Jump to content
GIGN Forum

3X3 Lans Maija Beigas?


mexikan
 Share

Recommended Posts

3x3 LANs buus 4.06.11 elika

Kādas ir manas domas par šo notikumu lasiet tālāk, būšu laimīgs ja jūs izlasīsiet visu, un atstāsiet sāvu komentāru par uzrakstīto.

Tatad, kapēc atkal 3x3? Ir tā ka 6x6 Latvijā pavadīt ir utopiski, bet nu ja gadīsies tā ka kaut 5 komandas no Latvijas gribēs spelēt, un 100% atbrauks, es domāju ka mūsu viesi lietuvieši arī atbrauks lanā kaut ar vienu komandu. Tadā gadījuma vajag te atstāt komentāru, par to kāda i komanda, kas tur spelēs, un ja tādu komandu bus pietikami daudz. Tad komandam vajadzēs ienest iepriekš dalībmaksu.

Tālāk par 3x3 un dažādiem spēles variantiem (lūdzu kommentēt katru punktu, ja jums tas ir interesanti)

1. Spelēt ka pagajušos reizēs 2 kartes match4 un turbīnu ir ļoti garlaicīgi, un tāpēc es piedavāju vēl spelēt koth kartes - granary, badlands, viadukt un t.t.

2. Kartes limits būs 15 minūtes.

3. Klases limits būs 1, mēdiķis + inžinieris 0

4. Unlocks - vanilla ( viss ir aizliegts), vai varam diskutēt lai soldžeri varētu lietot kirku, un varbūt vēl pāris anloki citiem klasiem.

5. Vēl izgudroju tagad spēles variantu - 4x4, ar klasslimitu 1. un inžinieris 0

6. Reģistrācijas dalib maksa 5-7 lati

Ja ir kādas svarīgas domas par lanu, vai jūs varāt, un gribat kaut kā palidzēt, rakstiet man stimā - http://steamcommunity.com/id/m-ex/

Edited by mexikan
Link to comment
Share on other sites

Nav par daudz prasīts no vienas personas par sacencībām bez vinnesta, un ar mazu izaicinājuma līmeni? 3 vs 3 iz boring. you can do it everywheer.

Es saprastu ja tas būtu tf2 basketball tournament, bez direct hit u.c. weap sūdiem.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Tatad, LAN buus 4.06.11, elika, ja savaksies minimali 8 komandas.

Spelesim 3x3 (kadas kartes vel domasim)

+ katra komanda kura grib piedalities, vajag man parvadit 3 refmetallus, tas buus ari balvu fonds komandam, un viss buus sadalits starp uzvaretajiem.

Lidz 15 datumam vaacu priekshregistraciajs iemaksas, ja savaksies ~8 komandas, tad buus talak info par LANu, ja nesavaksim komandas, tad metalus atdoshu atpakal.

Ja ir kautkadi jautajumi, jautajiet, vai piedavajiet!

http://steamcommunity.com/id/m-ex

Edited by mexikan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Visi kas grib speleet jasazinas ar mani liidz 22 maijam, ja nebus pieteikushies vismaz 7 komandas tad LANa nebus, viss ir atkariigs no jums!

- ja metals no cilveka buus nodots pirms 31 maija, tad dalibmaksa 5 lati (no cilveka)

- ja jums nav pietiekoshi metala, tad registracijas maksa buus 6 lati no cilveka

Registrejushies:

metals nodots:

Casus Belli - lis, m-ex, iDNk

metals nenodots:

Radiotori - kinyu, uubers, 3dzītc

??? - Strangeris, n00ne, ???

Mirelin mix - mirelin, destructo, Kiborg5D

db - vinky, ???, ???

Lihs mix - Lihs, ???, ???

Edited by mexikan
Link to comment
Share on other sites

Ja tevi interese balvas ( ja tu lidz vinjiem tiksi) tad vel reiz atkartoshu ka vini bus ka pagajusha reize, un tas viss ir atkarigz no dalibniekiem. Pagajush gad norikots LANs visiem tur bijushiem patika, iznjiemot kautkadus minusus...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...