Jump to content
GIGN Forum

Da Man Tas Reklāmas Jau Zb


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Sēž lauku strādnieks ēd roltonus un tizli smaida itkā no roltoniem viņš tā pierijies un tik laimīgs itkā cits nekas dzīvē nebūtu, tā vien gribētos iedot viņam pa ģīmi par to ka uzņemās tanīs reklāmās, ROLTONIEM var uzticētis, ne nu pizdec šitā pateikt.

maiskij čai maiskij čai jau man galvā skan, tā ir tāda, kā hipnoze maiskij čai maiskij čai un visi mēs ritmā kratam galvas līdzi:D pictec es tagad ik pēc minūtes dzeršu to cmirdīgo tēju. Un ēdīšu roltonus. Tās reklamas pilnīgi savu preci grib iebāzst tev mutē, piebāzst pilnu muti ar roltoniem un ar tējām.

Nu par coca colu jau nu vispār man nav ko teikt, tanī reklāmā ir ieguldīti laikam entie tūkstoši, pictec vislielāko indi ko cilvēks dzer parāda to tā, itkā tā coca cola būtu mūsu cilvēka pati lielākā laime pasaulē, visi ir tik laimīgi no tās coca colas, ka man aš dirst gribās. Nē es speciāli skriešu pēc tās coca colas, man jau rokas trīc kā man vaig idzert coca colu.

Skatos normālu filmu pa LNT nē pēkšņi iebāž savu cmirdīgo reklāmu maiskij čai maiskij čai un mēs atkal esam hipnozē iekšā, kratām galvas, un skatamies tā kā debīliķi tās jobanās reklāmas un atkal mēģina iesmērēt mums savu fufeli, LNT kadrā iekšā filmas laikā pat uzbāžās ar savām reklāmām, interesanti cik LNT kompānija saņem par to ka viņi parraida tā reklāmas, LNT arī ziņo kas ies pēc tam, un pēc tam, un pēc tam, nē itkā es katru dienu sēžu pie TV un skatos LNT kanālu un dročīju kamēr beidzu. O būs boeviks, skaties skaties būs baigais kriminaļņiks cietais rieksts 2 galvenajās lomās Brūs Willlijs mazais pimpītis, kas jau LNT kanālā jau tiek translēts 10 gadus no vietas, skaties un vēlreiz skaties, skaties to jobano LNT kanālu, pat nēj no mājas ārā, bet galvenais skaties LNT, tev tiek doda 15 minūšu gara maiskij čai hipnoze. Kurā tu vēl vari noķert vienu kaifu. Ai pizdu es visus tos Latvijas lētos kanālus,

This is a jetta, dalabi es neticu tas takš nevar būt, nē var tā ir, ir noticis brīnums tika piedzemdēts jauns Wolksšvāgers jetta, kas ir radies no filmas Šwarcnēģeris, tā kā ātri visi atkal ņemam aizdevumus vai savu piķi un pērkam ātri Jetta brinīmu.

Tātad secinājums sēdēsim visu dienu jaunajā Jettā, ēdīsim roltonus, dzersim coca colu, un skatīsimies LNT kanālu, un kaifosim ar reklāmas hipnozēm maiskij čai maiskij čai, adios lasiet un kaifojiet.

ROLTONIEM var uzticēties, viņi jūs nepievils, un piepildīs jūsu kuņģi, un jūs peldēsiet paradīzes mākoņos. kuņģa bendētāji ebanie.

SEB hipotekārais kredīts un jūsu ģimene būs laimīgākā pasaulē, zemtekstā tikai, ja gadienā tev briest darba zaudēšana, mēs tevi izsputināsim līdz pēdējam, tu paliksi tikai savās apakšbiksītes

ELVI tikai par savējim:DDDD Ātri visi no laukiem kāpjam autobusos, un ņemam savus krājumus un iepērkamies ELVI veikalā. Maksimā stradniecēm liek tizli smaidīt un tēlot, ka viņai ir labākais darbs pasaulē, ko viņi var vēlēties. Un Centis Ūdele bij tas cilvēks, kas lika man saprast, ka jāiepērkās ir maksimā, jo tur ir laipnas strādnieces, kas ir priecīgas un aiz priekiem biksēs liek. Vienīgais veikals ja godīgi kur iepērkos, tā ir lielā maksimā deglavas ielā, bet gaļu un zivis es pērku tirgū, pie večiņām, un kur smirdīgie bomži ēd lētajos paviljonu "restorānos" tā kā atceraties vis ir vienā reklāmās:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Tika radīts jaunais minerālūdens ar magniju, uzņem to dzerot vienu vienīgo minerālūdeni ar magniju, kas nākošais būs par miksu, ko vēl uzmiksēs, nestea ar zemeņu piegaršu, viena pilīte ķīmijas un nestea jau garšo ar zemenēm.

Link to comment
Share on other sites

Es saku vienkārši kaitina rēāli, pilnīgi tev grib iebāzst mutē, davai lai taisa atsevišķas reklāmu pauzes, kam vajadzēs tas ieslēgs un skatīsies, ja vispār kāds skatīsies protams:D

Ja viņīem būtu iespēja, viņi tev uzvilktu austiņas ar pleyeri, kur atskaņos tikai maiskij čai maiskij čai.

Nē es to visu ļoti labi saprotu, katrs savu preci tur grib reklamēt, parādīt, kāpēc tā būtu labāka, tāds nu ir tas bizness, bet lai neuzsplijās ar tām reklāmām, labi parādi interesantu reklāmu par kuru var pasmieties, ar joku lai cilvēkam būtu interesanti paskatīties.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Puis, ar reklāmā viņi pelna, nebūtu reklāmas, nebūtu tev ne filmas ko skatīties ne raidījumus. Tā nav, tev nekāda labdarība...

Atsevišķs stāsts ir par reklāmu oriģinalitāti un kvalitāti, bet tā jau ir katra ražotāja darīšana.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Hāā LV kā vienmēr nošpikoja, šoreiz comedy club no krieviem kautko mēģina, tur notēlot tjipa baigie humoristi psc pazors vienkārši pazors, kauns pašam pat skatīties.

Nē nu es degpunktu skatos un ziņas un ļoti ļoti reti gadās kāda veca, bet interesanta filma kuru gribās paskatīties vēlreiz!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Pareizi jau uzraxtiija :)Maiskij chai maiskij chai,tur toch jakrata galvaa un jadungo liidzi :)

Lab coca colaa toch iegulda miljonus tam reklamam.. Bet smukas vinjas sanakushas ... Z-sv kad taas karavaanas brauc...bet nu americaa tikai coca colu dzer...

Roltons gan ir stulbums...

Jetta,jaa forshi,bet nez vai skries un pirks visi :) Man arii patika taa iepriekshejaa Wolkswagena reklama,kur tas mazais skywalkers no STAR WARS ,taas faares aizdedzina :D

Nac uz rimi nac uz rimi...Tjipa tev bus superiiga konsultaciji,visi tev palidzees...Nefigaa es zalee savu muuzhu nevienu konsultantu paliigu kas smaidiidams naaktu pretiii neesmu redzeejis...TIKAI KRAAVEEEJUS un KASIERES!...

|P.s. Elvi tikai saveejiem,gan ir taisniiba... Tur ir daudz kas letaaks un krietni kvalitatiivaaks nekaa tajaa maximaa... Jo ikdienaa ieperkos ELVI!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Elvi lētāks ir reti kas

Pareizi jau uzraxtiija :)Maiskij chai maiskij chai,tur toch jakrata galvaa un jadungo liidzi :)

Lab coca colaa toch iegulda miljonus tam reklamam.. Bet smukas vinjas sanakushas ... Z-sv kad taas karavaanas brauc...bet nu americaa tikai coca colu dzer...

Roltons gan ir stulbums...

Jetta,jaa forshi,bet nez vai skries un pirks visi :) Man arii patika taa iepriekshejaa Wolkswagena reklama,kur tas mazais skywalkers no STAR WARS ,taas faares aizdedzina :D

Nac uz rimi nac uz rimi...Tjipa tev bus superiiga konsultaciji,visi tev palidzees...Nefigaa es zalee savu muuzhu nevienu konsultantu paliigu kas smaidiidams naaktu pretiii neesmu redzeejis...TIKAI KRAAVEEEJUS un KASIERES!...

|P.s. Elvi tikai saveejiem,gan ir taisniiba... Tur ir daudz kas letaaks un krietni kvalitatiivaaks nekaa tajaa maximaa... Jo ikdienaa ieperkos ELVI!

Link to comment
Share on other sites

Nac uz rimi nac uz rimi...Tjipa tev bus superiiga konsultaciji,visi tev palidzees...Nefigaa es zalee savu muuzhu nevienu konsultantu paliigu kas smaidiidams naaktu pretiii neesmu redzeejis...TIKAI KRAAVEEEJUS un KASIERES!...

Pilnīgi piekrītu. Un solīto smaidu no pārdēvējas arī reti kad var redzēt :D

Link to comment
Share on other sites

Vislētāk ir dzelzavas lielajā maksimā kopā ar JYSK veikalu! Bet uz turieni jau ikdienā pēc baltmaizes nebrauksi, protams aiziesi uz bodi kas būs tuvāk, es ar ģimeni kopā aizbraucu vienreiz mēnesī iepirkties. Sapērku visam mēnesim. Nāc uz rimi, nāc uz rimi nāc nāc:DDDDDDDD Tā vien gribās pa brillēm uzšaut tam jefiņam.

Atceraties, kā sāka visi pārraidīt pa tv reklamējot sevi pats pārdevējs, dīvāni un dīvāni pie zemitāna tilta:D un uzreiz visi sāka špikot to reklāmu un arī bāza savas pārdevēja sejas, tv domājot, ka visi ies un pirks tagad, tas pats bija arī par to 220 veikalu savas sadzīves tehniku visu laiku grib iesmērēt, un dāvanā saņem 20Ls:DD

Ja pa veikaliem tad vislabāk man patīk DEPO tur ir norm konsultanti un tur nav jāsmaida! Tur ir vis pa ģēlām. Es sapratu, ka tjip NELSS 2 īpašnieki saplēsās:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

*this thread*

I%27m_OK_With_This-(n1296497202304).png

Viskretīniskākās reklāmas ir Top-Shop huiņas. Pilnīgākā ateja tie ekodženiji un dormeo roll-upi.

Pēdējā laikā mani gan vairāk nomāc draugiem.lv superīgie "pakalpojumi", piemēram pēdējais bija tie pūpoli... 40 saņķiki? Kā būtu ar '40 pisaki pa seju', Lauri, bļe?!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...