Jump to content
GIGN Forum

Laimes Meklējumi


Teddy
 Share

Recommended Posts

tā ir visā eiropā - ja tu strādā valstī kur atšķiras pvn likme, tad tavas valsts vids tev attiecīgi vai nu prasa vēl naudu, vai arī tu vari prasīt no viņa. nav saistība ar LV specifiku.

cšssss, labāk pabļaustīties.

Lai tik maksā mūsu sēņu lasītāji un co...

Link to comment
Share on other sites

ehh, tikko palasiju par PVNu, izrādās nezināju pat 1/3 daļu.. Nu nekas, vismaz tagad esmu informēts.

Bet man patīk šis scenārijs. Cilvēks aizbrauc uz ārzemēm pelnīt ģimenei naudu, sapelena labu summu.. atgriežas ar lielo kāpostu. Pēc tam vēl pusi samaksā valstij par to ka bija aizbraucis darbu meklēt uz citu valsti :) awesome shit!!!

Tā kurš no GIGNa mums ir parādā?

jonathans ir pirmais rindā :)

Link to comment
Share on other sites

Bet man patīk šis scenārijs. Cilvēks aizbrauc uz ārzemēm pelnīt ģimenei naudu, sapelena labu summu.. atgriežas ar lielo kāpostu. Pēc tam vēl pusi samaksā valstij par to ka bija aizbraucis darbu meklēt uz citu valsti :) awesome shit!!!

Savā ziņā jā, jo šie laimes meklētāji un money spenderi normāli var uzdot pa inflācijas rādītājiem ar savu naudas triekšanu iekš LV. Protams, šaubos, ka pa šito līniju kaut kas ir nopietni pētīts, taču principā tās ir lielas naudas masas, kurām Latvijā nav nekāda seguma, bet kuras tiek te iztērētas..

Link to comment
Share on other sites

Es nebraucu pelniit kaapostu, es te dziivoju, aizbraucu atvaljinaajumaa tikai uz to kapeik piseeju midzeni! :) Es ar lielaako prieku nomainiishu visu ko vajag, lai tikai man nebuutu tiem vampiiriem jamaksaa par tukshu gaisu! :)

Es jau teicu Teddy, dod man bankas detaljas un paroli un es samaksaashu :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautajums tad sekojos par to IIN, vai PVN hvz par shitu.

Ja es piemeram naudas summas uz LV skaitu, kuras esmu dabujis HYIP un PTC, man tas ari gada beigas ka ir jauzrada ??

Vai ari tomer ja summas ir mazas vini tas VID vienkarsi ignore, ka naudina no arzemem tapat bankas konta ieripo, no kaut kadiem AlertPay un Paypal :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautajums tad sekojos par to IIN, vai PVN hvz par shitu.

Ja es piemeram naudas summas uz LV skaitu, kuras esmu dabujis HYIP un PTC, man tas ari gada beigas ka ir jauzrada ??

Vai ari tomer ja summas ir mazas vini tas VID vienkarsi ignore, ka naudina no arzemem tapat bankas konta ieripo, no kaut kadiem AlertPay un Paypal :)

Pēc likuma tev ir jāmaksā ienākuma nodoklis no savas peļņas. VID nav pieejas tavai bankas konta informācijai. Ja banka nenostučī, tad VID nezin par šīm tranzakcijām. Ja gribi zināt, kad bankas nodod par tevi informāciju, tad ej lasi FKTK mājaslapā likumus.

Latvijas lielākie nodokļu parādnieki.

Ja jau 116.5 miljonus nevar iekasēt (jo neeksistē/stāv ofšorā) no lielākajiem parādniekiem, tad kur nu vēl no tiem, kas strādā ārzemēs.

VIDs jau protams sūtīs iebiedējošas vēstules, bet papīra gabals nevienam no citas valsts bankas, maģiskā kārtā, naudu neieskaitīs valsts kasē.

Cietumā arī neviens nemetīs, un arī nav redzēts, ka kāds ir iemests par nodokļu nemaksāšanu, jo tad to naudu vēljovairāk neredzēt.

Edited by vaR1aL
Link to comment
Share on other sites

Pat ne gjimenei, es uz maajaam naudu nesuutu jau kaadus 3 gadus. Jo manas maajas ir sheit. Un ja es nekraaju naudu, bet normaali dzivoju sheit, straadaaju legaali un godiigi maksaaju visus nodokljus sheit, kas man jamaksaa tad kaada velna peec man tur buutu jamaksaa tiem auniem? Tad pie reizes jasamaksaa pusei eiropas, taa pat, vienkaarshi ne par ko!

Link to comment
Share on other sites

Pat ne gjimenei, es uz maajaam naudu nesuutu jau kaadus 3 gadus. Jo manas maajas ir sheit. Un ja es nekraaju naudu, bet normaali dzivoju sheit, straadaaju legaali un godiigi maksaaju visus nodokljus sheit, kas man jamaksaa tad kaada velna peec man tur buutu jamaksaa tiem auniem? Tad pie reizes jasamaksaa pusei eiropas, taa pat, vienkaarshi ne par ko!

Nē, nu tu esi vecis, tur vispār nav šaubu... :baby:

Link to comment
Share on other sites

Pat ne gjimenei, es uz maajaam naudu nesuutu jau kaadus 3 gadus. Jo manas maajas ir sheit. Un ja es nekraaju naudu, bet normaali dzivoju sheit, straadaaju legaali un godiigi maksaaju visus nodokljus sheit, kas man jamaksaa tad kaada velna peec man tur buutu jamaksaa tiem auniem? Tad pie reizes jasamaksaa pusei eiropas, taa pat, vienkaarshi ne par ko!

a tev kaut kādas vēstules no VIDa nav nākušas?

Link to comment
Share on other sites

Nav gan, vinjaam jau nav uz kurieni naakt, jo Latvijaa man nav dziivesvietas :)

Ja tev nav deklarētas dzīvesvietas LV, tad Tu vienkārši vari atteikties no rezidenta statusa Latvijā, ja neesi to jau izdarījis, un nemaksāt nodokļus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...