Jump to content
GIGN Forum

Pubers Vs. Pros


andRe
 Share

Recommended Posts

Radās ideja, varētu uzrīkot gignā pubers vs. pros eventu, lai mazliet atdzīvinātu gignu.

PUB komandu varētu pārstāvēt spēlētāji bez īpašas 6x6 pieredzes, komandā būtu 9 spēlētāji - klases limits 1.

PRO komandu varētu pārstāvēt spēlētāji ar 6x6 pieredzi. Klašu limiti:

Scout - 2

Soldier - 2

Pyro - 1

Demo - 1

Heavy - 1

Enginieer - 1

Medic - 1

Sniper - 1

Spy - 1

* Visiem spēlētājiem, kas piedalās, jābūt gignā zināmiem spēlētājiem.

* Varētu izspēlēt 3 kartes - pl_badwater, cp_badlands, cp_gravelpit.

* STV

Tā teikt, uzrīkot un pašaudīties 4fun, pirms vasaras.

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es piesakos uz demo!

edit; puberos

sākumā apspriežam ideju, kā tādu. Pēctam domāsim par komandām un tu esi pieredzējis spēlētājs, tev būtu pēc idejas jāatrodas 2. pusē.

Link to comment
Share on other sites

* Visiem spēlētājiem, kas piedalās, jābūt gignā zināmiem spēlētājiem.

Būs pagrūti savākt 15 zināmus spēlētājus, no kuriem 6 spēlē profesionālā līmenī. Pat ja tas izdosies, noorganizēt vienu datumu būs gandrīz neiespējami, ņemot vērā, ka daudziem ir eksāmeni (lasi - gada beigas), kā arī pavasara/vasaras/siltā laika faktors.

Katrā ziņā esmu par, varu tikt nedēļas nogalēs. Piesakos uz PUB pyro.

Vai gadījumā nav vieglāk kādu vakaru iemest steam paziņojumu, ka gign tf2 serverī notiek BLOODY MASSACRE PARTY?

Link to comment
Share on other sites

Būs pagrūti savākt 15 zināmus spēlētājus, no kuriem 6 spēlē profesionālā līmenī. Pat ja tas izdosies, noorganizēt vienu datumu būs gandrīz neiespējami, ņemot vērā, ka daudziem ir eksāmeni (lasi - gada beigas), kā arī pavasara/vasaras/siltā laika faktors.

Katrā ziņā esmu par, varu tikt nedēļas nogalēs. Piesakos uz PUB pyro.

Vai gadījumā nav vieglāk kādu vakaru iemest steam paziņojumu, ka gign tf2 serverī notiek BLOODY MASSACRE PARTY?

Zem PRO komandas būs vienkārši 6x6 pieredzējuši spēlētāji, kuri prot šaut, stiprā puse šai komandai būs pieredze un teamwork.

Zem PUB būs vienkārši puberi.

EDIT: Beidzat pieteikties komandās :D, ja pasākums notiks, tad tiks izveidoti atsevišķi topiki.

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Lai izsakās macho, worms, vēl pāris viedokļi, tad domāsim par komandām.

Nav jēgas neko vēl dalīt...pirms nav vēl servera, uz kā pasākumu rīkot.

Domāju, ka šo varētu uz nākošo weekendu ātrākais, tākā laika vēl ir daudz.

Par komandu dalīšanu - kā jau onamons minēja, nepieciešams savākt nedaudz pārāku PRO komandu(pēc komandas skill līmeņa), jo tomēr spēle būtu 6v9. Katrai komandai varētu būt viens kapteinis, PRO komandas kapteinis komandu nokomplektētu pēc saviem ieskatiem. PUB komandu varētu savākt no pārējiem gribētājiem izveidojot jaunu topiku(to varētu sākt darīt, kad PRO komanda būtu jau nokomplektēta), kur pietiektos visi, kam ir vēlēšanās.

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

uubers

natijs

blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bļa, kur es? veselas 3,5 reizes esmu 6x6 spēlējis!!!11111oneone!

p.s.

ideja jau forša, pilnīgi jāsabīda PC ar tf2, lai varētu puberu lokā ielaist cūkam svinu sejā. Vai arī pacepināt cūku uz lēnas uguns. Vai arī uzpaipot cūku nahren debesīs.

Link to comment
Share on other sites

lkm jau pie pr0 būtu jāiet, bet es esmu tikai top 100 apakšgalā :(

mīkstais, mans un cūkas skills ir tāds, ka mums ir savs tops izdomāts, ko redzam tikai mēs un vēl ursis.

Ja nopietni, cik tālu šī ideja ir pavirzījusies? Jāsāk jau pirksti iesildīt, metot savvaļas cūkām ar granātām?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...