Jump to content
GIGN Forum

Epilācija


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

Miegs, ko tu tur centies iestāstīt, tas lupata taču no tā visa vispār neko nesaprot :) Viņš tur zīmē, ka viņš ir krutāks ar to ko viņš dara un blā blā blā, bet es skaidri zinu, ka man (nezinu par tevi) ir vairāk kā viņam diez vai kādreiz būs ar tādu fišku. Bet nu viņš vienkārši netic, ka dzīvojot laukos var dzīvot LABU un pārtikušu dzīvi, tas, ka mājās tiek audzēti dārzeņi un augļi vispār ir superPLUSS, bet viņš nerubī, ka tas ir zaibis :)

Vienīgi zajebala vasarās, kad zāle jāpļauj, tad viņas pļaušana aizņem gandrīz visu dienu. Vismaz man kāds pus hektārs gandrīz jānovīlē, vispretīgāk ap dīķi pļaut. Diez dzīvoklī var dabūt dīķi? :DD

P.s. Pa tēmu - laukos veči kūsi nedzen uz liso, bet tikai pielīdzina :DD

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Bļeds tikai tagad arī sapratu,ka esmu "lauks" ,man jāpļauj zāle ~3-4h. jagatavo malka, un pluss vēl dafiga visādu darbu,līdz sava miesta(Cēsis) centram ar kājām jāiet ~ 10min...vnm esmu zinājis,ka tikai Rīgā dzīvo viss pasaules krējums! :(

Link to comment
Share on other sites

Es vienmēr esmu zinājis to,ka laukos dzīve ir daudz, daudz labāka. Lauku cilvēki ir atvērtāki, komunikablāki, izpalīdzīgāki. Tas,ka laukos ir pāķi tas nenozīmē ka pilsētā tādu nav. Ir, tikai noteikti ka zem cita nosaukuma. A principā mani varētu nosist ar skābu gurķi bet ibio mat pilsētā es dzīvot negribētu. Jezga, netīrs gaiss, steiga, kaimiņi...:stfu:

Link to comment
Share on other sites

Laukos ir komunikablāki cilveki, bet kaimiņi nepatīk. Jep, makes sense.

Jā, pilsētā arī ir pāķi. Tie no jums, kas atbraukuši pie mums jaukt gaisu.

Un kādas vel mulkibas par to, ka atvertaki. Katrs cilveks, laukos audzis vai pilseta, ir savadaks.

Edit: Man patik, kā vel izskaneja pienemums, ka pilseta dzivo tikai bagatu gimenu atvases. Un mums, ne-pāķiem, vel sauras pieres? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tā sakumā bailīgi, ka bez olas palikšu utt Bet nē viss OK Nopirku kaut kādu tur vasku un tās uzlīmes un tad draudzene, kā traka klupa virsū :D Tgd tādi gludi pauti (mm) :D

pautus ar vasku? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ffs, manam džunglim tikai mana roka ar žileti skarsies! Dibena vīli gan izzāģēt pašam varētu būt pagrūti, jo lokanība nav atbilstošā :(

P.S. Divpajūgi un ar kāmjiem ģenerējamā elektrība sit pušu pilsētas priekus, FTW!

Link to comment
Share on other sites

Runājot par skūšanu, atceros, ka sen atpakaļ skatījos dokumentālo raidījumu par negadījumiem ar cilvēku ģenitālijām, ar kuriem ārstiem nācies saskarties, un jau pašā sākumā kāds ķirurgs teica aptuveni: "90% of all genitalia-related accidents can be summed up with the patient telling us "I just wanted to shave down there!""

Link to comment
Share on other sites

Jāā topicam nav ne vainas ! Tapē arī padalīšos !

Sākumā arī ar putām skuvu un nu nēē ritīga čakarēšanas. Ar parasto skuvekli, nu tādu pieklājigo ne tos lētos un pa sauso un aiziet !

Nav tik traki gar olam, bet tāds profiņš jau jutos, ka apm pustundas rūpīgo skūšanu gribēju pārvērst pa 10 min un mazāk, tad nu jāāā

iegriezu locekli nedaudz, bet nu pie pašas pamatnes, sākuma neko neko nejutu nu vispār jau neko nejutu , bet kad ieraudzīju asinis

domāju pizdāā miršu vai arīī loceklis nelietojams varēšu mest āra, bet nu pārgāja tecēt un viss ok tik maza skrambiņa :)! Pat aizskrēju noraut ķepa, lai redzētu vai viss darbojas un tad viegli uzelpoju! No tās reizes tikai pa mierīgo un viss ir, kā vajag!

Nu vispār nav jau jāskuj uz liso, bet var arī džungļus tā uz minimumu samazināt un daru to, jo ir patikami pēctam. Viss tur tāds svaigāks

un netraucē tās milzīgas kūsas , un arī kad kūsas ir minimālas tad ir kūūl viņš ar tāds dižens izskatas !

Tā kā uz priekšu TIKAI TĀ PA MIERĪGO !

A++++ would read again.

mino, neuztraucies, es informāciju par pautu skūšanu neievācu praktiskos nolūkos :)

Dj stay - nesāpēja? Tā vaska huiņa man galīgi nepatīk, man vienreiz for the sake of experiment tika uz pleca viņa uzlikta, sāp nevis stipri bet vienkārši pretīgi, turklāt man šķiet, ka man ir alerģija pret to sūdu, saradās mazas pumpiņas.

Man jautājums skuvējiem - a jūs pakaļu arī izskujat? Man vienkārši grūti iztēloties kā to varētu izdarīt, moš jūs 2 spoguļus izmantojat?

Link to comment
Share on other sites

Šis topiks man nez kāpēc atsauc atmiņā to video, kurā čalis uzsēžas burkai, kura saplīst, un pēc tam kunkstēdams no asiņojošas pakaļas velk ārā lauskas. Laikam vaina ir manī. :)

Piedošanu par offtopiku.

Link to comment
Share on other sites

lol-cats_i-love-this-thread-so-much.jpg

Atceraties todien, pirms pirmo reizi skuvāt paduses, domājāt, ka pizģec cik tas būs sāpīgi, asiņu pirts momentā, būs jāsauc ātrie utt., bet beigās nebija nemaz tik traki? Nu vot, tā arī ir ar pautiem un dirsu. :thumbsup:

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

Man jautājums skuvējiem - a jūs pakaļu arī izskujat? Man vienkārši grūti iztēloties kā to varētu izdarīt, moš jūs 2 spoguļus izmantojat?

Es, piemēram, pašu dibenu kā tādu ar mašīnīti dzenu. Daudz vieglāk un glītāk nopulē manu dupsi.

Bet, ja runa klājas par anālo atveri, tad tur mazliet čakarīgāk ir, laigan ar laiku jau tas ir 5 minūšu jautājums.

Rekur tev soli-pa-solim pamācība: (jo es neticu, ka tu neievāc te informāciju sava dibena pārvērtībām)

1. Novelc bikses;

2. Iekāp dušā (lai nebūtu grīda jāsūc);

3. Palaid ūdeni, lai līst pāri dibencaurumam;

4. Ar kreiso pavelc kreiso dibena vaigu (tā itkā gribētu nopirsties, nevienam nedzirdot) uz ārpusi;

5. Pieliec parastu bārdas skuvekli pie pašas anālā cauruma robežas;

6. Lēnām (sākumā, kamēr iepraktizējies) velc to uz ārpusi (prom no dibenatveres)

7. Atkārto līdz kreisā puse gluda.

8. Tagad, neatlaižot kreiso dibena vaigu, sāc skūt labo caurumapkārtni (to dari uzmanīgāk)

p.s. Neskuj ar kreiso roku (ja esi labrocis). Tad gan iebrauksi auzās.

Nav par ko Cereza. :lol:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nu tā sakumā bailīgi, ka bez olas palikšu utt Bet nē viss OK Nopirku kaut kādu tur vasku un tās uzlīmes un tad draudzene, kā traka klupa virsū :D Tgd tādi gludi pauti (mm) :D

minets bija? ja nee, tad i have bad news for you :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Es, piemēram, pašu dibenu kā tādu ar mašīnīti dzenu. Daudz vieglāk un glītāk nopulē manu dupsi.

Bet, ja runa klājas par anālo atveri, tad tur mazliet čakarīgāk ir, laigan ar laiku jau tas ir 5 minūšu jautājums.

Rekur tev soli-pa-solim pamācība: (jo es neticu, ka tu neievāc te informāciju sava dibena pārvērtībām)

1. Novelc bikses;

2. Iekāp dušā (lai nebūtu grīda jāsūc);

3. Palaid ūdeni, lai līst pāri dibencaurumam;

4. Ar kreiso pavelc kreiso dibena vaigu (tā itkā gribētu nopirsties, nevienam nedzirdot) uz ārpusi;

5. Pieliec parastu bārdas skuvekli pie pašas anālā cauruma robežas;

6. Lēnām (sākumā, kamēr iepraktizējies) velc to uz ārpusi (prom no dibenatveres)

7. Atkārto līdz kreisā puse gluda.

8. Tagad, neatlaižot kreiso dibena vaigu, sāc skūt labo caurumapkārtni (to dari uzmanīgāk)

p.s. Neskuj ar kreiso roku (ja esi labrocis). Tad gan iebrauksi auzās.

Nav par ko Cereza. :lol:

:lol: kā jau teicu, mani nolūki nav praktiski, tīri intereses pēc. Es savu mūžu tur skuvekli klāt nebāztu.

Link to comment
Share on other sites

cerezai ir uzdevums! :blehh:

edīte: ffs jo ilgāk skatās uz to smaidiņu, jo perversāks viņš paliek. :blink:

True. Man gan nav ne mazākās vēlmes ar skuvekli tuvoties jebkurai pakaļai :unsure: Man trīc rokas :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...