu shad tad saanaak nesamaxaat, tad atkal zvana uz tel. un prasa kur ir nauda un kad buus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viena lieta - parādu piedzinējiem neko nevajag maksāt, kad viņi prasa, jo viņiem maksā firma, kas piedzen naudu, līdz ar to tie rēķini, ko viņi piestāda par saviem izdevumiem ir principā paredzēti dibena noslaucīšanai. Firmai, kurai esi parādā gan labāk naudiņu ieskaitīt, lai nomierinās.

Pats pagājšgad pārgāju no Bites uz LMT un aizmirsu nomaksāt pēdējo rēķinu, kurš bija jau izmests ārā, tāpēc arī nezināju cik man jāmaksā, bet arī īpaši neiespringu uz to visu, līdz man draugos uzrakstīja tante, kurai profilā pie interesēm norādīts "Money money money", ka es esmu parādā Bitei 11.xx Ls un viņas parādu kantorītim 12Ls par parādu piedziņu un lai es iedodot savu kontaktinfo, lai varot sazināties ar mani. Bitei naudu pārskaitīju, tantei aizrakstīju, ka viss ok un nobloķēju iespēju nepazīstamiem cilvēkiem ar mani sazināties- kopš tās reizes nekādu problēmu nav bijis un parādu piedzinēji var iet sēņot ar saviem rēķiniem.

Taču viens jautājums mani satrauc gan. Vasarā noķēru sodu par čurāšanu parkā (nu principā nemaz nepačurāju, kad vilku ārā činčiku, uzreiz dabūju flashlightu sejā un uzaicinājumu aprunāties). Tā nu mēs tur sēdējām, kamēr inspektors rakstīja protokolu un teica, ka būs brīdinājums, jo principā nekādu sodu man nav un vispār esmu pūkains un rozā. Tas mani, protams, apmierināja, jo negribēju tur strīdēties ar viņiem (galu galā es tā arī nebiju paspējis pačurāt un man nenormāli vajadzēja) līdz brīdim, kad saņēmu vēstuli par neierašanos uz lietas izskatīšano un ar to saistīto 20 Ls sodu (menti mani piepisa - izrādās tur stūrītī bija rakstīts, ka manu gadījumu vēl tikai izskatīs un man tur jāierodas, bet es jau protams protokolu nelasīju, too cool for that). Izdomāju, ka nu i nahuj to sodu un liku mīksto. Tad man atnāca paziņojums par ierakstītu vēstuli no mentūras - domāju, ka kārtējais atgādinājums un nomaksāju sodu. Vēlāk aizgāju pēc tās vēstules - a tur izrādās tiesu izpildītājs man atsūtījis uzaicinājumu pārskaitīt sodu uz viņa kontu un vēl viņam klāt ~25Ls pusdienām. Protams, ka es viņam neko neesmu maksājis. Bet šajā brīdī man vairs nav skaidrs kādas ir viņa pilnvaras? Vai viņš tagad likumiski var piedzīt no manis savu kabatas naudu, ja es esmu jau sodu nomaksājis? Galu galā tiesu izpildītājs laikam tomēr nav defaultais piedziņas kantoris, līdz ar to negribas vienā dienā uzrauties uz tiesas pavēsti vai kādu citu nopietnu dokumentu ar jau uzkrātiem procentiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bla bla bla teksts par čurāšanu

offtopiks.

Man arī 1x vieķēra par čurāšanu. Bet es biju īsts vecis un pateicu, ja jau man būs sods, tad es izdarīšu visu līdz galam. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vēlāk aizgāju pēc tās vēstules - a tur izrādās tiesu izpildītājs man atsūtījis uzaicinājumu pārskaitīt sodu uz viņa kontu un vēl viņam klāt ~25Ls pusdienām.

Paga, tev pavēstē bija minēti 20 ls par sodu + visāda draza, kas kopā sastāda 25 ls vai arī 20 ls (parāds tjip mentiem) + visādi papīri, citi pričendāļi, kas vel sastāda 25 Ls?

Man uz dz-dienu atnāca arī pavēste. Protams, man no 5 Ls bija izaudzēti 21.xx. Uzskaitijumā bija minēts gan mans sods, gan vesels lērums citu sūdu, par ko man bija jāmaksā. Neatceros vairs precīzi, bet lapas gan viņiem bija dārgas (lats vai vairāk bik bija).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar izpildītāju joki mazi - vai nu ej un risini šo situāciju (kas gan maz ticams - termiņš, kurā var pārsūdzēt, visdrīzāk jau sen garām) - vai samaksā. Sazinies ar izpildītāju un sarunā vai pārskaitisi visu uzreiz, vai pa daļām.

Ar tiesu izpildītājiem ir tā, ka viņi neuzmācas ka defaultās parādu piedziņas firmas - viņi vienkārsi paņem un vienā dienā vienkārsi nobloķē visus tavus banku kontus. Un arī atbloķēšana tik ātri nenotiek - pirmkārt, tev ir jānomaksā sods - ko izdarīt tu nevari , jo tavi konti ir nobloķēti - attiecīgi tev nākas vienoties ar izpildītāju, ka konti tiek atbloķēti un tu pāris dienu laikā samaksāsi parādu - otrkārt - lai konti tiktu atbloķēti, izpildītājs atkal raksta rakstiskus iesniegumus bankai, kas atkal aizņem noteiktu laiku.

Ar tiesu izpildītāju viennozīmīgi ir ērtāk runāt, jo viņi nekad nav tik nekaunīgi kā parādu piedziņas kantoru darbinieki - bet rēķinies, ka viņiem jau ir reālas pilnvaras un iespēja sarežģīt dzīvi patiešām uz nerviem krītošā veidā.

Es "savējo" tiesu izpildītāju ilgi čakarēju, un otrajā kontu bloķēšanas reizē viņš izstrādāja cunduru, ka konts man tiek nobloķēts algas nedēļā, piektdienas vakarā :).

Bet var arī nepaveikties un tam visam būt tālejošas sekas - mans čoms pamatīgi ir ieberzies tieši dēļ sīkuma - 5 Ls administratīvā soda - principiāli viņu nemaksāja, nemaksāja tiesu izpildītājam un arī to, ka konti ir nobloķēti ignorēja - maksāja kredītus pa taisno bankā, kur viņu nepabrīdināja, ka ja konti ir bloķēti - kredīta atmaksa nav iespējams veikt - pēc pāris mēnešiem izrādījās, ka nauda ko viņš ir maksājis, ir vienkārši "uzkārusies" bloķētajos kontos un nav novirzīta kredīta atmaksai - un 2 bankas jau ir nodevušas viņu piedziņas kompānijam kā ļaunprātīgu nemaksātāju un jau sākusas peimērot līgumā minētās sankcijas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopiks.

Man arī 1x vieķēra par čurāšanu. Bet es biju īsts vecis un pateicu, ja jau man būs sods, tad es izdarīšu visu līdz galam. :D

Man joprojaam ir kviiits par miishanu 17novembra krastmalaa, un esmu atradies ar atvertu 4,7graadu Cesu alus pudeli :) Es gan izleemu uzreiz businjaa noreikjinaaties samaxaajot 10Ls sodu,lai gana man v el piedavaja iet uz menteni un meigjinaat izkrukjiities...bet aij labaak lai pa nullem un viss :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this