Jump to content
GIGN Forum

Minecraft


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Varat lūdzu apteikt , kas jūs aizrauj tajā spēlē ?

Viss ko es tur redzu ir kubi,loģiska lietiņu likšana kopā , lai dabūtu citu lietiņu un kubu likšana kopā kā lego , vai lielie plastmasas vai koka klucīsi .. tos var nopikt pa 3 - 5 Ls , un būs foršāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Sākumā šo spēli uztvēru tāpat kā dasters, pirms es pamēģināju pats. Un teikšu: "Nezinu, kas man tur aizrauj, bet ir interesanti". VIenīgi spēlēju krakoto whistling.gif neesmu izlēmis pirkt vai nepirkt.

Link to comment
Share on other sites

Man cits jautājums. Man paziņai ir dators ar Intel video karti, bet minecraft bļaustas, ka kaut kas nav ar draiveriem. Jā, saprotu, ka tjipa vajag updeitot tos, bet tomēr palasot internetā, ļoti daudziem ir problēmas ar Intel video kartēm. Vai kādam ir nācies saskarties ar ko līdzīgu, un vai atrada risinājumus?

Link to comment
Share on other sites

Varat lūdzu apteikt , kas jūs aizrauj tajā spēlē ?

Viss ko es tur redzu ir kubi,loģiska lietiņu likšana kopā , lai dabūtu citu lietiņu un kubu likšana kopā kā lego , vai lielie plastmasas vai koka klucīsi .. tos var nopikt pa 3 - 5 Ls , un būs foršāk ;)

Tu maldies, domājot ka tas ir lego, lego nereaģē uz tavu rīcību, un nav spēle uz izdzīvošanu.Lego ir pavisam cita lieta. Tavā salīdzinājumā nav nekā kopīga, izņemot to abi veidojas no līmeņiem.

Šajā spēlē katram blokam piemīt atsevišķas īpašības, un pasaule ģenerējas pati.

Šajā spēlē no 1.4 versijas ir pievienoti vilki.

no 1.3 gultas.

Ja sāc ko veidot, tad var paiet 2 stundas nemanot. 3-5 ls lego = pāris lietas vari uztaisīt.

pārdesmit lati par minecraft - vari uztaisīt PASAULI.

P.S.

Rakstu īsi, jo nav laika.

Pašam ir alpha versija, priecājos un lepojos.Krakotās versijas sūkā.

Neizklausās pārliecinoši, bet atšķirība ir...

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...