Jump to content
GIGN Forum

Nu Davai Macho


Guest dj megabumba
 Share

Recommended Posts

Guest dj megabumba

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: macho

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: [p] dj megabumba

BAN] Iemesls banam: nee tu muti smile.gif

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 4 minutem 45 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu s

macho nefen tu man banu uzliki?sad.gif(((

davai nonjem luudzu, ko tad es taadu izdariiju

Link to comment
Share on other sites

Guest dj megabumba

nu beidz vinsh mani nosauca par megadauni. es pats esu latvietis un tas tacu ir taads savstarpeejais slengs. neesu jau es kautkaads urliks. nu sorry nonjem luudzu banu.

Link to comment
Share on other sites

Luudzu man izskaidrojiet vaardu GANS <<<<<<nah krieveli pielieto shito vaardu cs serveross Man gans asocieejas ar Bonuku nezinu kaa jums.

nu taa... ja nemaldos, tad buutiibaa ir ceelies no vaacu vaarda "Hans", ko krievi izrunaa kaa "gans"... Taa kaa vaacieshiem tas taads populaars vaards, tad vinjus taa arii saaka saukaat... Kaapeec arii latvieshus? Tas laikam saistiits ar kaukaadu otro pasaules karu vai kaa tur (baidos, ka ar shito buushu smagi iebraucis, bet kauko taadu atceros), kad bija latvieshi, kas karoja vaacieshu pusee... Taa nu tas kaukaa iegaajaas... Katraa zinjaa tas veel lielaaks apvainojums taapeec, ka tas noraada uz to, ka vinji (iespeejams pashi nesaprotot) muus uzskata par nepietiekami lielu naaciju, lai vareetu mums pashiem izdomaat savu niku laugh.gif

Mees, piemeeram, normaali igaunjus par Urmasiem un Tormaziem saukaajam... Tas tomeer ceelies no vinju vaardiem un buutiibas...

Link to comment
Share on other sites

Guest dj megabumba

nu bet kaa es vareeju zinaat ka juus visus tos, kas pasaka to vaardu banojat? kas juus nevarat nonjemt banu ?luudzu. es tagad zinaashu ka nedriikst taa runaat.

Link to comment
Share on other sites

Guest ecstasy`
nu kamoon. jaasoda kaads ir, jaa. tikai kapeec uzreiz pemanenti? vinjsh tak pats ir latvietis. ja vinjst to teiktu nopietni tad aizvainotu arii sevi. nu ok, vainiigs ir, jaa. tomeer ne jau vinjsh to visu saaka, taa kaa domaaju, ka jaamiikstina sods. dry.gif

NEGATIVE

Link to comment
Share on other sites

1. sie vardi ir aizliegti ari citos serveros (kur ir funkcionejosi administratori) un ari citur liek permanent. Piem ta palasijos ari adminu noteikumos ieks Vairas (kuri, lai nebutu kautkads mistisks noslepums, kadus patik daziem individiem velak celt augsa, attiecas kops kada laika ari uz manim). Nu nevar nezinat, ja spele Cs, ka taadi ir sodi. Nav ko te puust pilitei pecpuse.

2. neesat ieverojusi, ka tie kas apsauba adminu pareizo ricibu ir ar augstu Vaarnu limeni foruma? Man tas likas likumsakarigi (seit netiek runats par topika sacejiem).

3. Banot, banot un velreiz banot tadus.

Link to comment
Share on other sites

2. neesat ieverojusi, ka tie kas apsauba adminu pareizo ricibu ir ar augstu Vaarnu limeni foruma? Man tas likas likumsakarigi (seit netiek runats par topika sacejiem).

Rayus Aha.

-----------------------------

Visvairak besi tas, kad kads sak uzkadu lamaties serveri, lai gan dzive pats ir mazinsh puisits ar mazu pinciti, bet neta nez no kurienes sarijis tadu drosmi, gribetos redzet, ka vinjsh dzive shita kadam uzdirstu. Droshvien, pat uz ielas ierauga kadu baismigu seju un jau njem likumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ecstasy`
tas, ka tu esi negatiivi noskanjots pret mani man ir skaidrs. tik pat labi man ir skaidrs, ka tu esi stulbs. arii tavs posts par to liecina sad.gif jaa, tavs ecstasy.

cik labi ka tu esi gudrs !!! MAN IR NEIZSAKAAMS PRIEKS PAR TEVI !!! IQ GOD !!!

tas ka tas pauts ir tavaa klanaa taapat ir skaidrs ... taa ka vari te vinju neaizstaaveet

stulba ir tikai tava attieksme - buutu kaads cits banots par taadu shtelli tad tu citu dziesmu dziedaatu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...