Jump to content
GIGN Forum

Es Pa Uk Chill


emt+
 Share

Recommended Posts

Haha, spēcīgi pozitīva attieksme te dažiem. Protams, ka ērtāk ir sēdēt krēslā, audzēt alus vēderu un fleimot uz visiem pēc kārtas, te vismaz cilvēks cenšas kaut kā mazliet produktīvāk pavadīt savu brīvo laiku, kas vien jau ir apsveicami. :)

Par video - 2:47 forši izgāji no situācijas, malacis. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pediņš - ar melnu huiņu ausī(s), deru ka tavā dzīvē nevienas meitenes nav bijušas tikai bmx'a stūrē pipelē

ps. man ari pohuj

Tu esi nožēlojams ;) Tik zini, kā visiem braugt augumā, gan jau ka pats savā dzīvē pīzdu neesi redzējis.

Un ja kas tas ir sporta veids ;) Viņš vismaz ar tādu nodarbojas :)

Link to comment
Share on other sites

Tu esi nožēlojams ;) Tik zini, kā visiem braugt augumā, gan jau ka pats savā dzīvē pīzdu neesi redzējis.

Un ja kas tas ir sporta veids ;) Viņš vismaz ar tādu nodarbojas :)

baigais sports ar bmx'u braukt, tad salīdzinājumam labāk golfu spēlēju kuru arī neuzskatu par sporta veidu

ps. atrodi draudzeni, tad tādus teicienus vismaz fakinais bērns nelietosi

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

baigais sports ar bmx'u braukt, tad salīdzinājumam labāk golfu spēlēju kuru arī neuzskatu par sporta veidu

ps. atrodi draudzeni, tad tādus teicienus vismaz fakinais bērns nelietosi

Es savos bērnu gados esmu gudrāks par tevi ;) Tu jau vien māki, sēdēt un malku cirst. Starp pleciem vien ir tik 4.Klases (sun)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tu esi viens aprobežots daunis?? Tavai zināšanai arī šahs un pokers mūsdienās skaitās sportaveidi. Tos varētu nepieskaitīt sportam, bet bmx ir tā sastāvdaļa.

velviens stulbenis

Link to comment
Share on other sites

Tu esi viens aprobežots daunis?? Tavai zināšanai arī šahs un pokers mūsdienās skaitās sportaveidi. Tos varētu nepieskaitīt sportam, bet bmx ir tā sastāvdaļa.

Cik man zināms: šahs ir galda spēle, un pokers ir kāršu spēle. Nezinu, kopš kuriem laikiem tie ir pieskaitāmi par sportu. Tad jau es varu sēdēšanu krēslā vai gulēšanu gultā arī nosaukt par sportu - tik pat daudz fiziskas aktivitātes kā iepriekš minētajos.

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms: šahs ir galda spēle, un pokers ir kāršu spēle. Nezinu, kopš kuriem laikiem tie ir pieskaitāmi par sportu. Tad jau es varu sēdēšanu krēslā vai gulēšanu gultā arī nosaukt par sportu - tik pat daudz fiziskas aktivitātes kā iepriekš minētajos.

Vari apstriideet vai nee, bet taa nu tas ir, shahs un dambrete skaitaas pie sporta veidiem, pats agraak braukaaju pa saceneem, zinu uz 100%. Lai arii cik diivaini un pastulbi neliktos, bet ta ir :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...