Jump to content
GIGN Forum

Mācību Atļauja


sunthug
 Share

Recommended Posts

p.s un tas kas sēž blakus ar savu stāžu ierēbis var būt?

Ja grib jaunos sodus izbaudiit un chokaa paseedeet tad dzer kaut vai litriem, bet pec likuma nedrikst gan, ja nu vieniigi to 0,5 promili jeb alinju izdzert var ja stazhs atljauj

Link to comment
Share on other sites

Tu domā pimēram ja man ir tikai 1 gads stāžs un man blakus sēž, pie stūres ar baltajam tiesībam tad problēma būs tikai 20 ls ???

p.s un tas kas sēž blakus ar savu stāžu ierēbis var būt?

es nedomāju, es zinu. varbūt tagad jau sods ir pacelts, bet diezvai.

ja tu ar baltajām tiesībām pārkāp kādu noteikumu, sodu saņem kas māca braukt. tb tam kam ir tiesības.

Link to comment
Share on other sites

zincik forši būtu, ja kāds man blakus flaķī sēdētu un es viņu vizinātu .....

nu jāā, bet tas ka es tiko nolieku tiesības un jau kāds var man sēdet blakus ar baltajām, par nieka 20 ls arī liekas diezgan forši!

EDIT : nu pēc pirmā 20 jau vairs negribēsies tā darīt un pārsēstos ;)

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

nu jāā, bet tas ka es tiko nolieku tiesības un jau kāds var man sēdet blakus ar baltajām, par nieka 20 ls arī liekas diezgan forši!

Forši ka aiz nākamā stūra tevi jau paņems cita ekipāža par tiem pašiem 20 ls ;)

Link to comment
Share on other sites

Mazs jautājums - automašīnā tak blakus vadītājam pasažieris var būt dajekādā alkohola reibumā, right? Man te pēdējā laikā pāris vietējās gudrās galvas cenšas ieskaidrot, ka arī blakussēdētājs nedrīkst būt alkohola reibumā, tāpēc vēlētos noskaidrot, kas tie par murgiem.

Link to comment
Share on other sites

Šoferis esi tu,nevis blakusēdētājs kas vemj arā pa logu.!

Noliec tiesības, izlasi noteikumus.

Priekšējais blakussēdētājs nedrīkst būt alkohola reibumā, kur nu vēl ar atvērtu alkohola pudeli.

Neesmu drošs, bet, manuprāt, arī aizmugurē nedrīkstēja sēdēt ar atvērtu alkohola pudeli. Reibumā gan var kratītites tur aizmugurē :)

Link to comment
Share on other sites

Noliec tiesības, izlasi noteikumus.

Priekšējais blakussēdētājs nedrīkst būt alkohola reibumā, kur nu vēl ar atvērtu alkohola pudeli.

Neesmu drošs, bet, manuprāt, arī aizmugurē nedrīkstēja sēdēt ar atvērtu alkohola pudeli. Reibumā gan var kratītites tur aizmugurē :)

Tiesības ir, bet pirmo reizi dzirdu tādus murgus.. Varbūt vari iekopēt likumu?

Link to comment
Share on other sites

Kadua juus te murgus dzenat :D ar baltajam tiesibam abiem jabut skaidriem, bet ja tev ir tiesibas tad pox, blakus sedetajs galiga tepiķī var ar šampi rokas tev suukaat! Varetu padomat, kad nekad neesat meklejuši šoferus kas juus varetu kkur aizvest patuset un pec tam braucot majas turpinat brutali dzert, bļaustities un grabinat muzonu uz pilnu klapi, kas reali trauce braucejam, bet tas jau nevienam neintrese!

Link to comment
Share on other sites

Kadua juus te murgus dzenat :D ar baltajam tiesibam abiem jabut skaidriem, bet ja tev ir tiesibas tad pox, blakus sedetajs galiga tepiķī var ar šampi rokas tev suukaat! Varetu padomat, kad nekad neesat meklejuši šoferus kas juus varetu kkur aizvest patuset un pec tam braucot majas turpinat brutali dzert, bļaustities un grabinat muzonu uz pilnu klapi, kas reali trauce braucejam, bet tas jau nevienam neintrese!

Miedzinj - dzer, brauc, pievienojies :D

Link to comment
Share on other sites

kada vel pipsi vinjs var but? :D

blakus sedetajs nevar but pali, jo vinjs kjip tevi maca un atbild par notiekosho uz celja.tas ir tas pats, ja vinjs pats brauktu pie stures pali, tikai shoreiz vada tas mudaks ar baltajam.

nevar abi but pali, ja vienigi blakus sedetajam ar 3 gadu stazu 0,5.

un sods ir lielaks par 20 ls, tas ir aizgajis lidz 100 it ka, bet nezinu.

pats visslabak uzzinasi, ja pats pameginiasi, GL ;)

Link to comment
Share on other sites

....

un jā, blakussēdētājs nedrīkst būt lielā pimpi, laikam līdz 1,5 drīkstēja. nedrīkst ar būt atvērta pudele. aizmugurē sēdošie var darīt ko grib.

bet šā vai tā tas ir bīstami. iedomājaties situāciju : tu brauc pa šoseju ~ 90km/h a pēkšņi kkāds viegli aizkaitināms pediņš(blakussēdētājs), pimpī(1,5) ņem un norauj roķeni or uzsit pa stūri - rezultātā - crash.

Kas ir svarīgāk - veselība(dzīvība) vai kkāda noteikumu apiešana?

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

bet šā vai tā tas ir bīstami. iedomājaties situāciju : tu brauc pa šoseju ~ 90km/h a pēkšņi kkāds viegli aizkaitināms pediņš(blakussēdētājs), pimpī(1,5) ņem un norauj roķeni or uzsit pa stūri - rezultātā - crash.

Kas ir svarīgāk - veselība(dzīvība) vai kkāda noteikumu apiešana?

Tu jau sāc ironizēt!

Link to comment
Share on other sites

bet šā vai tā tas ir bīstami. iedomājaties situāciju : tu brauc pa šoseju ~ 90km/h a pēkšņi kkāds viegli aizkaitināms pediņš(blakussēdētājs), pimpī(1,5) ņem un norauj roķeni or uzsit pa stūri - rezultātā - crash.

Kas ir svarīgāk - veselība(dzīvība) vai kkāda noteikumu apiešana?

izvēlies draugus.

un kurā brīdī ir noteikumu apiešana?

iedomājies situāciju: 5 cilvēki. 4 dzēruši. mašīnā ir 5 vietas tik. ir jābrauc k-kur. vienam jāpaliek, jo nevar sēdēt blakus, jo iespējams viņš ir viegli aizkaitināms pediņš?

Link to comment
Share on other sites

achee, gribi teikt nepilna gada laikā ir no 20 un 100ls kāpis? vēlāk pameklēšu likumu.

un jā, blakussēdētājs nedrīkst būt lielā pimpi, laikam līdz 1,5 drīkstēja. nedrīkst ar būt atvērta pudele. aizmugurē sēdošie var darīt ko grib.

tieshi taa.

par tam promilem arii shaubos, ka tik liela daudzuma var but!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...