Jump to content
GIGN Forum

Modern Warfare 3


rusty
 Share

Recommended Posts

Runājot par SP,šogad FPS SP karaļi manā skatījumā būs Deus Ex:HR, Seroius Sam 3:BFE, un Duke Nukem:Forever,lai cik smuks būtu BF3, nostaļģija no 3 iepriekšminētajām pārspēs to jebkurā aspektā.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Runājot par SP,šogad FPS SP karaļi manā skatījumā būs Deus Ex:HR, Seroius Sam 3:BFE, un Duke Nukem:Forever,lai cik smuks būtu BF3, nostaļģija no 3 iepriekšminētajām pārspēs to jebkurā aspektā.

PSDC, es ieejot Wikipedia lapā tikko atklāju, ka Duke Nukem: Forever būs uz XBOX un PS3, bet PC nav minēts. Kas tik tiešām nebūs uz PC šīs spēles?

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

pa treileri.

set pieces ir labi. subway it īpaši kruts varētu būt. + augstas cerības, ka germany misijās varētu būt kautkas kā černobiļas no pirmā cod4 - snaiperēšana un vispār stealth.

pieņemu, ka grafika tiks uzlabota šajos 4 mēnešos un nepaliks tas ko redz treilerī, jo izskatas pēc pirmā mw. kas gan velaizvien nav tik novecojis - smukākie granātu sprādzieni ever. right, BRINK? *wink wink*

P.S boring, atpisies ar savu BC sūdu vislaik. nah vislaik taisīt fleimu starp spēlētājiem? šis topiks ir tiem, kam MW3 interesē, nevis tev, kurš domā, ka mani (vai kādu citu) rausta cik BC labs/slitks ir tavā skatijumā.

ja vēlies sāc savu topiku priekš BC3, kur varēsi celt debesīs spēli cik uziet.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku ka tas BC2 bija labs, sūds arī... Vnk esmu iemācījies ka spēles vairs nevajag tā gaidīt kā agrāk... Tagad netaisa spēlēs publikai, spēles taisa kabatai... kā jau visu...

Link to comment
Share on other sites

personīgi es mw3 negaidu. Pietika ar vilšanos no mw2. CoD franchise jau sen nav nekas īpašs manās acīs. katru gadu viens un tas pats bullšits.

par black ops īdēja tie, kuri gribēja spēli iekš kurā var 5 minūšu laikā tikt līdz augstākajai prestižai ar visiem ieročiem izmantojot palīgprogrammas. aplauzās, tādēļ arī īdēja. Spēle kā tāda manuprāt ir līdz šim labākā no CoD daļām, bet tāpat ir apnikusi. Es pašlaik spēlēju BF: BC2

Link to comment
Share on other sites

Black ops man likas isteniba baigi viegls nu ta pati pedeja misija kas bija zemudene bija jaaa.. :D

Nu tgt ta paspeleju L4D2 un Dirt 2

Tik zel ka neviens neuzzinas kads butu bijis GTA V jo vins 2013 01.01.01 kip iznaks :D

Un to Diablo III ari nesagaidis :D

Tgt vispar nau ko tadu spelet :ermm:

Edited by WeeD
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mazliet vairāk izlaiduši.

krievi ieņēmuši ņujorku :)

storijas laikam as epic as ever.

ā nē..to jau izdarija ar balto namu :D mby kautkā interesanti tas viss turpinās :)

prieks redzēt, ka spec ops atgriežas. iekš mw2 tikai vienu misiju uz 3 zvaigznēm nevarēju dabūt ;(

links uz video

P.Saimons Peggs rulē :)

P.S mby izklausas dīvaini, bet mani interesē mw3 storijs. normāls noziedzinieks aizmucis + ahūnais karšs notiek un tev viņš jāatrod lai to apturētu :)

piemēram, man riktīgi piedur - viss notiek episki :) tik žēl bij ka iekš mw2 Ghost nošāva :(

P.P.P.S komenti lol :superlol:

COD2 called, it wants it's engine back.

Oh, and COD4 sent a text "What have they done? FML!" *suicide*.

jam...pagiadām vel izskatās, ka bf3 saliks mw3 10:1. vel jau laiciņš gan ir. kr4 SP es gribu iziet. redzēs kā jutīsies, bet vel neko neesmu redzējis, kas litku man viņu tiešām būt gatavam pirkt. :unsure:

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...