Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

man te jautājums bišk pa bfbc2.

reāli tiku pie portatīvā ar i5 un tagat norm var rukāt. hz kapēc rāda ping 250, bet lagu nav....mby kad māja ar džipu kādreiz ietriecas + fonā iet raķetes. bet tā ok.

kr4. man bišk nedalec pāris lietas. piem - kapēc ir tāda lieta kā vairāki setingi - as pilot, on foot, vehicle, bet ja tev on foot viena poga dara kautko, tad tu nevari likt vinai darit ko citu as pilot. kr4 ir pogas, kas var, bet spotting neatļauj. nax tā?

kā arī kā jūs činijat helīti? kādas pogas, lai norm lidotu? man ar to draņķi baigās problēms tāka meklēju standarta key-bindus lai normāli lidotu, jo tagat parasti sanāk tik kartupeļu laukus uzrakt ar viņu :D

Link to comment
Share on other sites

nu es ar defolt wasd. bet ar to nepietiek. vajag vel tās, kas regulē uz kuru pusi tu sasliec heli utt. kr4. čakars, grūti pateikt.

bfbc2 nav kautkāds free play mods, kur var praktizēties? jo SP pats lidot un mācīties ar nevar...man te stūlbi sanāca vienreiz...izlidoju āra no mapes ar pilnu heli un tīmu atvācu :superlol:

kā arī varakt ieteikt serverus kuros tusējat parasti? es pagaidām "Old man gaiming" biežāk esmu iegājis, bet parasti uz haļavu eju kādā..

Link to comment
Share on other sites

izmantoju WASD + bultiņas, lai lidotu ar heli. daudzreiz vieglāk nekā ar WASD + pele.

Vispār jau ar peli ir daudz vieglāk lidot jau kopš BF2, jo vieglāk izmantot visas fīčas, piem spotings, BF2 TV raķete. Un ir daudz labāka manevrēšana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rusty...

  • OS: Windows Vista or Windows 7
  • Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
  • RAM: 2GB
  • Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card.
  • Graphics card memory: 512 MB
  • Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

p.s šīs ir minimālās.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

pēc visa ko no interneta info esmu spējis sakasīt ir tas ka uz low 1680X1050 DX10 vajadzētu pavilkt.

teorētiski. jaunu kompi vai jaunas daļas nav iespējams dabūt, jau tā ir dziļa finansiāla krīze, kura turpinās 10 gadus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...