Jump to content
GIGN Forum

Modern Warfare 3


rusty
 Share

Recommended Posts

Nu ja ta padoma. Codu perk visi. Visas konsoles ir parbaztas ar coderiem. Un kapec? Tapec ka vinsh ir vaigi viegli apgustams. Kad piemeram izgaja black ops, mes panjemam divus turnirus (naudas izteiksmee katrs dabuja ap divsimts par katru) un mus sauca par chiteriem. Bet pats jautrakais bija tas, ka mes pavadijam ap desmit stundam katrs sPeelee pirms tiem turniriem , bet ienaidnieki ap 40 katrs. Ar to pashu bfbc nebija tik viegli. Kad izgaja vietnam, nacas sutkaam seedeet lai kaut ko vinnet ( liidz epsilon saprata ka nav demo un sapirka chiitus)

Link to comment
Share on other sites

borin. kapēc tu nesaproti, ka visiem pohuj tavs skils? srlsy. nevaru iedomāties nevienu, kam šeit tas interesētu un vel jo vairāk - ietekmētu viņu viedokli pa spēli.

tev tiešam liekas, ka kāds teiks "eu..tas bor1ng nice rukā BF, un viņs teica, ka cod tikai retardi spēlē...tad jau labāk nepirkšu šo spēli, jo redz bor1ing to sacija!!!"

palūgšu tevi kārtējo reizi atpisties no šī topika, ja tavi vienīgie sūda argumenti būs pa skill starpībām starp spēlēm, kas šajā brīdi ir 90% no taviem postiem šinī topikā.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čau, mani sauc b0r1ng un es spēlēju riktīgas veču spēlītes: bc&bf. Jūs visi gan esat sīki perdeļi, kuri spēlē CoD a.k.a. spēlīte priekš sīkajiem. Esmu uzvarējis tādus un šitādus veču turnīrus iepriekš pieminētajās vīrišķīgajās spēlēs.

tl;dr: Es esmu lašara

Link to comment
Share on other sites

Redzi boring, manuprāt, lielākajai daļai, tajā skaitā man, ir tikai prieks, ka tu esi tik pieredzējis un veiksmīgs geimeris, pietam vēl daudzās spēlēs.

Taču iemesls, kāpēc tu visiem esi Citas Spēles sadaļā piegriezies jau, ir tas, ka tu par spēlēm runā tā itkā tu būtu pasaules epicentrs, pilnībā ignorējot to, ka spēles tiek veidotas miljoniem cilvēku, kuriem ir ļoti atšķirīgas prioritātes, nevis tikai tev un tavām iegribām.

Tas, ka spēle nav domāta tev, nenozīmē, ka spēle ir sūds.

Kad sapratīsi šo un norāpsies no sava torņa, tavus postus kāds arī ņems par pilnu un tev nevajadzēs domāt, ka tērē lieki laiku, kaut ko mēģinot pateikt. :)

Edited by ~ jeyna ~
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

visi šodienas codi ir tādi paši kāds bij pirmais! sīkas atšķirības tik!

kur tava kāmja (no offence Kāmim) smadzene spēj slavināt vienu, kamēr tā noliek pārējos?

really? its like saying "i love ice cream, but i just fucking hate ice cream cakes - fuck them!"

Link to comment
Share on other sites

Now, after listening to players, IW and Sledgehammer will try the first method again. Modern Warfare 3 will feature free, run-it-yourself COD4-style dedicated server support because the hardcore fans have been very clear (if not terribly polite) in their feedback. As the saying goes, give the people what they want. I’m happy to see it.

:)

http://gsngaming.com/blog/2011/08/17/modern-warfare-3-getting-dedicated-servers-for-pc/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OMFG!!!!! vinji to izdarija. 1999 GADA DZINEJS BUUS UZ 2011 gada speles. Njaa, un jogurt, vnk tik daudz sajusmas no fanboju puses bija. BEt kaa jau tika teikts ieprieksh - cod ir galigi sachakarets pec Mw2 (nu godigi jau pec MW1, bet mw2 bija kaut cik spelejams vel)

Link to comment
Share on other sites

izskatas pēc mw2. un mw2 izskatas velaizvien ok.

es pieņemu, ka varētu būt iemesls kapēc viņi pārāk (vismaz pēc izskata) nav upgreidojuši grafiku.

priekš BF3 drošvien ~50% pircēju būs pc jaapgreido, jo tas zvērs izskatās, ka rīs nenormāli + ja vel 64 pleijeru mapes būs.

iespējams mw apzinās, ka daudzi to nevarētu atļauties un iespējams tapēc arī atkristu šiem pircēji.

piem. bf3 es offic nepirkšu tikai tapēc, ka zinu, ka man nav tādas tehnikas un naudas lai tagat to atļautos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...