Jump to content
GIGN Forum

Modern Warfare 3


rusty
 Share

Recommended Posts

Tas pierāda, ka pasaule iet uz galu, tā pat kā visi iSūdi, kur vienu un to pašu produktu pērk vēl un vēl un laimīgi čurā biksēs, jo viņam arī tagad ir viens. rusty nesaproti, ka tā spēle ir sūds, nav neviens arguments, kas pierādītu, ka tā nav. Biiberam ir visvairaak viewi youtubaa, tu gribi pateikt, ka viņš ir vislabākais mākslinieks.

*Protams jāpiebilst ka es te runāju par PC versiju, jo tā kā consoles gadu laikā īpaši jaudīgākas nepaliek, tad tur tas 2007 recylotais gabals vēl ir grafiski atbilstošs.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Es gribu nopirkt, bet negribās it kā izmest 32Ls uz spēli.

Skatos ir http://www.g2play.net/store/Call-of-Duty-Modern-Warfare-3-RU-Multilanguage-VPN-Activated-Steam-Key.html pa 16Ls, bet it kā tikai Krievijā var aktivizēt. Tā ir taisnība? Kāds kaut ko zin?

Gribās nopirkt, bet ne krievu versiju.

Link to comment
Share on other sites

risk. wtf? es vienkārši parādiju, ka mw atkal ir kases grāvējs. nekur neko nerakstiju pa to, ka pārdoto kopiju skaits = kvalitāte.

P.S man nav vajadzīga tava palīdzība, lai novērtētu spēli un izlemtu, kas man patīk un kas man nepatīk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

NOVILKU, IESLĒDZU, IZSPĒLĒJU PĀRIS MISIJAS - tur vispār ir fizika? Ar laivu mēģinu triekties kur iespējams, tāpat kā nfs, PILNĪGI NEKAS NENOTIEK, turpina tik braukt taisni :D šaušana - ej un ber, visas lodes lido taisni, savējiem iešaut nevar, vel pamaniju, ka pretinieki nāk mūžīgi līdz neesi ticis līdz tam punktam, kas ir parasti XX metru attālumā, ļoti realistiski :D es nemaz tālāk viņu nespēlēšu, tas ir kaut kāds addons 5 gadus vecai spēlei, vel tādu naudu prasa, laikam ķer uz muļķi, nekas jauns tur nav, izņemot ciparu 3 pie nosaukuma.

āāā viena lieta, kas man patika, spēle lika sajusties kā rembo - iemet flašu un pa defu ieskrien, saliec džekiem hedšotus :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...