Jump to content
GIGN Forum

Epilācija


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

te vnk liela daļa laikam nav dzirdējusi par depilācijas krēmu, tapēc jau ar skuvekli tuvojas kur nevajag :) es nerunāju par kaut kādu vasku and shit. Ir taču čupa krēmu, uzklāj, 5min paturi, pēc tam jau spalvas pašas noiet ;)

Link to comment
Share on other sites

te vnk liela daļa laikam nav dzirdējusi par depilācijas krēmu, tapēc jau ar skuvekli tuvojas kur nevajag :) es nerunāju par kaut kādu vasku and shit. Ir taču čupa krēmu, uzklāj, 5min paturi, pēc tam jau spalvas pašas noiet ;)

it sevišķi ar sērskābi, tikai pēc tam āda drusku krunkuļaina, bet galvenais, lai jau čalim palīdz. Vispār foršs topiks, spēļu forumā prasīt kā skūt kājas, varēja kāds ielikt topiku par to kā noskūt olas nezaudējot bērnus.

Link to comment
Share on other sites

pēc tam jau spalvas pašas noiet ;)

Un krāns arī. :)

Minority, ja nav noslēpums, cik bieži tu skuj savu dibengalu, lai nesanāk tā kā tajā stāstā par rugājiem un asām izjūtām staigājot? Vienkārši, cik noprotu, tā laikam nav tā lieta, kuru var noskūt un aizmirst uz nedēļu vai divām neizjūtot diskomfortu kā kules/padušu gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Un krāns arī. :)

Minority, ja nav noslēpums, cik bieži tu skuj savu dibengalu, lai nesanāk tā kā tajā stāstā par rugājiem un asām izjūtām staigājot? Vienkārši, cik noprotu, tā laikam nav tā lieta, kuru var noskūt un aizmirst uz nedēļu vai divām neizjūtot diskomfortu kā kules/padušu gadījumā.

Tici vairāk debīliem stāstiem :D

Link to comment
Share on other sites

Par debīlu tu domā cash ievietoto vēsturiski mītisko savārstījumu, kurš daudziem kalpo kā gaisma tuneļa galā un dzīves moto vai minority pamācību? Ja par pirmo gadījumu, tīri loģiski domājot - tādam arī vajadzētu būt rezultātam, ja skūšanu neveic katru dienu un no rītiem neiesmērē āni ar kartupeļu cieti, lai nesvīst. :)

Link to comment
Share on other sites

A++++ would read again.

mino, neuztraucies, es informāciju par pautu skūšanu neievācu praktiskos nolūkos :)

Dj stay - nesāpēja? Tā vaska huiņa man galīgi nepatīk, man vienreiz for the sake of experiment tika uz pleca viņa uzlikta, sāp nevis stipri bet vienkārši pretīgi, turklāt man šķiet, ka man ir alerģija pret to sūdu, saradās mazas pumpiņas.

Man jautājums skuvējiem - a jūs pakaļu arī izskujat? Man vienkārši grūti iztēloties kā to varētu izdarīt, moš jūs 2 spoguļus izmantojat?

Nu es ieliku lupatu mutē kad rāva :D Sākumā nu tāāā... Kad tur 4x reizes uzrāva vairs tik ļoti nesāpēja ;)

Link to comment
Share on other sites

Par debīlu tu domā cash ievietoto vēsturiski mītisko savārstījumu, kurš daudziem kalpo kā gaisma tuneļa galā un dzīves moto vai minority pamācību? Ja par pirmo gadījumu, tīri loģiski domājot - tādam arī vajadzētu būt rezultātam, ja skūšanu neveic katru dienu un no rītiem neiesmērē āni ar kartupeļu cieti, lai nesvīst. :)

Laikam pirmo. To, kurš vecs kā Rīga.

Link to comment
Share on other sites

cash ievietoto vēsturiski mītisko savārstījumu, kurš daudziem kalpo kā gaisma tuneļa galā un dzīves moto

Skaidrībai - stāstu ievietoju, jo tas bija related.

Sevi trimmerēju ar matu mašīnīti, olas vēl mentāli nav gatavas žiletei.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija reāli related, jo es viņu esmu pieņēmis kā vienu no dzīves gudrībām - nekad neiedomāties skūt dibengalu. Tāpēc arī esmu tik ieinteresēts redzot, ka tepat netālu tomēr ir kāds, kas to dara. Matu mašīnīte mēdz ieraut spalvas, es tomēr uzticos kvalitatīvam skuveklim un ziepēm. Jā, un neskujiet uz paģirām, Dieva dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Minority, ja nav noslēpums, cik bieži tu skuj savu dibengalu, lai nesanāk tā kā tajā stāstā par rugājiem un asām izjūtām staigājot? Vienkārši, cik noprotu, tā laikam nav tā lieta, kuru var noskūt un aizmirst uz nedēļu vai divām neizjūtot diskomfortu kā kules/padušu gadījumā.

Ne biežāk kā vienu reizi mēnesī. Moš pat divus. Es tā pat neatceros, kad pēdējo reizi darīju, značit nav bieži. :)

p.s. - nekādas ziepes nelietoju tajā procesā. Viss ir ok bez liekām ķīmijām.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Par epilāciju kaut kā nepiedomāju. Kad ir laiks un nav slinkums, tad atbrīvojos no liekā apmatojuma, bet man te tāda vēlēšanās uzjautāt dāmām. Bikini zonas vaksācija esot daudz sāpīgāka nekā tetovējums, as I heard.

Kā tur īsti ir? :)

Link to comment
Share on other sites

Par epilāciju kaut kā nepiedomāju. Kad ir laiks un nav slinkums, tad atbrīvojos no liekā apmatojuma, bet man te tāda vēlēšanās uzjautāt dāmām. Bikini zonas vaksācija esot daudz sāpīgāka nekā tetovējums, as I heard.

Kā tur īsti ir? :)

Nu es no saviem pirmavotiem(mana dāma)zinu teikt,ka bikini zonas vaksācija esot fucking sāpīgāka,taču pēc garākas diskusijas,nospriedām,ka tas arī atkarīgs uz kuras vietas ir izvēlets tetovējums-viņai personīgi ir virs(uz) potītes,bet potītei ir principā tuvu kauls ādai,līdz ar to fig saprast!

Link to comment
Share on other sites

Par epilāciju kaut kā nepiedomāju. Kad ir laiks un nav slinkums, tad atbrīvojos no liekā apmatojuma, bet man te tāda vēlēšanās uzjautāt dāmām. Bikini zonas vaksācija esot daudz sāpīgāka nekā tetovējums, as I heard.

Kā tur īsti ir? :)

Man tetoveejums ir uz gurna/dibena, neko nejutu. Uz bikini vaksaaciju eju jau 5o gadu un veelaizvien nedaudz apraudos :D So, jaa, ir saapiigaak.

Link to comment
Share on other sites

Es, piemēram, pašu dibenu kā tādu ar mašīnīti dzenu. Daudz vieglāk un glītāk nopulē manu dupsi.

Bet, ja runa klājas par anālo atveri, tad tur mazliet čakarīgāk ir, laigan ar laiku jau tas ir 5 minūšu jautājums.

Rekur tev soli-pa-solim pamācība: (jo es neticu, ka tu neievāc te informāciju sava dibena pārvērtībām)

1. Novelc bikses;

2. Iekāp dušā (lai nebūtu grīda jāsūc);

3. Palaid ūdeni, lai līst pāri dibencaurumam;

4. Ar kreiso pavelc kreiso dibena vaigu (tā itkā gribētu nopirsties, nevienam nedzirdot) uz ārpusi;

5. Pieliec parastu bārdas skuvekli pie pašas anālā cauruma robežas;

6. Lēnām (sākumā, kamēr iepraktizējies) velc to uz ārpusi (prom no dibenatveres)

7. Atkārto līdz kreisā puse gluda.

8. Tagad, neatlaižot kreiso dibena vaigu, sāc skūt labo caurumapkārtni (to dari uzmanīgāk)

p.s. Neskuj ar kreiso roku (ja esi labrocis). Tad gan iebrauksi auzās.

Nav par ko Cereza. :lol:

GIGN. We even have tutorials how to shave your anus. x)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...