Jump to content
GIGN Forum

Ko Nedriikst Teikt Sievieteem?


jerrico
 Share

Recommended Posts

Par cik aaraa liist lietus, un visas chikses seezh maajaas un dara neko, tad laiciigi jaasagatavojas sezonai un pie reizs jaapalasa kas interesants?

Jautaajumi, atbildes, siiki trollji ar lieliem zaljiem deguniem.

Ko nedriikst teikt sievieteem? Nevajadzeetu teikt sievieteem? KO jaasaka? Lai nedabuutu pa naasim, vai tieshi otraadi dabuutu kaut ko :kiss::nea:

Link to comment
Share on other sites

Ehh, puikas.

Piekrītu Teddy, imho lielākajai daļai vīriešu jau ir +/- skaidrs, ko sievietei nedrīkst teikt un tā. Ja mēs, protams, atmet visas sen zināmās patiesības un pievēršamies kaut kam citam, tad ... es pat nezinu, ko nevar teikt. Es principā uz šo jautājumu jau 1x atbildēju, t.i. "Ko puisim nevajadzētu teikt savai meitenei", bet es negribu būt whiny bitch un to atkārtot.

Anyway - lai dabūtu meiteni gultā (vai uz randiņu vai uz whatever) nevajag izmantot cheesy un pārlieku romantiskus tekstus. Ar dabiskumu un humoru var iegūt daudz vairāk.

Link to comment
Share on other sites

ja tu pamani, ka kada meitene vakara gaitaa tevi noveero vajag pieiet klat un teikt ''tu man patic, es tev patiiku, braucam pie manis'' and thats it :)

Kauns atzīties, bet šis strādā.

Anyway, jāmāk tikai atšķirt meitenes skatienā "omg, viņš tik foršs" no "ak dievs, kas par trolli" :D

Link to comment
Share on other sites

šis noteikti nav pa tēmu, bet te būs padomi!! :D

tev ir jaiekaro meitene - nevis vina gulta jaievelk ar varu -

pectam vel pateiks ka izvaroji un bernu piesies!!!!

Tu pavadi meiteni visu vakaru - rupejies par vinu - necenties fiziski tuvoties!!!

Neprasi telefona numuru - uzzini kas ir vinas draugi un pazinas - caur viniem uzzini visu!!!!

parsteidz vinu - pastasti nedaudz par sevi - bet ne visu - stasti tikai 15%!!!! atnes dzerienu!!!

esi loti laipns - atver durvis u.t.t

Kad vakars beidzies - uzzini no vinas draugiem visu par vinu

- nr. tel; kur tusejas; kur dzivo; macas; strada, un citas zinas par vinu!!!

Tas ir pirmais vakars!!!

Nakamaja diena aizsuti pukes caur kadu draugu - ja zini kur vina strada vai macas!!!

Neaizmirsti pievienot klat smuku kartinu ar pantinu!!!

Noteikti paraksties - tikai nedod savu numuru un pats neradies!!!

lai vinai liekas ka noslepumains svešinieks esi!!!

atceries meitenem parik romantika un parsteigumi!!!

Nepinies ar nepilngadigu!!!

bet tas vel nav vis!!! Pudele no tevis ja tev izdosies labi labi pajokoju!!!!

Talak ja pilngadiga nedelu peckartas nosuti vinai vai nu pukes - šokoladiti vai kadu citu niecinu!!!!

Astotaja diena ierodies pats!!! uzaicini pusdienas!!!

Nekadi fast food.... izvelies daudz maz pieklajigu estuvi!!!!

es tev stastu pec kartas visu - tev japanak lai meitene saprot kurš ir saimnieks!!!

lai vinai no parsteigumiem mute paliek vala!!!

tad vina tuvosies tev pati!!!

atceries tev nav vajadziga tada meitene kurai vajag tikai naudu!!!!!!!

Atceries meitene prasa daudz uzmanibas!!!

Ja busi loti greizsirdigs aizbaidisi meiteni!!!!

Atceries tev ir atlauja meitenei tuvoties ja tu pieliekot seju pie vinas seejas tuvu

- notiek dzirgstelite un vina tevi pati noskulpsta!!!!!!

Esi ar labu humora izjutu bet tai paša laika nopietns un noslepumains!!!

Liec meitenei vienmer smaidit!!!!

Ja kaut kas nesanak nemet plinti krumos, mes meitenes bieži vien telojam nepieejamas, tapec nepadodies,

bet nepadari sevi ari par apsmieklu!!!!

Esi uzticigs - ja galiki nevari telo meitenes klatbutne ka tev par visu vairak pasaule interese vina!

Nesauc tikai par zaki vai zakiti,

jo daudzas meitenes uzskatis kad tu vinu uzskati par mauku ar garam ausim!!!!

tas tiešam ir aizvainojoši!!!

Tev vienmer ir jabut džentulmenim ar labu garastavokli - pat ja dvesele iekšeji kliedz!!!

Nesarakstiju pats šo, sarunajos ar vienas 26gadīgas sievietes, pazīstamas pa skype un šo viņa man visu izklāstīja, varbūt noder varbūt nē, neesmu vēl tā mēģinājis :D

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

..romantic bshit..

Pilnīgs pretrunīguma kalngals, bet ko gan varēja cerēt, saņemot padomus par meiteņu koļīšanu no meitenēm. Savādāka meitene - savādāka pieeja. Frāzes, kuras pasakot meitene ir tava, ir mīts.

P.S. Ja nu vienīgi:

3. *spļāviens ugunskurā* Redzi? Es tāpat varu izdarīt ar tevi.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Vislabākais veids, lai meiteni viegli dabūtu gultā, ir labi izskatīties un diezgan bieži braukt augumā, ne tā pārāk, bet ar mēru :) to ar laiku iemācās izjust, atkarībā no meitenes reakcijas :)

Esi pašpārliecināts, pat nedaudz iedomīgs, un sievietes Tevi gribēs!

Katrā ziņā nevajag izrādīt, ka baigi vēlies viņu, jo meitenēm arī patīk iekarot ;) Un daudz interesantāki šķiet tādi čaļi, kuri izskatās nepieejami. Bet arī nevar pāršaut pār strīpu, jo dāma var nobīties :)

Link to comment
Share on other sites

Tev usas iekerusies sperma! :)

Pirmaja randinja - ta ir dzimumzime vai ari to var izspiest?

Klau mauka - ejam pisties. Tu man atsukasi! :burp: (atrauga)

BEefs

BTW - runājot pa koļīšanu. Man tas nekad nav sagādājis grūtības, kopš 10 klasē atskārtu, ka esmu faking seksīgs. Tad arī kopš tā laika nav bijis īsti periods, kad man nebūtu draudzene.

Bet zinu, ka ir čaļi, kuriem nav draudzenes. Jo viņi nav tik smuki un forši kā es!

:)

Edit:

Pieradijums manam skaitumam! :)

http://www.gign.lv/x/profile/pic/5381302117967321/jpg

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Tev usas iekerusies sperma! :)

Pirmaja randinja - ta ir dzimumzime vai ari to var izspiest?

Klau mauka - ejam pisties. Tu man atsukasi! :burp: (atrauga)

BEefs

BTW - runājot pa koļīšanu. Man tas nekad nav sagādājis grūtības, kopš 10 klasē atskārtu, ka esmu faking seksīgs. Tad arī kopš tā laika nav bijis īsti periods, kad man nebūtu draudzene.

Bet zinu, ka ir čaļi, kuriem nav draudzenes. Jo viņi nav tik smuki un forši kā es!

:)

Beefs

beeefs vnm parsteeidz :DD Bleee mauka taaaada :DD

hyperboy tava taktika arii nav peljama :)

aM` 8dienas onanneet uz atminjaam arii nav forshi...

Link to comment
Share on other sites

Nepinies ar nepilngadigu!!!

Pff kaada vairs dziivei jeega peec shii teikuma :axe:

Kakjis no dzimshanas neizaugs par kaartiigu kakji, tas ir jaapieradina

Parasts akmenis ir jaasliipee tik ilgi, kameer to nevarees atshkjit no 84 karaatu dimanta.

Lai no koka pagales sanaaktu kaartiiga putras karote pie taas ir ruupiigi jaastraadaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...