Jump to content
GIGN Forum

Pubers Vs. Pros


andRe
 Share

Recommended Posts

Izskataas ka taalaak par trollwars shis pasaakums netiks - zheel.

Ja nu ir kaads kas tiesham sho veelas iistenot - add me on steam - es labpraat novaaktu puberu tiimu [ja ir kaads cits kursh to grib uznjemties - piesakos par medu]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

23:57 - Kinyu: Cūka ir foršs, un es no viņa gribu bērnus.

amidoinitrait

TU ESI STULBS KRĀNS.

TU DEGRADĀCIJAS PĒDĒJĀ STADIJA , ATCERIES PAR, KO IET RUNA TOPIKA SĀKUMĀ ?

NOLĀPĪTĀ BAKTĒRIJA, AIZEJ NOSLĪCINIES KAMĒR ŪDENS VĒL AUKSTS !

Par tēmu... Nekad neesmu piedalījies tādos GIGN pasākumos , bet ja izdotos izveidot , gribētos piedalīties ;)

Link to comment
Share on other sites

TU ESI STULBS KRĀNS.

TU DEGRADĀCIJAS PĒDĒJĀ STADIJA , ATCERIES PAR, KO IET RUNA TOPIKA SĀKUMĀ ?

NOLĀPĪTĀ BAKTĒRIJA, AIZEJ NOSLĪCINIES KAMĒR ŪDENS VĒL AUKSTS !

Par tēmu... Nekad neesmu piedalījies tādos GIGN pasākumos , bet ja izdotos izveidot , gribētos piedalīties ;)

umad ? :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

ja godiig man veinalga vai gign event vai nee. uztaisiit visu smuki un tad fails - nav jeega.

tauta piesakaas pie maniim uz pub team :) serveris kur speeleet buus - izmeegjinaasim kaa tas viss vareetu noriteet - buus labi - var taisiit nopietnaak :>

Link to comment
Share on other sites

ja godiig man veinalga vai gign event vai nee. uztaisiit visu smuki un tad fails - nav jeega.

tauta piesakaas pie maniim uz pub team :) serveris kur speeleet buus - izmeegjinaasim kaa tas viss vareetu noriteet - buus labi - var taisiit nopietnaak :>

Cik es nopratu, tad līderi būs - mačo un andree. Tā kā, pie Tevis nebūs nevienam jāpiesakās.

Mačo - pub

Andree - "pro"

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Es kaut ko iepostoju, un man tika atbildēts - es valdu pār internetu! Un reizē ar internetu es pārvaldu cilvēkus - garā vājus, tas tiesa, bet karā uzvarēs ne tas, kas kaislīgāk cīnijies, bet tas, kas pildījis augstākstāvošā norādījumus kā kalps. Kas gan ir tūkstošu kaisle pret miljonu aklu paklausību? Es jūs vedīšu pretī uzvarai, to jums es solu! Tikai atcerieties - es nebūšu tāds vadonis, kādu jums vajag, bet tāds, kādu jūs esat pelnījuši. Tā ir lēmuši interneta dievi, un es zinu, ka jūs būsiet ar to mierā, jo par maz spara ir jūsu tukšajās dvēselēs, lai stātos pretī manai un reizē jūsu dievu spēcīgajai rokai, un tagad - uz priekšu, nesiet man uzvaru, nežēlojiet nevienu!

Link to comment
Share on other sites

Da bļe, viņš spēlē labi. Nebūtu viņš šo visu uzsācis, nebūtu šeit nekādas apspriedes.

GTFO vai samierinies.

Kuš, kuš. Gaidam Macho un Wormu! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...