Jump to content
GIGN Forum

Acc For Pipuks007


Recommended Posts

Esmu 18 Gadīgs jaunietis,kas strādā (29.Augustā paliek 19 gadi)

Spēlēju brīvajos brīžos. Kad nestrādāju un kad nessēžu garāžā un neskrūvēju savu e30 BMW.

Brīvdienās savas 3-4 st spēlēju un pa naktīm man ar patīk uzraut css. Esmu 100% aktīvs spēlētājs.

Zinu,ka pa manīm domā,ka esmu čīters,bet tos tizlos čīterus atpazīstu,jo bieži esmu redzējis pēc tā kā citi admini vēro cilvēkus un esmu izpratis,kā un ko jaskātās,lai pateiktu vai čīto.

Esmu labojies un vairs nečītoju ne css.gign.lv ne citos serveros. Un nav pat velme čītos

Nevēlos daudz tikai šādas komandas:

1.Muted cilvēkus

2.Slay/slap

3.Kikc

Man nav reģistrēts niks,jo nav bijusi vajadzība,bet ja dabūšu acc tad uzreiz nopirkšu.

No šiem adminiem domāju,ka 95% rec:

1.BullsEyE*

2. Cereza

3. ForesT

4. Nu ceru vell no ArcChez*

Edited by Aivis ceplitis
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu darīsi ar acc, ar kuru tu nevari banot? slay'osi līdz apnikumam?

jo reāli CSS neko citu kā banu nevajag, slaps tiek pielietots reti (runāju par sevi) un pārējās komandas nav vienkārši vajadzīgas.

Kā arī nebija tāds noteikums, ka jābūt jau reģistrētam nikam, kad prasa tiesības, nevis - ja iedos acc, tad nopirkšu?

Link to comment
Share on other sites

Un ko tu darīsi ar acc, ar kuru tu nevari banot? slay'osi līdz apnikumam?

jo reāli CSS neko citu kā banu nevajag, slaps tiek pielietots reti (runāju par sevi) un pārējās komandas nav vienkārši vajadzīgas.

Kā arī nebija tāds noteikums, ka jābūt jau reģistrētam nikam, kad prasa tiesības, nevis - ja iedos acc, tad nopirkšu?

Nē ar kikc pietiek,lai čīteru nokaitinātu un viņš negribētu visu laiku connect serverim. Un nav tolka pirkt ja es nespēlēju 24/7 Ja iedos ACC tad ar pirkšu,jo tas ir obligāti. ;)Un kāda atšķirība vai tagat vai vēlāk?

Link to comment
Share on other sites

Pieteikuma kārtība tiem, kuri grib tiesības un tiem, kuri atbalsta

Informācija par sevi:

Vecums;

Nodarbošanās;

Pieredze CS/CSS/TF2;

Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?

Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;

Linki uz spēlētaju statos;

OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī.

Topika derīguma termiņš - 2 nedēļas;

Topika nosaukums jāveido skaidri un saprotami, bez pok3 smaidiņiem un tizlām poke rakstzīmēm;

Topiks jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi

Link to comment
Share on other sites

izteiksu savu personigo viedokli, nu tas punkts ir debiils, ja cilveks sakarigs, atbilstoshs acc. Es ari neaboneju niku katru menesi, sad tad sanak logi, nu un tad? Tad jau tikpat labi, esi admins, suti sms, nesutisi acc nost :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Nu ne jau es viņus izdomāju. Tā pat man liekas debīli, ka daudzviet ir minimālais braukšanas ātrums.

+ es domāju, ka tas ir tāds smuks žests, kas parāda, ka esi gatavs palīdzēt serverim. Attieksme - ja iedos, nopirkšu, gan smuki neizskatās.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka esi banots,no manis vismaz 3 reizes,varbūt arī no kāda cita, ir ļoti,ļoti liels mīnuss.. Es tākā negribētu vēl vērot adminu vai viņam nesagribējās šodien pačītot..

Attieksme par nika reģistrāciju,arī nav no tām labākajām..

Es palieku neitrāls, paskatīsimies ko citi admini teiks.

Link to comment
Share on other sites

+ es domāju, ka tas ir tāds smuks žests, kas parāda, ka esi gatavs palīdzēt serverim. Attieksme - ja iedos, nopirkšu, gan smuki neizskatās.

sauksim lietas istajos vardos, acc ir bonuss ienakumieem un par attieksmi te nav nekada sakara, jo ari tie kas ir to punktu izpildijushi ir ljoti daudz un tikpat daudz izipildijusi, un tapat nozudusi taalees zilajas :) stingraka kontrole par adminu aktivitati un adminu dadzums samazinasies par desmitiem ;)

tas nav konkreti uz tevi, bet vispar par situaciju kopumaa.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Un kur, piemēram, links uz statiem? Man nav speciāli jāmeklē, kaut gan nav grūti. Pats arī vari ielikt. Par tavu čītošanu arī apmēram atceros. Bet tad tam nepievērsu pārāk uzmanību.

Kā arī šis tavs vienīgais reports nevieš uzticību.

Pašlaik vairāk velk uz -

Bet ar iespējām kaut ko labot

Edited by tomstee
Link to comment
Share on other sites

Iepriekšēja čītošana, protams, ir nenormāli liels mīnuss (+ vēl atkārtota), bet, cik man zināms, pats pipuks ir izteicis, ka čītojis, jo "palicis garlaicīgi". Labi, ko nu par to. Grēki paliek grēki, varam, protams, domāt, ka, iespējams, esi labojies, jo kā cilvēks jau nu Tu galīgi neesi slikts un attiecīgi normāli, pieklājīgi arī vienmēr esi uzvedies serverī.

Man ir iebildumi pret Tevis pieprasītajām komandām, tiešām - ko Tu darīsi bez xb?

Dodu vāju REC priekš xb, xk, slay un slap.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet lai dotu to banu,gribētos arī redzēt reportus forumā, jo nu man piemēram nav nemazākās nojausmas, vai tu spēj atpazīt čīteri no normāla spēlētāja vai nē.

Protams man ir maza teikšana, bet to varētu atstāt tā. Pareportē forumā čīterus un tad skatamies, kas un kā..

Link to comment
Share on other sites

Nu jau šeit aiziet runas :D

Uz statiem http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=39185

Mja un piekrītu tiem,kas saka,ka man nav jēga maksāt serverim par to,ka ieeju paspēlēt. Bet ja man ir ļauts un pienākums tizleņus banot vai kikc vai muted tad ok. :)

Piemēram šodien cs_militia 2011.06.17 12:40 1 idiņš lamājās un traucēja citiem spēlēt. Vaitad man nebūtu noderējis ACC lai uzliktu muti un visi varētu mierīgi spēlēt? Netaisos lūkties,jo nav man tas ACC tik ļoti vajadzīgs,bet vienkārši vajag,lai varu palīdzēt adminiem un spēlētājiem.

ForesT man nav rakstīti forumā čīteru reporti. Jo vienmēr saucu adminu patiešo. Var pajautāt:

1.Cereza

2.Spec_alfa

3.BullsEyE*

Tad,kad Niknajam bija ACC tad viņu vell + šodien tomstee ar teicu,ka ir 1 čīters un tas pacans dabuja banu.

Arī esmu analgīnam teicis un viņš ir uzlicis banu tam čuvakam.

Cereza ar tai skaitā ir. Ganjau cereza var to apstiprināt. :) Nu ja vell kaut kas sakat,jo esmu gatavs atbildēt uz vissiem jautājumiem.

Man ir iebildumi pret Tevis pieprasītajām komandām, tiešām - ko Tu darīsi bez xb?

Pietiek jau ar to,ka sly 3/4 reizes un džekam zb un viņš disconnect vai arī kikc. :) Es mācētu džeku ar šitām atļaujām džeku dabūt arā. Protam ja būtu ban atļauja tad būtu vieglāk,bet nu zinu,ka nedabūšu viņu tamdēļ ar neprasu to. :)

Edited by Aivis ceplitis
Link to comment
Share on other sites

Par to čīteru nodošanu, bija tāda lieta. Vairākas reizes skype ir rakstijis par nekārtībām serverī. Bet, varēji jau vispirms pajautāt vai rekomendēšu Tevi.

Bet nu ok. Serverī uzturas bieži, diez gan kluss spēlētājs. Runājot par tiem baniem, tā ir pagātne un ticu ka esi mainījies, labojies. :thumbsup: Tomēr esmu par šo personu kā adminu, jo, vasara klāt, laika spēlēt diez gan maz būs citiem adminiem, es tā domāju.

Link to comment
Share on other sites

Neatbalstu šo kandidatūru. Vairāk saskatu citus personāžus, kā potenciālos kārtībniekus, bet ne šo.

Argumentēju : Lai nu kā, bet ētiski tas nav dod tādam, kas jau ir čītojis PAT ATKĀRTOTI. Iedomājaties, vai tiesneša amata kandidāts tiks apstiprināts amatam, kas pats reiz ir ticis sodīts. (izņemot administratīvi). Visa Tava nemaz tik senā pagātne liek saprast, ka Tev nav izpratne par godīgas spēles principu. Adminam jābūt kā baltai lapai, caurspīdīgai un nesaburzītai. Un par Tavu argumentu, ka čītoji "palika garlaicīgi" ir nepieņemams, kurnu ja Tev vēl pēc tam dabūji par to pašu banu. Piemēram, Tev tagad kāds no moderatoriem, kuram esi aizskāris emocijas uzliek tiesības, kur būs garants, ka Tev atkal nepaliks garlaicīgi un sāksi bez pamata slepot, dedzināt, da sazin ko vēl, jo redzi, Tev ir garlaicīgi un, ja kāds no mirstīgajiem sāks protestēt (iekļaujot matu) Tu viņu atpisināsi no servera ka div-deviņ.

Reports Tev ir nekāds, ja esi kādam bļāvis par čīteriem, tad par acīmredzamu aimu. (neesmu saskatījis to ņuhu Tevī) Serverī pavadīts laiks ir viduvējs, spēlē laikos, kad vairums no pārējiem adminiem. Kā jau pirmīt minēju, labprāt redzētu citus kandidātus. Par adminiem, kas rekomendē - tas neder "gan jau", 95 % utml... Ir jābūt pārliecinātam, nekas dzīvē nenotiek uz gan jau vai "95 %"

Pietam, tagad CS:s adminu pulkam ir jau pievienojušies tomstee un AmE, kas jau aizpilda caurumus laikos, kad serveris ir bez kārtībnieka.

Moderatoriem - tiešām labi izlemjat pirms ko liekat

izteiksu savu personigo viedokli, nu tas punkts ir debiils, ja cilveks sakarigs, atbilstoshs acc. Es ari neaboneju niku katru menesi, sad tad sanak logi, nu un tad? Tad jau tikpat labi, esi admins, suti sms, nesutisi acc nost :mIm:

Serveris uz gribasspēku vai mīlestību darbojas? Tu būtu gatavs savas zināšanas, laiku, pūles, dusmas, naudu (elektrība,amortizācija) ziedot tik cēlam mērķim, kā uzturēt serveri par saviem līdzekļiem, lai jaunieši var relaksēties? Savs serveris ir jāatbalsta, un tas nav nemaz tik dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Es varu kikc slay un pēc vērošanas iesniekt adminam ,lai uzliek banu čīteram. ;) Vienmēr var paspēt noņemt ACC tak. :) Lab nav,ko vairs. Visi ir pateikuši un gaidam nak3d atbildi. :)Gucci zinu,ka neesmu teicams tavās acīs,bet tak beidz turēt ļaunu uz manis. :)

Ja godīgi, tad xb bieži tagad nenākas pielietot. Vairāk jau ir tie bļauri, spameri un pārējie duraki, ar kuriem var iztikt bez xb.

Piekrītu

Link to comment
Share on other sites

Tu pat neesi vēl sapratis par ko es te rakstīju. Es ne uz vienu ļaunu prātu neturu, neattiecini visu manis iepriekš teikto uz kādu nepatiku, rakstu kā tas viss izskatās un kā tas pareizi risināms!

Nak3D "labāk desmit reizes nomēri un tad griez"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...