Jump to content
GIGN Forum

Mācību Atļauja


sunthug
 Share

Recommended Posts

Es arī par to ka blakus var būt dzēris vai pat dzert, jo pašam tā ir daudz reizes gadījies ka viens sēž pie stūres tāds labiņš, un pārējie visā mašīna dzer un braukājamies apkārt ir jautri ! Un tiešām c`mon izvēlies ko blakus sēdināt ! Tu esi šoferis tu esi boss !

Link to comment
Share on other sites

un kurā brīdī ir noteikumu apiešana?

neskaidri laikam izteicos. Noteikumu pārkāpšana. Te jau aizgāja runas par naudas sodiem (20 - 100ls.) Un ja jau domā par naudas sodiem, tad jau tiek domāts par likuma pārkāpšanu.

Link to comment
Share on other sites

transporta līdzekļa vadītājs var būt tikai tas, kam ir vadītāja apliecība, neatkarīgi no tā vai viņš pats ir pie stūres, vai sēž blakus māceklim. tā kā uz viņu arī attiecās tās 0.5 (nevis 1.5) promiles.

Link to comment
Share on other sites

Sods protams ka būs šoferim, un kā zināt? Trubiņā liec pūst,pirms kāds sēžas blakus.

Nu,bet braucot tālos gabalus, vienmēr ņemu sev alu, un sēžu blakus šoferim,1x cp apstādināja,pudeli redzēja,bet teikt jau neko neteica.

Link to comment
Share on other sites

Tak tā ir diršana, neviens ments nepiekasīsies ja tev blakus sēdēs ierebis pasažieris. Protams ja viņš tur kaut ko sāks dirst vai pievērsīs nevajadzīgi policistu uzmanību, moš arī par spīti paņems...

Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi no aizmugures kāds pāli var iedomāties aizklāt acis šoferim ar rokām un ķērkt - uzmmini kas es esmu!

tikpat labi pa ceļam uz mašīnu, tev galvu sadragā meteorīts. Iespējamība ka tā notiks ir 1 : 10^24. Iespējamība ir maza, tomēr tā pastāv.

Link to comment
Share on other sites

Tak tā ir diršana, neviens ments nepiekasīsies ja tev blakus sēdēs ierebis pasažieris. Protams ja viņš tur kaut ko sāks dirst vai pievērsīs nevajadzīgi policistu uzmanību, moš arī par spīti paņems...

+

nu ja tajos pašos Jāņos braucām mājup un vel pazīstamas mašīnas, ap 5-7 rīta un tikai tak šoferus pārbaudīja, tas nekas ka es blakus ar pudeli tur locījos + vel ar mentu runāju, bet tā pa pieklajīgo ! Un ari citām mašīnam blakus sēdošie nebīja skaidri un viss ok ! Bet nu Jāņos par to likt sodu nu gan būtu pff... wallbash.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas pats kas ar smēķēšanu, it kā publiskā vietā nedrīkst pīpēt, bet vai reālajā dzīve tas tā ir un vai tiek likti sodi, reti, ļoti reti...

P.S. Bija pat iespēja man uzdot jautājumu par šo liet, kāpēc menti tik kūtri ķer smēķētājus publiskā vietā.

Ments pastāstīja ka vienkārši protokolu nepietiktu tam, ne arī cilvēku kas varētu apstrādāt to informācijas daudzumu kas par šiem sodiem būtu. + Viņiem ir ļoti svarīgi savus jau tā zemos reitingus cilvēku acīs nepazemināt vēl zemāk.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas pats kas ar smēķēšanu, it kā publiskā vietā nedrīkst pīpēt, bet vai reālajā dzīve tas tā ir un vai tiek likti sodi, reti, ļoti reti...

P.S. Bija pat iespēja man uzdot jautājumu par šo liet, kāpēc menti tik kūtri ķer smēķētājus publiskā vietā.

Ments pastāstīja ka vienkārši protokolu nepietiktu tam, ne arī cilvēku kas varētu apstrādāt to informācijas daudzumu kas par šiem sodiem būtu. + Viņiem ir ļoti svarīgi savus jau tā zemos reitingus cilvēku acīs nepazemināt vēl zemāk.

blāāāāā blāāāāā nu cik var muldēt???

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas pats kas ar smēķēšanu, it kā publiskā vietā nedrīkst pīpēt, bet vai reālajā dzīve tas tā ir un vai tiek likti sodi, reti, ļoti reti...

P.S. Bija pat iespēja man uzdot jautājumu par šo liet, kāpēc menti tik kūtri ķer smēķētājus publiskā vietā.

Ments pastāstīja ka vienkārši protokolu nepietiktu tam, ne arī cilvēku kas varētu apstrādāt to informācijas daudzumu kas par šiem sodiem būtu. + Viņiem ir ļoti svarīgi savus jau tā zemos reitingus cilvēku acīs nepazemināt vēl zemāk.

yeah, right. Pagaidi mēneša beigas, kad mentiem gali jāvelk kopā- sīkie pīpētāji tiek ķerstīti ka nemetās.. Pats esmu atrāvis brīdinājumu par pīpēšanu.

Link to comment
Share on other sites

yeah, right. Pagaidi mēneša beigas, kad mentiem gali jāvelk kopā- sīkie pīpētāji tiek ķerstīti ka nemetās.. Pats esmu atrāvis brīdinājumu par pīpēšanu.

Šodien jau manā mazpilsētā sākās mēneša beigu sindroms. Visa pilsēta pilna ar policistiem. Apturot mašīnai visas lampas pārbaudīja, promiles, aptieciņu un visu pārējo. Beigās vēl sāka kaut ko muldēt par ātruma pārsniegšanu (kaut arī braucu uz 40km/h). Tā vien šķita, ka meklē jebkādu iemeslu, lai tik varētu uzrakstīt protokolu.

Link to comment
Share on other sites

neko nezinu, pirms brīža tika paslēpots pa 5 joslām uz 13. janvara ielas un kā izrādās policistu kungi kādu laiciņu aizmugurē bij braukuši :D

diskotēku tik vēlāk ieraudzīju :) atri aprunājāmies, un laimīgu ceļu. pirmais jautājums gan bija: vai es biķerniekos atrodos? :D

betnu rīgas ielas ir vāks.. tīrs ledus. evolūcijai pat traki gāja.

Link to comment
Share on other sites

Teikshu ta , Blakus sedetajs var but puslidz neliela vafele ja vien vins spej nosedet un smaidit ;)

M burtus gandriz nekad neaptur ja nu vienigi es galigs auns un parkap katru likumu :D

pats pagaisgad vasara vairakas reizes vizinajos, sencis blakus sedeja neliela vafele. cota nekur problemas neradas ;)

Edited by UNREAL # Tarpins
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...