Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

sakumā būs grūti pierast tas gan.iesaku sākumā vairāk spēlēt kharg, firestorm un caspian, jo tur darbība risinās visās frontēs un infantry tik traki nemasēs. kartes kur ir liels infantry pārsvars tev kā kājniekam būs grūti (bazaar, sharqi, karkand, metro, tehran + visas close quarters).

vēl ja tev ir premium, tad vari pamēģināt gun master - tur visi sāk no viena punkta un levelojās līdz nazītim :)

vispār žēl, ka pēdējā laikā uz zviedru serveriem maz seine crossing spēlē, mana mīļākā mape :) (droši vien nostaļģija pēc mashtuur).

Link to comment
Share on other sites

Origin diezgan kruts serviss.

Gribu piereģistrēties, ko nekad neesmu darījis. Mēģinu visus emailus, saka, ka esmu ar viņiem jau reģistrējies. Mēģinu atgūt passwordus, saka, ka nav reģistrēts accounts ar tiem emailiem.

FML. Izskatās, ka BF3 nesanāks nekad uzspēlēt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

skatījos bez skaņas, diemžēl, bet man patika.

Gribās arī uzšaut, bet man tā pati problēma, kas ar bfbc2. Kompis vienk nofrīzo un nevar neko izdarīt. Pieļauju, ka video karte tomēr nevelk :D

Link to comment
Share on other sites

Ja nepateiksi savu ingame niku 2 dienu laikā, norausi banu forumā par lieku diršanu. Esmu atskatījies uz šiem kompjūteru, telefonu, spēļu un tanku "pircējiem". Ja nav ko teikt, tad nesaki (pētot tavus postus forumā).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...