Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Es nezinu, kas par gļuku, bet man tas pats frīzs ir, kas uz bf bc2... Metro kartē nav, bet kur ir lidmašīnas, tanki un pārējie pričendāļi - aidā PC FREEZE. Common, srsly? jau uz bc2 izmēģināju n-tos variantus to izlabot, bet nekā.

a un jā, nezinu vai ir fakes, bet ja nē, tad čista lol.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kas par gļuku, bet man tas pats frīzs ir, kas uz bf bc2... Metro kartē nav, bet kur ir lidmašīnas, tanki un pārējie pričendāļi - aidā PC FREEZE. Common, srsly? jau uz bc2 izmēģināju n-tos variantus to izlabot, bet nekā.

Tev windows 7 are kādu kraku, ne? piem. removeWAT? Ja jā, tad tas arī ir iemesls, man tas pats bija, noņēmu kraku un frīzu nebija.

Starpcitu, launch treileris:

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau te bija pieminēti kaut kur Origin lietotāj vārdi ,bet tas bija betas laikā...

tātad, tie, kuri ir iegādājušies šo spēli, varētu padalīties ar lietotāj vārdiem vai arī pievienot mani (ja ir vēlēšanās) - BrockFSamson

Varētu kādu vakaru uzšaut kopā :)

Link to comment
Share on other sites

hmm..tad uz steam, nu tā kur ir visas spēles nemaz nebūs? Bļin ja tā, tad točna būs jāņem no boringa, gribējās tā skaisti, lai viss ir uz stīma :|

Nebūs, bet, manuprāt, tak varēja kaut kā tās spēles, kas nav Steam pārdošanā, arī ielikt kaut kā steam listē, lai rādās.

Es gan domāju, ka tas ir lieks pisaks, bet cilvēkiem jau patīk, ka viss stāv smuki listē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...