Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Kā tur vispār tā spawnošanās notiek? Tad es augšzemē spawnojos, tad iekš metro, neko nerubiju. AAAAA un sistēma spēles kā tāda ļooooooti atgādina Battlefield free to play.

Tu esi squaadaa veel ar 3 cilveekiem. Spawnoties vari uz vinjiem virsuu ja vinji ir atljautaa zonaa un dziivi. Un spawnoshanas nenotiek taa vnk. aarpusee vai iekshaa, Rush moudaa mape ir pa sektoriem sadaliita. 1 sektora ir 2 mcomi kuri jaauzspridzina, kad tas ir izdariits, tad naakamais sektors atklaajas valjaa un kauja paarceljas tur.. principaa viss saakas parkaa, tad paarceljas uz metro, tad uz biljeshu stendu un visbeidzot viss beidzaas pilseetaa.

Link to comment
Share on other sites

epix, ep1, jums tak win7, ja? :D

Man ļoti gribās spēlēt arī :(

jā. i3 2.4ghz, 3gb rams, ati hd 5470, domā pats vai tu gribi mocīties, jo ja uz šitādiem parametriem man tomēr prasās kas vairāk :P:D iet jau iet, bet nu es gribu vismaz high, ideālā variantā ultra, tā tomēr ir spēle, kuru nez kapēc vēlos izbaudīt arī grafiski, negrafiskai spēlēšanai ir cs.

can i run it videokartes risinājums ir, nu ķipa uzspiedu uz resolve problem un mani iedirektoja linkā, kur pārdod ''geiming'' laptopus :giggle:

p.s. bet tik un tā, vislabākais liekas battlefield 2, varēja vienkārši uztaisīt ar labāku grafiku un jaunām mapēm klāt.

visi kas grib uzspēlēt kopā - origin niks manpohujlv

man jauns unlocks, dabūju vinčīti :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

epix, ep1, jums tak win7, ja? :D

Man ļoti gribās spēlēt arī :(

Jā, man arī win7.

Man ir i5 2400 ar GTX460, taču šķiet ka Sparkle GTX460 ir pie vainas ka met ārā, jo tā brīžiem skaļi ierūcas un kad tā rūkšana sākas, kādu 10-15 min laikā mani izmet no spēles. Jāpamēģina settingi uz vājākiem uzlikt, tik no sākuma jāatrod kur to var izdarīt...

P.S. Man niks ir didzha

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

domā tos 285.27? Bez viņiem nemaz iekšā nevar ieiet. :)

Es neesmu mēģinājis ēl likt uz low settingiem, taču domāju ka tādam kompi vajadzētu bez raizēm vilkt uz ultra high... Man par kastei ir 3 kūleri. Varbūt pati videokarte karst augšā. Kā nekā tas ir sparkle...

Link to comment
Share on other sites

kruti, viss stāv uz ultra, ar visiem analaizingiem un co. saslēgtiem, iet bez problēmām uz 1980x1050. ar i5-750 un hd5770. To gan es negaidīju. Tā kā nav tik traki ar tām prasībām...

Te galvenais apdeitot vga draiverus, no sākuma meta, kaut kādu huiņu ārā palaižoties spēlei.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

kruti, viss stāv uz ultra, ar visiem analaizingiem un co. saslēgtiem, iet bez problēmām uz 1980x1050. ar i5-750 un hd5770. To gan es negaidīju. Tā kā nav tik traki ar tām prasībām...

Te galvenais apdeitot vga draiverus, no sākuma meta, kaut kādu huiņu ārā palaižoties spēlei.

Ultra settingi nemaz nav Betaa, dazhi High arii laikam nav. Nemaz nerunaasim par DX11 fiichaam.

EDIT: !!!!!! Kljuudiijos, ir apstiprinaats, ka Betai ir Ultra settingi un DX11 fiicha - teselaacija. Not what I was expecting in graphics.. :(

Edited by conrad
Link to comment
Share on other sites

Nemaz nerunāsim par kartēm, kuras būs 64 pleijeru un miljons tanki un lidmašīnas.

YES, es tomēr neesmu vienīgais, kurš saskata free to play :DD (par šo jau rakstīju kad bija pieejama alfa) Man ļoooti vajag jaunu video karti, jo uz medium settingiem tomēr trūkst to fps. bet nu ehh, nāksies iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Tā spēle ir/būs tāds epics,EPICS. Man uz laptopa uz medium viss iet super smooth- liekas pat labaak kaa bc2.......bet video karte skaitaas par vaargu un peecc kaada laika speeleeshanas izmet error, ka video kartes rams nepietiek. Cik palasiiju, tas vareetu buut tikai betai , jo reaali to crashu itkaa rada tas, ka memorijs nenocapjaas pie maximuma un taa vietaa lai radiitu lagus, vnk speele nocrashojas.

Link to comment
Share on other sites

Ultra settingi nemaz nav Betaa, dazhi High arii laikam nav. Nemaz nerunaasim par DX11 fiichaam.

Nu es nezinu, man opcijās pa defu viss bija uz high, bija pieejams ultra, nomainīju, atšķirība bija, bet nezinu vai dēļ tiem settingiem vai dēļ anti analaizinga, jo to mainīju reizē, un man dziļi pohuj ir tagad iet un skatīties. Kā arī spēle neliekas nemaz tik episka, lai gan tas vienkārši nav mans žanrs...

Link to comment
Share on other sites

rusty, ej meegini te varbuut vareesu upgreidot pc ^_____^

http://www.youtube.com/watch?v=ZJVReNCo1uI&feature=feedu

http://www.geforce.c...d-3/GPUAnalyzer

un spec ir:

Minimum System Requirements

  • OS: Windows Vista (SP2) 32-bit
  • Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card (NVIDIA): DirectX 10.0 graphics card with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Graphics Card (ATI): DirectX 10.0 graphics card with 512 MB RAM (AMD ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series with AMD ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD ROM Drive

Recommended System Requirements

  • OS: Windows 7 64-bit
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 graphics card with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD ROM Drive

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...