Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Kur un kad tas ir bijis? Battlefield 2?

Man vienīgais, kas riebsies, būs tas, ka var apgulties...

Kā tas var riebties? Pēc BC2 man vispār bija histērijas, kad nevar NEKUR paslēpties... Vienmēr galvas gals torčī ārā...

Link to comment
Share on other sites

karoče boring pastāsti kā ar framereitiem un fps un tādām lietām. ja man uz manas vecās kastes bc2 uz medium low pavelk tad kā ir ar bf3?

Mana kaste - Phenom x4 3.2 ghz, 4gb rams, 5770 radiks ar 1gb

FPS - uz max grafikas 60 stabili

Link to comment
Share on other sites

Alfaa ir nogriezta grafika drusku. Uzsvars iet tiiri uz mehaniku un netcode, kursh ir diezgan labs. Ta ka es nezinu cik labi tev vinju vilks. Bet atsbkjiriba no bc2 vinju taisas labak optimizet prieksh pc. Un bus fps cap, lidz 60 ja nekludos. Lai visiem ietu puslidz vienadi, bet bez lagiem

Link to comment
Share on other sites

Kāds varētu varbūt iedot notestēt alfu uz pc requirmentiem. Gribu pirkt, bet baidos, ka laptops nepavilks.

Principā BC2 rullēju uz i7-2630qm, overklokotas gt540m 1gb, 6 gb rama, parasti uz mid-high.

Link to comment
Share on other sites

Tāks, paldies boring'am par iespēju notestēt. Uz 1920x1080 bija jūtams fps lagi, pēc juškas bija apmēram 10-40. Nomainiju uz 1280x720, viss gāja kā smērēts, nejutu ne mazāko fps lagu.

Daudz nesanāca paspēlēt, jo izrādās, ka alfai ir k-kāds gļuks, ka dažus ūzerus met laukā dēļ k-kāda login servera disconnecta.

Enivei mans laptops - i7-2630QM, GeForce GT540M 1gb(overclokota), 6gb rama.

Link to comment
Share on other sites

A tā nav BF play 4 free engine? lol, es vnk neticu. (Jā, sīkumus nezinu)

BESĪ JOBANAIS SPOTTINGS. Tāpēc BFBC2 spēlēju tikai hardcore. grrrr.

Edited by AmE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu jums palasīt battlefield.lv par bf3 vai arī blogus. Tur būs visādas fīčas , nekādi guļošie snaiperi nemaz nevarēs pakempot , jo ilgstoši guļot spēlētāji varēs redzēt , kā snaiperim pret optiku atspīd gaisma or smth like that. Spottingu es arī atbalstu un ienīstu hardcore, jo tur gan rushā , gan counquestā parasti ir pilni krūmi ar snaiperiem un tāpēc parasti ir arī grūti aizvest komandu uzvarā ja puse komandas sēž krūmos un kačā ranku.

Link to comment
Share on other sites

Kad karte paradi ienaidnieka poziciju uz paris sekundem. Bet bfbc paradijas ta saucamais 3d spots, kad nospototajam ienaidniekam virs galvas tas paris sekundes ir sarkans trjisturis. Vardu sakot redzi trijsturi krumos - bliez nost.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...