Jump to content
GIGN Forum

Audi A6


Chiky
 Share

Recommended Posts

Vopšem ir iegādāts audi A6 1996 gada modelis, automats.. benzins autiņs iet labi, Bet paneli ir sakusi mirgot kautkāds orandžš simbols.. Automanuls, ta teikt rokas gramata lidzi nenaca.. Tadējadi nezinu ko visi paneli apzimeju kas iedegas ekrana nozimē..

Meklejot goodgle, neko skaidru nevareju atrast..

Iespejams te ir kads zinošāks cilveks kur varetu dabūt manualu, vai kādu saitu kur visi apzimejumi kas var iedekties paneli kad auto kautkas nepatik iedegas..

Ja kadam nav skaidrs par ko iet runa, šis ir tas kas mani ir sacis uztraukt.. Cik nopietni ir tas un kā to var novērst šeit ir bilde

http://www.bildites.lv/images/xmjs17pkgqdvab0lh8ce.jpg

xmjs17pkgqdvab0lh8ce.jpg

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nav ko pirkt audi sūdus, ko tu brīnies? ausudi dlja .. @ signature

ceru ka no ausudi heitera nopirki kurš nodrāza to hlamu

ok tur nav ko drāzt, ever viens no vājākajiem dampjiem

ps. kas tu nevari aizbraukt uz servisu pa 5min un kādam džekam pateikt lai paskatās? viņš tev uzreiz pateiks kādas problēmas ir un samaksu par to neprasīs :thumbsdown:

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Turismo, tev laikam gribas dabūt banu arī forumā? Redzu, esi ļoti izglītots automašīnu specālists :) Varbūt tu vari pateikt, kas tad ir no stiprākajiem dampjiem.. ko normāls cilvēks var atļauties? Ja salīdzina audi pret citām automāšīnu markām, tad audi stabili ietilpst top3 performance/konforta ziņā ;)

Link to comment
Share on other sites

nav ko pirkt audi sūdus, ko tu brīnies? ausudi dlja .. @ signature

ceru ka no ausudi heitera nopirki kurš nodrāza to hlamu

ok tur nav ko drāzt, ever viens no vājākajiem dampjiem

ps. kas tu nevari aizbraukt uz servisu pa 5min un kādam džekam pateikt lai paskatās? viņš tev uzreiz pateiks kādas problēmas ir un samaksu par to neprasīs :thumbsdown:

Tu vienkārši esi stulbs lohs.

Link to comment
Share on other sites

Turismo, tev laikam gribas dabūt banu arī forumā? Redzu, esi ļoti izglītots automašīnu specālists :) Varbūt tu vari pateikt, kas tad ir no stiprākajiem dampjiem.. ko normāls cilvēks var atļauties? Ja salīdzina audi pret citām automāšīnu markām, tad audi stabili ietilpst top3 performance/konforta ziņā ;)

bmw & volvo

Link to comment
Share on other sites

Teikšu godīgi, esmu BMW piekrītējs. Bet reāli pēdējos desmit gadus Audi bāž ārā BMW performaces ziņā ;) Volvo vispār spiež uz citu tirgu. Volvo vienmēr ir spieduši uz drošāko auto pasaulē un vairāk ir paredzēti ģimenes cilvēkiem.. Kaut tajā pašā laikā BMW un Audi spiež vairāk uz bizness klasi un sport klasi.. Ar kuru tomēr braukā vairāk cilvēki kuriem patīk ātrums, asas izjūtas un ļoti labs komforts

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk,ka ir tā,kā jau teica,ka nedeg kāda no brake spuldzēm,bet varbūt arī,ka devējs,kurš ir pie suporta ir nolauzts un ziņo,ka bremžu kluči ir nodiluši,bet maz ticams,bet tomēr pārbaudāms varinats,ja nepalīdz pēc tam kad ir sariktētas brake lampas!

P.s Stulbie BMW vs AUDI karotāji,pediņi bļed!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Audi rullzz...

P.s. Ja sāk mirgot līdzīga lampiņa, tikai vidū izsaukuma zīme, tad neliecies ne zinis, tā ir tāda audi slimība, kaut ar bremzēm viss ok, viņa tāpat var sākt gļukot. (bet, protams, to vai bremzes strādā kā tādas, gan vajag pārbaudīt :D)

Link to comment
Share on other sites

BMW un AUDI lohi. Japāņi FTW. Sūkājiet dirsas. :sparta:

+ japāņi rullē, vienīgi manējam piedziņa "nepareizā" :DD

Labi, vienīgais, ko es šeit gribēju pajautāt - kāpēc jāpērk mašīna ar automātisko kārbu? Tā arī nekad neesmu spējis saprast tos, kas ar tādām brauc. Ja nu vienīgi auto domāts, lai brauktu lielus gabalus, bet tā ikdienai diezgan garlaicīga divu pedāļu spaidīšana...

Link to comment
Share on other sites

Lai brauktu lielus gabalus ir vajadziga automatiska karba? Tu ar auto esi braucis vispar? Par kruiza kontroli dzirdet ir nacies?

Un automatu perk cilveki, kuriem auto un ar to brauksana nav nekas ipass vai sirdij tuvs. Un ir iegadajusies automasinu, Lai noklutu no punkta A lidz punktam B. Pilseta vel it ipasi.

Link to comment
Share on other sites

+ japāņi rullē, vienīgi manējam piedziņa "nepareizā" :DD

Labi, vienīgais, ko es šeit gribēju pajautāt - kāpēc jāpērk mašīna ar automātisko kārbu? Tā arī nekad neesmu spējis saprast tos, kas ar tādām brauc. Ja nu vienīgi auto domāts, lai brauktu lielus gabalus, bet tā ikdienai diezgan garlaicīga divu pedāļu spaidīšana...

Pirmkārt tāka dzīvojo arzemes pareizi sakot Islande kur nav plakani celi kā LV te tik no viena kalna augsa un ta visu laiku, viņiem Manualo karbu nopirkt ir bezcerigi, viniem manuala karba šeit skaitas baiga extra.. Pie tam taka vairak ar to masinu brauka mana muterite, tad vinai ar automatu ir labak nevis ar manualo..

Taka gluži man vienalga, parere samera maz neskatoties kad tas ir automats +/- nav lidzeni celi lidz ar to man ta degvlielas paterins nu galigi ir pie vienas vietas.. Starp dizeli un benzinu tev Latviesu nauda ir tik 2 santimi

Šis auto nav domāts lai ietu SIDEWAYZZZ.. Vnk kā ģimenes auto, lai tiktu no punkta A uz pukntu B..pie tam mašinai nav ne vainas, iet kā smerets un ir klusa un par konforts ari ir Ok.. prieks 14 gadus veca auto..

Taka nebiju nekad ņēmies gar AUDI, iedegas paneli tā gaisma, lai nebutu jabrauc uz servisu un japrasa kas noticis.. Kur vini veiktu entas auto dioagnozes, par kuram te plesh bargu naudu..

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Lai brauktu lielus gabalus ir vajadziga automatiska karba? Tu ar auto esi braucis vispar? Par kruiza kontroli dzirdet ir nacies?

Un automatu perk cilveki, kuriem auto un ar to brauksana nav nekas ipass vai sirdij tuvs. Un ir iegadajusies automasinu, Lai noklutu no punkta A lidz punktam B. Pilseta vel it ipasi.

Nē, braucot lielus gabalus nav vajadzīgs automāts, ja vēlējies to dzirdēt. To es vienkārši minēju kā vienu no retajiem iemesliem, kur viņš ir noderīgs. Eh, labi nav jēgas neko daudz rakstīt, jo esmu izteikts automātisko kārbu nīdējs...

Par audi runājot Nightmare minēja ļoti populāru problēmu, jo tā lampiņa ļoti daudziem sāk degt/mirgot, bet bremzes strādā perfekti. Tas gan nenozīmē, ka nevajadzētu pārbaudīt bremžu stāvokli.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu godīgi, esmu BMW piekrītējs. Bet reāli pēdējos desmit gadus Audi bāž ārā BMW performaces ziņā ;) Volvo vispār spiež uz citu tirgu. Volvo vienmēr ir spieduši uz drošāko auto pasaulē un vairāk ir paredzēti ģimenes cilvēkiem.. Kaut tajā pašā laikā BMW un Audi spiež vairāk uz bizness klasi un sport klasi.. Ar kuru tomēr braukā vairāk cilvēki kuriem patīk ātrums, asas izjūtas un ļoti labs komforts

skatos šeit tiek pārspriests tā virspusēji no vērtētāju puses bet ne tehniskās tad

audi spiež uz biznesa & sporta klasi nu lol

starp citu, biznesa klase skaitās - mercedes, jaguar etc.

vecais kvatriks skaitījās sporta klase, bet viss šis pārējais ir naturāls šits

audi komforts 4/10 dēļ tā ka ir kur sēdēt

volvo & bmw ir pašsaprotams mašīnas brends zvērs, ar ko varēsi ķert gan "asas izjūtas" gan "ļoti labs komforts" gan izturību

ar kāju pa to paneli dauzi, vajadzētu izdzist tai lampai

ps. ar automātisko kārbu iegādājās sievietes

esi vecis, pasūti manuālo no citurienes ja vietējā tirgū nevar dabūt

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Turismox: Ir pabraukāts (paspiest drīzāk) ar RS6, neteikšu ka viņš ir baigi mazjaudīgs un baigi neērts :D

ir braukts arī ar e46 m3, nevar nemaz salīdzināt ar RS6.

Un pats ikdienā braukāju ar automātu, un reāli pajāt uz tavu superskiloto 3šā pedāļa smaidīšanu. Mans 3 gadus vecais automāts slēdzas entās reizes ātrāk un precīzāk par tavu kāju.

p.s. nemīz, sportiniekam man ir manuālā kārba :D zinu kur sajūgs atrodas.

Link to comment
Share on other sites

Turismox: Ir pabraukāts (paspiest drīzāk) ar RS6, neteikšu ka viņš ir baigi mazjaudīgs un baigi neērts :D

ir braukts arī ar e46 m3, nevar nemaz salīdzināt ar RS6.

Un pats ikdienā braukāju ar automātu, un reāli pajāt uz tavu superskiloto 3šā pedāļa smaidīšanu. Mans 3 gadus vecais automāts slēdzas entās reizes ātrāk un precīzāk par tavu kāju.

p.s. nemīz, sportiniekam man ir manuālā kārba :D zinu kur sajūgs atrodas.

pēteris :lol:

pabrauc ar m6 un pēctam rs6, ticu ka atšķirību jutīsi ja neēsi audi fanāts

sor bet ar rs6 neēsmu mēģinājis

Link to comment
Share on other sites

Kopš pats iegādājos automātu, uz parasto kārbu ikdenais braukāšanai nemaz negribās skatīties. Vispār BMW, Audi, un jaunie VW ir vienlīdz labi. Katram ir savi plusi mīnusi.

Turismo izstāsti savu stāstu, kāds ir jaunākais Audi vai BMW ar kādu tu esi braucis? Diskutēt par to kurš ir labāks 1996. gada e36, vai 1996 gada A4 ir vienkārši beztolks.

Japāņi man vispār ne pārāk, ne braukšanas ziņā ne salona kvalitātes ziņā.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

pēteris :lol:

pabrauc ar m6 un pēctam rs6, ticu ka atšķirību jutīsi ja neēsi audi fanāts

sor bet ar rs6 neēsmu mēģinājis

Tu esi braucis ar svaigu m6 un svaigu rs6? un vari salīdzināt? man pašlaik drusku par īsu maks priekš 80k vērtām mašīnām. Tikpat labi varu pateikt, ka super mašīna ir Lexus LS600h L, tas bij ērtuma karalis.

es neesmu nevienas mašīnas fanats. bet ar neesmu daunis, kurš noliks kādu konkrētu marku (dacia neskaitas).

Un karā manuālā vs automāts automāts sen jau vinnē. Parādi man sērijveida jaunu sporta mašīnu ar tīru manuālo (k-kādi eksotiskie utt neskaitas).

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...