Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Ja pareizi saprotu to DirectX, tad 11 sāk darboties uz ultra settingiem, visi tie x2, x4 papildinājumi.

Dual Core jau ir novecojusis procesors, (it īpaši priekš BF3) man @ 3GHz un 1gb video karti ar nemaz tik labi neiet x(

Link to comment
Share on other sites

Nebiju domājis, ka minimum requirments, būs tik slikta kvalitāte, tad jēga vispār tādam minimum requirments!

Kas man tad būtu jāpmaina lai ietu Battlefield 3?

Manējie Dati

Processor : Intel Dual Core E5300 2.6Ghz

Memory: 2 GB

Hard 20 GB

Graphic card Nvidia Gforce 9500GT DirectX 11 512 RAM

Sound card Realtek High Defination

Video kartes atmiņa 1 GB

Cietais 512

????????????????????????????

Edited by AntiDepresants
Link to comment
Share on other sites

Vai tas ka spēlē skaņa raustās arī varētu būt saistīts ar proci, vai varbūt jānomaina skaņas karte arī krutāka?

Kādu prociieteiktu, protams nedārgu bet tieši no intel proci??

TOP 5 Processori http://computershopper.com/components/processors/top-5-performance-processors

Edited by AntiDepresants
Link to comment
Share on other sites

es vispār neredzu dižu jēgu tur kaut ko domāt, jo jāmaina ir gandrīz viss.

Datoru pirku pirms diviem gadiem, sanāk ik pēc 2 gadiem visas kiškas jāmaina? Nez visas spēles man gāja normāli, gan DEUS ex human revolution, NFS unleashed 2, COD, un Rage, nu praktiski visas, un te pēkšņi iznāca iznīcinātājs BATTLE FIELD 3, kura grafika nemaz neizskatījās tik kruta.

Edited by AntiDepresants
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu nopirkt datoru pirms diviem gadiem un nopirkt jaudīgu datoru pirms diviem gadiem ir divas dažādas lietas. Kā arī bf3 nav tik grafiski kruts, cik viņš ir milzīgs platumu ziņā. Tur divi karogi aizņem visu lielāko cod karti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cerēt uz tādu spēli ar labu fps bez quad-core ir smieklīgi. Vai r vajadzīgs vismaz labs divkodolnieks i3 vai i5 līmenī ar normāliem ddr3 ramiem un cilvecīgu videokarti.

Vajag quad vai labu dual cori ko klokot uz 3,6+. Viss atkarīgs no izšķirspējas, ja ir 19 collu monis ar kaut kādu 6850 būs ok. Bet dual core ir jādzen augšā un ddr3 rami neko nemaina.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...