Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

aizies mazliet offtopic.

vispār tas ir bullshit ka spēles velaizvien maksā 60 dolārus vai 40 ls. tā tas ir kopš nintendo laikiem, bet tad bij pamats - jāveido viss kārtidžš, kas izmaksā dārgi + pats bizness vel bij jauns un nebij tik daudz roku, kas to mācētu. tad nāca CD, kas ir ahūna lētāk saražojams, bet tāpat cena palika. un tagat, kad nekas nav jāražo uzglabāšanai un jāizvedā, jo ir nets + tu maksā pa netu tās cenas ir velaizvien tādas pašas.

uzminiet cik spēle black ops šitā noplēsa? 1 milijardu. cod4 bij 0.8. es domāju ka ar tādām summām var mierīgi nolaist cenu un tāpat atļauties pārmērīgos mārketingus un reklāmas kā filmai Avatar.

P.S lol. atradu tiko statistiku. black ops atpelnija savu ieguldīto naudu pēc 1 stundas un 30 minūtēm pēc palaišanas. beigās naudu atguva ar 4 350% uzviju. spēle izmaksāja sūda 23 milijonus!!!!

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Viss, ko es dzirdu ir asaras. :)

Saksim ar to, ka BF3 maksa tikai 22 latus (limited edition).

Tapat ari visas parejas PC speles ir letakas par PS3/360.

Runajot par veco labo digital download sāpi, ka ta nav letaka par cietajām kopijām - steam tur neko nevar izdarit, jo vini nav cenas noteiceji.

Un jancho, tu neesi kaut ko aizmirsis wow topikā? Parak dume izklausies. :)

p.s. - un tas, ka activision ir lohi jau bija zinams. :) gan ar to, ka speles ir dargakas viniem un grib VEL dargakas pataisit, gan ar to, WoW ir vinu milking cow pec cash shopa ievieshanas.

p.p.s. - gruti windows 7 uzlikt? Prasibas chutne tadas pashas ka XP.

Link to comment
Share on other sites

es zinu, ka valve nenosaka cenas. tagat parasti ir 50 euro bet bij 60.

mby nometa tos 10 dēļ krīzes jo redzēja, ka visi pērk indie spēles, kas ir ahūna lētākas un riktīgi labas. nevis sūda kane and lynch, kas ir 4h gara vai terrminator, kas ar 4 stundas.

valve paši uzdeva jautājumu vai spēles nav par dārgu, kad uzlika 50% atlaidi l4d. apgrozijums uzgāja augšā pa 3 000 %. pārdeva vairāk nekā, kad pati spēle tika palaista.

kādā jēga mūsdienas ko lejuplādēt? kautkādus duke nukem forever un viss. pārējas lielās spēles iet tikai uz mulitplayer, kur ar download cauri netiksi.

P.S rekur ir ienākumu pieaugums (nevis pārdotās kopijas)no steam holiday sales, kad viņi uzliek atlaides.

10% sale = 35% increase in sales

25% sale = 245% increase in sales

50% sale = 320% increase in sales

75% sale = 1470% increase in sales

tātad sākot ar 10% atlaidi viņi jau nopelna vairāk nekā palaižot pilno cenu.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Tur bus tapat ka bc2 - paris ierochi uzreiz atverti. Piemeram ar manu veterana limeni man pat bc2 jau viss bija valjaa no pirma levela, tapat ka ar limited edition. Kas ir labs bf3 limited tad tas ir tas, ka bis kartes Karkand, Oman, sharqi peninsula. Nu un wake island. Tie kas ir bf2 fani, paljubomu grib redzet jauno karkandu.

Hwan, kad paradis multiplayeru abam spelem, sapratIsi kapec COD sux ballz

Link to comment
Share on other sites

Tur bus tapat ka bc2 - paris ierochi uzreiz atverti. Piemeram ar manu veterana limeni man pat bc2 jau viss bija valjaa no pirma levela, tapat ka ar limited edition. Kas ir labs bf3 limited tad tas ir tas, ka bis kartes Karkand, Oman, sharqi peninsula. Nu un wake island. Tie kas ir bf2 fani, paljubomu grib redzet jauno karkandu.

Hwan, kad paradis multiplayeru abam spelem, sapratIsi kapec COD sux ballz

bet vai mana iespēja preorderot ir tikai caur origin? un ja es pasūtu caur tevi, vai man būs visas tās kartes? jo negribētos pirkt atsevišķi DLC, tas jau kaut kāds bullšits.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...