Jump to content
GIGN Forum

Tbc Serveris


MrEgo
 Share

Recommended Posts

Sveik! Man pēdējā laikā ir tāds booring no wotlk (spēlēju privātos sūdus), un cik no draugiem dzirdu, cata arī paliek garlaicīga, jo nav vēl tik daudz bossu, un viens un tas pats arī ir kā ir..

Un kā nekā puse no wow spēlētājiem domā, ka TBC bija labākā ekspansija..

Tātad.. es vēlētos paspēlēt TBC, un jums pajautāt, vai kādam ir zināms kāds tbc serveris, un vai jums arī ir vēlme pamēģināt kaut kur uzspēlēt?

p.s. taisīt twinkus, un iet ar citiem ir bezjēdzīgi, jo tikai vienam no 100 cilvēkiem ir kāds 70th vai 60th čars kurus viņi doma apgearot atiecīgā līmeņa mantās.

P.S. Gribētu ar 1-3x reitiem, reidam lockautu vismaz 5dienas (ir severi kur tas ir nereāli mazs >.<), un lai nav tā ka no bossa izkrīt visas mantas

Link to comment
Share on other sites

Un vēl, lai bosiem taktikas precīzi tādas, kā uz offas ar gribās ne? :D

Paspēlēju savu daļu privātos WotLK, nu tas ir murgs, kā tie lohi uz privātajiem spēlē. Viņi novaipotu pie pirmās trash grupas jebkurā HC pat iekš WotLK, ja atbilstu offai tie mobi.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau jauki, tikai tie reiti nepārāk.. ja tu pats tur esi spēlējis.. nevari pateikt kādas instances/reidi tur normāli daudz maz strādā?

Spēlēju tur kkad pagaišvasar, kad oficiālais serveris nedaudz apnika, un gribējās atcerēties vecos, labos laikus :D Cik atceros, tad tur pārsvarā strādāja visi raidi, daži BG un arēnas arī. Bet nu bosi, tā kā uz ofa, neviens nestrādā, kā jau uz privātajiem, bet tā, serveris ir ok. Ja sāc spēlēt, neaizmirsti balsot par to serveri 3 linkos, par ko dod punktus uz tava acc, un sakrājot noteiktu daudzumu punktu, vari dabūt dažādus itemus.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveik! Man pēdējā laikā ir tāds booring no wotlk (spēlēju privātos sūdus), un cik no draugiem dzirdu, cata arī paliek garlaicīga, jo nav vēl tik daudz bossu, un viens un tas pats arī ir kā ir..

Un kā nekā puse no wow spēlētājiem domā, ka TBC bija labākā ekspansija..

Tātad.. es vēlētos paspēlēt TBC, un jums pajautāt, vai kādam ir zināms kāds tbc serveris, un vai jums arī ir vēlme pamēģināt kaut kur uzspēlēt?

p.s. taisīt twinkus, un iet ar citiem ir bezjēdzīgi, jo tikai vienam no 100 cilvēkiem ir kāds 70th vai 60th čars kurus viņi doma apgearot atiecīgā līmeņa mantās.

P.S. Gribētu ar 1-3x reitiem, reidam lockautu vismaz 5dienas (ir severi kur tas ir nereāli mazs >.<), un lai nav tā ka no bossa izkrīt visas mantas

https://www.wow-one.com/guide/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...